• -7%

NMC WL1 Listwa ścienna

35,66 zł 33,16 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 33.16 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL1 o uniwersalnym i prostym kształcie, pasuje do każdego pomieszczenia, przełam monotonię płaskich powierzchni i dodaj wigoru do swojego wnętrza. Listwy ścienne NMC Wallstyl WL1 to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, który uatrakcyjni wygląd Twojego pomieszczenia, wykonany z dbałością o najmniejszy detale. Listwy wykonane są z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału, przy czym zachowują także lekkość i są łatwe w montażu, pomaluj ją na dowolny kolor, używając farby bez rozpuszczalników. Połączenie różnego rodzaju listew wykończających NMC Wallstyl WL1 pozwala tworzyć z nich ciekawe wzory i oryginalne kompozycje.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.8
 • Symbol
  WL1
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL1

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL1 jest w ofercie wśród naszych listw ozdobnych, można ją stosować niezależnie od stylizacji wnętrza, wtapia się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu. Architekci oraz projektanci wnętrz wykorzystują listwy NMC do tworzenia różnorodnych kompozycji płaskich, jak i przestrzennych, idealnie pasują do pomieszczeń zarówno w stylistyce klasycznej jak i nowoczesnej. Listwy ścienne Wallstyl WL1 to ozdobne listwy do dekoracji, którymi mogą Państwo w prosty i szybki sposób nadać oryginalnego charakteru, to właśnie czyni nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej zmiany w każdym pomieszczeniu.

Listwa ścienna NMC Wallstyl WL1 o uniwersalnym i prostym kształcie, pasuje do każdego pomieszczenia, przełam monotonię płaskich powierzchni i dodaj wigoru do swojego wnętrza. Zastosowanie wysoko rozwiniętej technologii oraz dobrych materiałów przy produkcji, nadaje ściennej listwie ozdobnej WL1 szczególnych właściwości, nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne. NMC Wallstyl WL1 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, cały czas spełniając oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne. Połączenie różnego rodzaju listew wykończających NMC Wallstyl WL1 pozwala tworzyć z nich ciekawe wzory i oryginalne kompozycje, nada każdemu pomieszczeniu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl, ciesząc oko swym wygląd przez wiele lat.

Dekoracja listwą NMC Wallstyl WL1.

Listwa ozdobna WL1 dostępna na www.maszwnetrze.pl jest bardzo delikatną sztukaterią, która odświeży stylistykę Twojego wnętrza, budząc podziw domowników jak i gości, rewelacyjnie prezentuje się na ścianie, wykańczając wnętrze w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób. Stworzona z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu pełnej precyzji detali NMC WL1 jest odporna na wilgoć, wytrzymała na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne, jest nadzwyczajnie funkcjonalna i trwała. Zalety i właściwości naszej listwy sprawiają, że bez problemu można zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka, a czyszczenie jej przywraca do stanu nowości. Listwa ścienna NMC Wallstyl WL1 to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, który uatrakcyjni wygląd Twojego pomieszczenia, wykonany z dbałością o najmniejszy detale.

Listwa NMC WL1 łatwa w montażu.

Listwa NMC WL1 wykonane są z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia materiału, przy czym zachowują także lekkość, są łatwe w montażu i gotowe do pomalowania na dowolny kolor, używając farby bez rozpuszczalników. W naszym sklepie są przygotowane kleje: NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS ułatwią one prace nawet osobą nieznających się na remoncie mieszkania, w prosty i szybki sposób sam przymocujesz listwę ozdobną. Dzięki prostocie w montażu listwy ozdobnej NMC Wallstyl WL1 odmienisz swoje wnętrze nie do poznania, oszczędzając czas i pieniądze przeznaczone na wynajęcie robotników.

Pomoc w wyborze listwy ozdobnej.

Chętnie udzielimy porady dotyczącej zakupu jak i montażu listwy, zakupu odpowiedniego kleju montażowego oraz farb, poprowadzimy przez całą zmianę pomieszczenia. Nasi pracownicy są dla Państwa, ich doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl, zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: