• -7%

Orac Decor C211 Listwa sufitowa poliuretan

213,15 zł 198,23 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 198.23 zł

Opis produktu

Dekoracyjna listwa sufitowa Orac Decor C211 jest elementem sztukateryjnym, który sprawi, że wnętrze nabierze doskonałego wykończenia. Subtelna forma wraz z wysoką jakością wykonania daje niesamowity efekt wizualny. Ozdobna listwa Orac C211 stworzona jest z odpornego na uszkodzenia poliuretanu pokrytego gruntującą farbą koloru białego, co sprawia, że jest również odporna na wilgoć.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11.2
 • Symbol
  C211
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporne na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa C211 Orac Decor

Listwa sufitowa Orac Decor C211 to prawdziwa gratka dla każdego, kto szuka starannie wykonanego i funkcjonalnego modelu. Prezentowana sztukateria została zaprojektowana w taki sposób, aby jej zastosowanie w dowolnym wnętrzu nie było większym wyzwaniem.

Należy dodać, że listwa sufitowa Orac Decor C211 pochodzi od znanego i cenionego producenta. Z pewnością zadowoli tych, którzy cenią sprawdzone rozwiązania. Nie musimy się martwić o przedwczesną awarię produktu. Wręcz przeciwnie, listwa sufitowa Orac Decor C211 wykonana jest z lekkich, a jednocześnie bardzo wytrzymałych materiałów, które pozostaną nienaruszone przez wiele lat bez względu na to, w którym pomieszczeniu znajduje się sztukateria.

Orac Decor C211 listwa o dekoracyjnym charakterze

Faktem jest, że listwa sufitowa Orac Decor C211 zachwyca swoim dekoracyjnym charakterem. Będzie fantastyczną ozdobą każdego wnętrza. To doskonała opcja dla tych, którzy zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły sztukateryjnych elementów wykończeniowych.

Listwa sufitowa Orac Decor C211 charakteryzuje się prostym wzornictwem, dlatego jest to produkt skierowany przede wszystkim do osób ceniących klasyczny i minimalistyczny design. Taki model idealnie pasuje do nowoczesnych i tradycyjnych aranżacji, gdzie pięknie wykonana listwa sufitowa Orac Decor C211 wprowadzi niezwykły efekt i przytulność. Prezentowana listwa sufitowa Orac Decor C211 jest także wyjątkowo elegancka, co sprawia, że dodaje do wnętrz nieco ekskluzywnego wykończenia.

Model Orac Decor C211 w dowolnym kolorze

Listwa sufitowa Orac Decor C211 wykonana jest z wytrzymałych materiałów i została pokryta białym podkładem, który pozwala uzyskać modelowi dowolny kolor, co tworzy go niezwykle uniwersalnym i ponadczasowym. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby pomalować go na dowolny kolor, odpowiadający osobistym preferencjom. Listwa sufitowa Orac Decor C211 może zatem uzyskać dowolny kolor z całej palety barw dostępnych na rynku farb. Ważne jednak, aby były to produkty, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. Do pomalowania listwy sufitowej Orac Decor C211 mogą posłużyć farby lateksowe, silikonowe, czy też akrylowe. Wybór kolorów farb bezrozpuszczalnikowych jest tak duży, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie powinno stanowić problemu. Tylko od indywidualnych preferencji zależy, czy listwa sufitowa Orac Decor C211 będzie pomalowana na jasny, czy ciemny kolor. W obu przypadkach nie powinniśmy mieć problemów z uzyskaniem pełnego krycia.

Lekka listwa sufitowa, łatwa w montażu Orac Decor C211

Listwa sufitowa Orac Decor C211 jest często wybierana przez osoby, które chcą niedrogo odświeżyć i podkreślić swoje pomieszczenie. Taka sztukateria skutecznie ukrywa wszelkie wady powierzchni, które mogą pojawić się na styku ścian i sufitu. Listwa sufitowa Orac Decor C211 za sprawą swojej lekkości może być zamocowana za pomocą dedykowanych klejów montażowych i podstawowych narzędzi. Warto w tym przypadku zastosować klej montażowy Orac Decor FDP500 oraz klej do łączenia listew Orac Decor FX400. Stosowanie produktów rekomendowanych przez producenta daje większą pewność, że sztukateria będzie idealnie przylegać do wybranej powierzchni. Nie trzeba się zatem obawiać, że pod wpływem negatywnych czynników zewnętrznych więź straci na sile, a listwa sufitowa Orac Decor C211 będzie przepięknie prezentować się na styku ścian i sufitu przez wiele lat.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: