• -7%

NMC L5 Arstyl Listwa sufitowa

602,18 zł 560,03 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 560.03 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Arstyl L5 to wyjątkowy element dekoracyjny, który sprawdzi się na każdej powierzchni w pomieszczeniu. Uniwersalna listwa pasuje do wszystkich rodzajów przestrzeni nowoczesnych, jak i klasycznych. Wykonana z poliuretanu pokrytego białą gruntującą farbą podkładową, można malować. Sztukaterię NMC cechuję trwałość, odporność na uszkodzenia, lekkość i łatwość w montażu, nadaje wnętrzu wyjątkowy charakter. Listwa wykończeniowa to element maskujący do nierówności i ubytków na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  20
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  20
 • Symbol
  L5
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Arstyl L5

Listwy sufitowe z linii NMC to listwy dekoracyjne, które w łatwy i szybki sposób sprawią, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Listwa sufitowa NMC Arstyl L5 to listwa wykończająca znajdująca się w ofercie listew ozdobnych, ozdobi ona każde wnętrze niezależnie od jego stylizacji. Listwa NMC L5 subtelnie dekoruje ściany, ukrywając wszelkie wady: pęknięcia, końcówki tapet oraz nierówności.

Zastosowanie nowoczesnej technologii oraz materiałów sprawia, że stanie się ona wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który spełni oczekiwania zarówno jakościowe, funkcjonalne, jak i wizualne. Właściwości listwy sufitowy NMC Arstyl L5 sprawiają, że zachowuje ona swój wygląd przez wiele lat, nie zważając na czynniki zewnętrzne. Oprócz funkcji dekoracyjnej listwy sufitowe zapewnią perfekcyjne wykończenie aranżacji, zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu jak na przykład wszelkiego rodzaju nierówności, czy ubytki, sprawiając, że wnętrze staje się w pełni zharmonizowane. Listwa sufitowa NMC L5 efektywności może wykańczać aranżację zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Listwa wykończeniowa - NMC L5

NMC Arstyl L5 dzięki zastosowanemu surowcowi oraz odpowiedniemu zabezpieczeniu powłoką jest odporna na wilgoć. Proces produkcji sprawia, że dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa sufitowa NMC jest również odporna na uderzenia, co podnosi jej funkcjonalność i trwałość. Dodatkowym atutem wykończeniowej listwy sufitowej NMC L5 jest możliwość pomalowania jej na dowolny wybrany kolor.  Do pomalowania może posłużyć każda farba niezawierająca rozpuszczalników jak na przykład farby akrylowe, silikonowe lub lateksowe.

Dostępna w naszej ofercie ozdobna listwa sufitowa NMC L5 jest delikatnym elementem sztukaterii, który podkreśli każdą stylizację pomieszczenia, odświeżając je, a także nadając mu niepowtarzalnego charakteru. Jest to zatem świetne rozwiązanie do szybkiej odmiany każdego wnętrza, możliwość pomalowania sprawia, że można listwę w indywidualny sposób dopasować do kolorystyki wnętrza, nadając mu wyrazistego akcentu lub wtapiając w kolor ściany.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L5 stworzona jest z wysokiej jakości tworzywa, przy zachowaniu najwyższej precyzji detali. Perfekcyjność w każdym calu sprawia, że listwa NMC L5 fantastycznie prezentuje się na styku ścian i sufitu, pełniąc funkcję niezwykłej ozdoby wykańczającej każde wnętrze. Jakość wykonania i właściwości listwy pozwala na montaż jej nawet w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka, ponadto można ją systematycznie czyścić, doprowadzając ją do idealnego stanu tak jak w dniu zakupu.

Listwa NMC L5 niezwykle łatwa w montażu.

Listwa sufitowa NMC Arstyl L5 to wyjątkowy element dekoracyjny jest dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się nowym wystrojem w domu. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC L5 jest lekka za sprawą użycia odpowiednich materiałów podczas jej produkcji. Listwa wykończeniow jest niezwykle łatwa w montażu, a dzięki dostępnym w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl klejom NMC Adefix new oraz Adefix Plus przymocowanie jej nie sprawi trudności.

Nie będzie konieczności zatrudniania ekipy remontowej, czyli bez pomocy często drogich w wynajęciu fachowców. Łatwy montaż sufitowej listwy wykończeniowe Arstyl L5 gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Samodzielny remont z nami jest szybki i efektowny.

Wszelkie obiekcje są do rozwiania.

Nasze zdobyte doświadczenie podpowiada, że wielu naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiedniej listwy. Zakup odpowiedniej listwy ozdobnej może wiązać się z trudnymi pytaniami, odnośnie do specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Dzięki naszemu doświadczeniu, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych  na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde pytanie. Chętnie udzielimy porady także dotyczące montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: