• -7%

NMC Z32 Listwa ścienna

100,68 zł 93,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 93.64 zł

Opis produktu

Listwa NMC Z32 jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal, jej podstawowe zalety to odporność na wilgoć i uszkodzenia. Klasyczna listwa ścienna NMC Arstyl Z32 to stylowe wykończenie Twojego domu ozdobi, niewielkim kosztem każde wnętrze, podkreślając jego charakter i oryginalność. Rewelacyjnie sprawdza się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych pomieszczeniach, ożywia je i wprowadza do niego elegancję. Gotowa do pomalowania, może służyć jako obramowanie obrazów, zdjęć lub jako osobny wzór lub kompozycja przestrzenna. 

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  Z32
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Arstyl Z32

Uniwersalizm listwy ściennej NMC Arstyl Z32 polega na tym, że można ją wkomponować we wszelkiego rodzaju stylizacjach, jest produktem, który znajduje się w ofercie listew ozdobnych. Nasze listwy wykończeniowe, niezależnie od stylizacji wnętrza, wtopią się w nie i w sposób niezwykle harmonijny, spajają wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu.

Listwa NMC Z32 dzięki zastosowaniu wysoko rozwiniętej technologii oraz odpowiednich materiałów jest wykonana w najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal, zachowa swoje właściwości i wygląd przez wiele lat. Listwa ścienna NMC Arstyl Z32 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, ciesząc oko wszystkich, domowników, jak i odwiedzających ich gości. Listwa ta jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne.

Ścienna listwa ozdobna dostępna w naszej ofercie, w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym, który odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl. To właśnie czyni nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej samodzielnej zmiany w każdym pomieszczeniu.

NMC Arstyl Z32 - lekka dekoracja.

Ścienna listwa NMC Arstyl Z32 to stylowe wykończenie Twojego domu, niewielkim kosztem podkreśli jego charakter i oryginalność, rewelacyjnie sprawdza się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych pomieszczeniach, ożywia je i wprowadza do niego elegancję. Nasze wykończeniowe listwy dekoracyjne są bardzo chętnie stosowane w projektach przez architektów oraz projektantów wnętrz. Wykorzystują je do urozmaicenia wyglądu wnętrza, oraz uchwycenia trójwymiarowości ścian, w wyobraźni projektantów i architektów nasze listwy łączą się w eleganckie i ekskluzywne naścienne kompozycje, nazywane także sztukaterią. Gotowa do pomalowania, może służyć jako obramowanie obrazów, zdjęć lub jako osobny wzór lub kompozycja przestrzenna, listwy te idealnie pasują do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej.

Wykończeniowa listwa NMC Arstyl Z32  dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl za sprawą zastosowania dobrze dobranego materiału oraz zabezpieczenia odpowiednią powłoką ma własności wodoodporne, dzięki czemu można bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka. Warto podkreślić również fakt, że dzięki właściwościom wodoodpornym listwa jest nadzwyczajnie funkcjonalna i trwała poprzez wytrzymałość na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, listwę można systematycznie czyścić, usuwając kurz i zanieczyszczenia.

Łatwy samodzielny montaż - NMC Z32.

Ważne jest to, że listwę ścienną NMC Arstyl Z32 stworzoną z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna, listwa ścienna jest bardzo lekka. Listwy ścienne to ozdobne listwy do dekoracji, dzięki którym w prosty i szybki sposób można nadać danemu wnętrzu oryginalnego charakteru, jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Przygotowane w naszym sklepie kleje NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS jeszcze bardziej pomogą by w prosty i szybki sposób przymocować listwę ozdobną na ścianę, oraz odmienisz swoje wnętrze nie do poznania. Z nami dzięki prostocie w montażu listwy ozdobnej NMC Arstyl Z32 zaoszczędzisz czas i pieniądze, bez wynajęcia fachowców, często pobierających wysokie wynagrodzenie za fatygę.

Pytania i wątpliwości związane z produktami NMC Z32.

Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania związane z dekoracyjną listwą ścienną NMC Arstyl Z32 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zakup odpowiedniej listwy ściennej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością, nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów, sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie. Ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej samodzielnego montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: