• -7%

NMC SP3 Listwa ścienna

54,02 zł 50,24 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 50.24 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 to przede wszystkim przepiękna estetyka i funkcjonalność, pozwala zreorganizować przestrzeń użytkową mieszkania i stworzyć oryginalne kompozycje przestrzenne na nudnych i jednolitych płaszczyznach ścian i sufitu. Dekoracyjna listwa ścienna NMC Arstyl SP3 to idealny produkt dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnej ozdoby, pasującej do każdego rodzaju pomieszczeń, ożywienia i nadania niepowtarzalnego charakteru. Listwa wykończająca NMC SP3 wykonana jest z najlepszej jakości materiałów z tworzywa   odpornego na wilgoć oraz uszkodzenia, jest lekka i łatwa w montażu, wspaniale podkreśla charakter i ożywia wnętrze.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2.3
 • Symbol
  SP3
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3

Listwa ścienna Arstyl SP3 to ozdobna listwa do dekoracji, dzięki której w prosty i szybki sposób można nadać danemu wnętrzu oryginalnego charakteru, idealnie pasuje do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej. Dekoracyjna listwa ścienna NMC Arstyl SP3 to produkt dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnej ozdoby, pasującej do każdego rodzaju pomieszczeń, ożywienia i nadania niepowtarzalnego charakteru, są wykorzystywane przez architektów oraz projektantów do urozmaicenia wyglądu kompozycji. Zachęcamy Państwa do pełnego uruchomienia wyobraźni, stworzenie trójwymiarowości ścian, ramy, listwy tego typu łączą się w eleganckie i ekskluzywne kompozycje. Ścienna listwa ozdobna NMC SP3 dostępna w naszej ofercie jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym, który odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl, to właśnie czyni nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej zmiany każdego pomieszczenia.

Zastosowanie wysoko rozwiniętej technologii oraz odpowiednich materiałów przy produkcji dekoracyjnej listwy ściennej NMC Arstyl SP3 pozwala zachować właściwości i wygląd przez wiele lat,  nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne. Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, ciesząc oko wszystkich obserwatorów. Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 jest produktem, który znajduje się w ofercie listew ozdobnych, niezależnie od stylizacji wnętrza, wtapia się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu.

Delikatna dekoracja listwą wykończeniową NMC Arstyl SP3.

Listwa ścienna NMC Arstyl SP3 charakteryzuje się estetyką i funkcjonalnością, pozwala zreorganizować przestrzeń użytkową pomieszczeń i stworzyć oryginalne kompozycje przestrzenne na nudnych i jednolitych płaszczyznach ścian i sufitu. Stworzona z najwyższej jakości tworzywa przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna listwa ścienna jest doskonała w każdym calu, rewelacyjnie prezentuje się ona na ścianie, wykańczając wnętrze w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób.

Argumentem przeważającym za kupnem listwy wykończającej NMC SP3 jest perfekcyjne wykonanie, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu. Zalety NMC Arstyl SP3 to: - odporność na wilgoć, - wytrzymałość na uderzenia, - wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, dzięki nim nasze listwy są nadzwyczajnie funkcjonalne i trwałe. Wszechstronność listwy NMC Arstyl SP3 pozwala na wykorzystanie jej w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka, niestraszne jej również czyszczenie i doprowadzanie do stanu zakupowego.

Listwa NMC SP3 nieskomplikowany montaż.

Listwa wykończająca NMC SP3 wykonana jest z najlepszej jakości materiałów z tworzywa odpornego na wilgoć oraz uszkodzenia, jest lekka i łatwa w montażu, wspaniale podkreśla charakter i ożywia wnętrze. Ozdobna listwa NMC Arstyl SP3 jest prosta w instalacji, nawet dla osób niemających doświadczenia w remoncie mieszkania. W naszym sklepie są kleje: NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS, pomogą w prosty i szybki sposób przymocować listwę ozdobną, z naszymi produktami odmienisz swój dom nie do poznania.

Pomoc przy wyborze listew ściennych NMC SP3.

Zakup odpowiedniej listwy ściennej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością, powstają pytania. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl sprawia, że nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie. Ponadto chętnie pomożemy z wyborem właściwego wyrobu, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: