• -7%

ORAC DECOR CX109 Flex Listwa sufitowa

173,64 zł 161,49 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 161.49 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor CX109 w wersji Flex to dekoracyjna listwa wykończeniowa pasująca do każdej stylizacji pomieszczenia. Gięta listwa Orac CX109 Flex podkreśli styk sufitu i ścian, ochraniając nawet w przypadku krzywizn jak łuki. Listwa sufitowa Orac Decor zamaskuje pęknięcia, nierówności, a także nieestetyczne zakończenia tapet. Można ją pomalować na dowolny kolor.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.4
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.4
 • Symbol
  CX109 Flex
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor CX109 Flex

Niespotykana w swojej formie gięta sufitowa listwa Orac CX109 Flex jest sztukaterią, która spełni wymagania każdego wielbiciela tradycyjnych ozdób wzdłuż styku ścian oraz sufitu.

Zastosowanie w czasie produkcji trwałych tworzyw, a co więcej, zadbanie o nawet najmniejszy detal sprawia, że listwa sufitowa CX109 Flex to idealny pomysł na podkreślenie każdego pomieszczenia. Elastyczność CX109 Flex Orac Decor umożliwia wygięcie produktu do różnorodnych zaokrągleń ściennych między innymi łuków. Co więcej, sufitowa listwa CX109 Flex Orac Decor posiada elegancki kształt, tak więc świetnie ozdobi łączenie ścian oraz sufitu.

Oryginalny wygląd Orac Decor CX109 Flex

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX109 Flex jest akcentem ozdobnym, który wniesie ponadczasowego kunsztu do niejednego wnętrza. Nad wyraz zaplanowany design giętej sufitowej listwy CX109 Flex Orac Decor sprawia, iż detal zachwyca szykownością. Orac CX109 Flex jest zatem listwą sufitową, która zapewne podpasuje wielbicielom tradycyjnych pomieszczeń.

Akcent sztukateryjny pod postacią giętkiej sufitowej listwy Orac Decor CX109 Flex został stworzony w taki sposób, by w prosty sposób ukryć widoczne na styku sufitu oraz ścian nierówności malowania, a także końce tapet, gwarantując idealne dopełnienie w każdym pomieszczeniu.

Elastyczna listwa sufitowa CX109 Flex Orac Decor i niezwykła wytrzymałość

Wyprodukowanie giętkiej listwy sufitowej CX109 Flex Orac Decor z materiałów z wysokiej półki przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań za skutkowało faktem, że jest to model nader uniwersalny. Sztukateria dekoracyjna pod postacią CX109 Flex Orac Decor cechuje się co więcej, doskonałą solidnością na uderzenia, zarysowania, czy też wgniecenia. Marka zadbała o to, aby owa sufitowa listwa była także wodoodporna, dlatego można model wykorzystać niezależnie od występujących warunków.

CX109 Flex Orac Decor i jej gotowość do pomalowania

CX109 Flex Orac Decor to giętka listwa sufitowa, która jest gotowa do malowania, co umożliwia wkomponowanie modelu do niejednego pomieszczenia. Należy użyć wybraną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa CX109 Flex Orac Decor i sposób mocowania

Giętka listwa sufitowa CX109 Flex Orac Decor jest elegancką sztukaterią nieskomplikowaną w zamocowaniu. Instalacja produktu wzdłuż styku ścian i sufitu dokonuje się jedynie za pomocą rekomendowanych klejów montażowych i właściwych akcesoriów znajdujących się w naszym sklepie internetowym. W celu uzyskania bardzo dobrego efektu końcowego, należy wyposażyć się w klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 producenta Orac Decor. Jeśli wystąpią wątpliwości dotyczące montażu elastycznej listwy sufitowej zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy wyborze listew sufitowych

W sytuacji wystąpienia pytań albo wątpliwości dotyczących elastycznej listwy sufitowej Orac Decor CX109 Flex zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi specjalistami. Za sprawą ogromnej wiedzy przybliżymy parametry techniczne dowolnego produktu, a także udzielimy wszystkich odpowiedzi związanych z doborem, zakupem, jak i także mocowania znajdujących się w naszym sklepie internetowym akcentów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: