• -7%

ORAC DECOR CX199 Listwa sufitowa

81,59 zł 75,87 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 75.87 zł

Opis produktu

Sufitowa listwa Orac Decor CX199 to wyjątkowa w swojej formie sztukateria, która stworzy niezwykły efekt w każdym wnętrzu, w jakim zostanie zastosowana. Piękne wzornictwo z subtelnym zaokrągleniem designu w połączeniu z wysoką wytrzymałością na uderzenia i wilgoć sprawia, że jest to model doskonały do dowolnego pomieszczenia. Listwa sufitowa CX199 Orac Decor jest łatwa w montażu za pomocą klejów montażowych oraz gotowy do pomalowania farbami bez rozpuszczalników.

Listwa Orac Decor CX199 występuje także w wersji FLEX.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

CX199 Orac Decor listwa sufitowa

Klasyczna listwa sufitowa Orac Decor CX199 to połączenie atrakcyjnej ceny, wysokiej trwałości i starannego wykonania. Jest to model niebywale lekki, a dodatkowo trwały. Listwa sufitowa CX199 Orac Decor wyróżnia się uniwersalną formą, która daje wiele możliwości aranżacyjnych.

To wyłącznie od nas zależy, gdzie będzie zamocowana sztukateria. Na pewno w niejednym wnętrzu będzie prezentować się interesująco i z klasą. Listwa sufitowa Orac Decor CX199 uchodzi za uniwersalną, zatem nie bez większych problemów z wpasowaniem jej w dane pomieszczenie. Warto również dodać, że została ona wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów, które nie są podatne na uszkodzenia oraz deformacje.

Listwa sufitowa o niskiej wadze

Listwa sufitowa Orac Decor CX199 jest nie tylko elegancka, ale także praktyczna. Trzeba podkreślić, że została ona w pełni przystosowana do zamocowania w każdym wnętrzu, odmieniając całą aranżację. Zmniejszona waga listwy niezwykle ułatwia jej montaż, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go samodzielnie. Listwa CX199 Orac Decor mocowana jest na klej, dlatego istotne jest to, by wykorzystać właściwy produkt, który zapewni maksymalną przyczepność. Marka rekomenduje klej montażowy Orac Decor FDP500 jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400.

Orac Decor CX199 - prosty sposób na odświeżenie wnętrza

Listwa sufitowa CX199 Orac Decor to fenomenalny pomysł na to, aby odświeżyć aranżację. Ze względu na swoje rozmiary listwa CX199 Orac Decor doskonale wygląda w przestronnych wnętrzach, jednakże dzięki swoim przemyślanym proporcjom i uniwersalnemu wzornictwu świetnie odnajdzie się każdym pomieszczeniu. Listwa sufitowa CX199 Orac Decor jest również produktem przygotowanym do samodzielnego pomalowania farbą nieposiadającą w składzie rozpuszczalników. Daje to ogromne pole do personalizacji, gdyż listwa sufitowa Orac Decor CX199 może zostać pomalowana zarówno na jasny, jak i ciemny kolor. W niektórych przypadkach wystarczy pomalowanie dwóch warstw farby. Wszystko po to, aby osiągnąć niezwykły efekt.

Praktyczna listwa sufitowa Orac Decor CX199

Listwa sufitowa CX199 Orac Decor może pomóc zatuszować rozmaite mankamenty, pojawiających się na styku sufitu oraz ścian. Dostępny w naszym sklepie model nie podlega działaniu wilgoci, co pozwala na montaż tego detalu sztukateryjnego, także w różnych wnętrzach, w tym w kuchniach i łazienkach, czy przestrzeniach użyteczności publicznej.

Masz pytania?

W przypadku pojawiających się pytań związanych z wyborem, zakupem, jak i również montażem dostępnych w naszym sklepie detali sztukateryjnych, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza zdobywana przez lata wiedza, jak i również doświadczenie pozwoli znaleźć produkt odpowiadający wszystkim oczekiwaniom.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 528 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: