• -7%

Listwa ścienna NMC W1

49,58 zł 46,11 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 46.11 zł

Opis produktu

Ozdobna listwa NMC W1 to element, który potrzebny jest w każdym dobrze zaprojektowanym pomieszczeniu, wnosi do niego ciekawą formę przestrzenną, która przykuwa wzrok i uwagę. Listwa ścienna NMC W1 to świetny sposób, aby ożywić wnętrze i wprowadzić do niego elegancję, doskonale aranżuje i wykańcza, oraz przełamuję monotonię płaszczyzn. Listwa wykończająca wykonana jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, który jest także wodoodporny. Listwa NMC W1 jest lekka i łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor, używając farby bez rozpuszczalników.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  W1
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC W1

Uniwersalność listwy ściennej NMC W1 pozwala na zamontowanie jej w różnych rodzajach stylizacjach, od klasycznych, gustownych i wytwornych, po nowoczesne i surrealistyczne, wtapia się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu. Urok i wdzięk jest doceniany przez wszystkich, dlatego właśnie projektanci bardzo często z nich korzystają do urozmaicenia wyglądu wnętrza, oraz uchwycenia trójwymiarowości ścian. Ścienna listwa ozdobna dostępna w naszej ofercie jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym, to właśnie czyni nasz produkt z naszego sklepu www.maszwnetrze.pl idealnym do wprowadzenia zmian w każdym pomieszczeniu.

Listwy ozdobne W1 do dekoracji, dzięki którym w prosty i szybki sposób można nadać danemu wnętrzu oryginalnego charakteru, jest to sprawdzony sposób na wykończenie, które zasłoni nieestetyczne wady na ścianach. Nasze listwy idealnie pasują do każdej stylistyki klasycznej czy też nowoczesnej, jest detalem, który odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl.

Listwa wykończająca NMC W1 wykonana jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału, który jest także wodoodporny, jest lekka i łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor, używając farby bez rozpuszczalników. Listwa NMC jest perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne.

Lekka, idealna listwa NMC W1.

Listwa ścienna NMC W1 to świetny sposób, aby ożywić wnętrze i wprowadzić do niego elegancję, doskonale aranżuje i wykańcza, oraz przełamuję monotonię płaszczyzn. Otrzymywana z najwyższej jakości półproduktów przy zachowaniu pełnej precyzji detali przy produkcji ozdobna listwa jest doskonała w każdym calu, rewelacyjnie prezentuje się ona na ścianie, kompozycje zamykając  w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób. Własności uzyskane przy produkcji bardzo są praktyczne, właściwości wodoodporne pozwalają wykorzystać ją w kuchni lub łazience, oraz usuwać z niej brud, a wytrzymałość daje jej odporność na przypadkowe uderzenia. Wysoko rozwinięta technologia oraz odpowiednie materiały sprawiają, że dekoracyjna listwa ścienna NMC W1 zachowa swój wygląd przez wiele lat, budząc podziw wszystkich obserwatorów.

Listwa NMC W1 to łatwość montażu.

Listwa ścienna NMC W1 stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne, jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Dostępne w naszym sklepie kleje: klej NMC Adefix NEW oraz klej do łączeń NMC Adefix PLUS ułatwią pracę w przymocowaniu listwy, sam odmienisz swoje wnętrze nie do poznania. Samodzielnie wykonana zmiana mieszkania to oszczędność czasu i pieniędzy, z naszymi produktami remont szybki, łatwy a przede wszystkim efektowne.

Pomoc przy wyborze listew ściennych NMC.

Ozdobna listwa NMC W1 to element, który potrzebny jest w każdym dobrze zaprojektowanym pomieszczeniu, wnosi do niego ciekawą formę przestrzenną, która przykuwa wzrok i uwagę, jednak wybór odpowiedniej listwy wykończającej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest dla Państwa, chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z dokonaniem właściwego wyrobu, poprowadzimy przez całą zmianę mieszkania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: