• -7%

NMC L2 Arstyl Listwa sufitowa

677,48 zł 630,06 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwę wykończeniową NMC L2 cechuje oryginalny design, trwałość, wytrzymałość i łatwość w montażu. Listwy sufitowe to ciekawe rozwiązanie, aby zamaskować nieestetyczne pęknięcia, nierówności bądź ubytki, które często powstają na styku ściany i sufitu. Odpowiednie zastosowane, korzystnie zmieniają proporcje pomieszczenia. Wykonana z poliuretanu, została pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, można pomalować na wybrany kolor. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl L2 to prosty i efektowny sposób, aby nadać twojemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Idealnie pasuje do nowoczesnych i oryginalnych wnętrz.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  20
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  20
 • Symbol
  L2
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2 to listwa ozdobna, która dopełni każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji i przeznaczenia. Listwa wykończeniowa NMC L2 to ozdoba ściany, ukrywająca jednocześnie pęknięcia, końcówki tapet, czy nierówności. Listwa sufitowa NMC L2 efektywnie może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu, sprawia, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane. Listwy sufitowe to listwy dekoracyjne, które w łatwy i szybki sposób nadadzą każdemu wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Atutem listwy wykończeniowej NMC L2 jest to, że cechuje ją oryginalny design, trwałość, wytrzymałość i łatwość w montażu. Listwy sufitowe to ciekawe rozwiązanie, aby zamaskować nieestetyczne pęknięcia, nierówności bądź ubytki, które często powstają na styku ściany i sufitu. Odpowiednie zastosowane listwy, korzystnie zmieniają proporcje pomieszczenia. Wykonana z poliuretanu, została pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego, można pomalować na wybrany kolor. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl L2 to prosty i efektowny sposób, aby nadać twojemu pomieszczeniu wyjątkowego charakteru. Idealnie pasuje do nowoczesnych i oryginalnych wnętrz.

Listwa dekoracyjna - NMC L2

Dzięki zastosowanym materiałom oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu specjalną powłoką, listwa NMC Arstyl L2 jest odporna na wilgoć, co pozwala na montaż listwy w różnych pomieszczeniach: jak kuchnia, czy łazienka. Właściwości listwy pozwalają na, to by ją czyścić, stale doprowadzając ją do idealnego stanu. Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC, charakteryzuje się również sporą odpornością na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość.

Listwa wykończeniowa NMC Arstyl L2 wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, zachowuje najwyższą precyzję detali. Perfekcyjność wykonania w każdym calu sprawia, że listwa NMC L2 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze. Ważnym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC L2 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, dzięki czemu można w indywidualny sposób dopasować listwę do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany. Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2 zachowuje swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne, dzieje się tak za sprawą zastosowanej technologii. Dzięki temu dekoracja cieszy wzrok bardzo długo, zarówno mieszkańców domu, jak i odwiedzających ich gości. Oprócz funkcji dekoracyjnej, listwy sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki.

Listwa NMC L2 do samodzielnego montażu.

Listwa sufitowa NMC L2 dostępna w naszej ofercie jest delikatnym, lekkim elementem sztukaterii, który można samodzielnie pomalować i przykleić. Jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC L2 za sprawą użycia lekkich materiałów podczas jej produkcji jest niezwykle łatwa w montażu. W naszym sklepie www.maszwnetrze.pl są specjalne kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus pozwolą one w szybki sposób przymocować listwę na styku ściany i sufitu. Remont przy uzyciu sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl L2 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy, listwę NMC można przykleić do ściany samodzielnie, czyli bez pomocy drogich w wynajęciu fachowców.

Odpowiadamy na wszystkie pytania - listwa NMC L2

Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC L2 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy rozwieją wszystkie wątpliwości.

Zakup odpowiedniej listwy ozdobnej oraz jej montaż może wiązać się z trudnymi pytaniami. Chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, bez problemów odpowiemy na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: