• -7%

NMC L2 Arstyl Listwa sufitowa

550,80 zł 512,24 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 512.24 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC L2 wyróżnia się oryginalnym designem, trwałością, wytrzymałością i łatwością montażu. Listwy sufitowe stanowią interesujące rozwiązanie do zamaskowania nieestetycznych pęknięć, nierówności lub ubytków, które często pojawiają się na styku ściany i sufitu. Odpowiednio zastosowane, mogą korzystnie zmienić proporcje pomieszczenia.

Wykonana z poliuretanu, listwa została pokryta gruntującą farbą podkładową w kolorze białym, co umożliwia jej pomalowanie na wybrany kolor. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Arstyl L2 to prosty i efektowny sposób na nadanie wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu. Idealnie pasuje do nowoczesnych i oryginalnych aranżacji.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  20
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  20
 • Symbol
  L2
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2

Listwa wykończeniowa NMC L2 wyróżnia się oryginalnym designem, trwałością, wytrzymałością i łatwością montażu. Jej zastosowanie pozwala na zamaskowanie nieestetycznych defektów i korzystną zmianę proporcji pomieszczenia. Wykonana z poliuretanu i możliwość jej pomalowania na dowolny kolor czynią ją wszechstronnym elementem dekoracyjnym. Listwa sufitowa NMC Arstyl L2 to prosty i efektowny sposób, aby nadać wyjątkowy charakter wnętrzu, doskonale pasujący do nowoczesnych i oryginalnych aranżacji.

Listwa dekoracyjna - NMC L2

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz specjalnej powłoki ochronnej, listwa NMC Arstyl L2 jest odporna na wilgoć, co umożliwia jej montaż w różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Jej właściwości pozwalają na łatwe czyszczenie i utrzymanie w idealnym stanie. Odporność na uderzenia zwiększa funkcjonalność i trwałość listwy, co jest istotne w codziennym użytkowaniu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2 wykonana jest z wysokiej jakości materiału, co przekłada się na precyzję wykonania detali. Perfekcyjne wykonanie sprawia, że listwa prezentuje się fantastycznie na styku ściany i sufitu, dodając wyjątkowego uroku i wykończenia każdemu wnętrzu. Istotną zaletą listwy NMC L2 jest możliwość pomalowania jej na dowolny kolor, co pozwala na indywidualne dopasowanie do kolorystyki pomieszczenia, nadając mu wyrazistego akcentu lub wpasowując się w tonację ściany. Do malowania można użyć farb akrylowych, silikonowych lub lateksowych, które nie zawierają rozpuszczalników.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L2 utrzymuje swoją estetykę przez wiele lat, niezależnie od czynników zewnętrznych, dzięki zastosowanej technologii. Dekoracja cieszy wzrok przez długi czas, zarówno mieszkańców, jak i gości. Oprócz funkcji dekoracyjnej, listwa sufitowa zapewnia idealne wykończenie aranżacji, maskując nieestetyczne elementy na styku ściany i sufitu, takie jak nierówności czy ubytki.

Listwa NMC L2 do samodzielnego montażu.

Listwa sufitowa NMC L2, dostępna w naszej ofercie, to delikatny i lekki element sztukaterii, który można łatwo pomalować i samodzielnie przykleić. Jest to doskonałe rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów podczas produkcji, dekoracyjna listwa sufitowa NMC L2 jest niezwykle łatwa w montażu.

W sklepie www.maszwnetrze.pl oferowane są specjalne kleje NMC Adefix new oraz Adefix Plus, które umożliwiają szybkie przymocowanie listwy na styku ściany i sufitu. Dzięki temu remont przy użyciu listwy sufitowej NMC L2 jest oszczędny zarówno pod względem czasu, jak i pieniędzy. Listwę NMC można przykleić do ściany samodzielnie, eliminując konieczność wynajmowania drogich fachowców.

Odpowiadamy na wszystkie pytania - listwa NMC L2

Perfekcyjne wykonanie oraz właściwości sufitowej listwy NMC L2 sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy rozwieją wszystkie wątpliwości.

Zakup odpowiedniej listwy ozdobnej oraz jej montaż może wiązać się z trudnymi pytaniami. Chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego, bez problemów odpowiemy na każde pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy sufitowej. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: