• -7%

NMC Z12 Listwa ścienna

146,72 zł 136,45 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 136.45 zł

Opis produktu

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 to ciekawy i elegancki element dekoracyjny, który uatrakcyjni wygląd Twojego pomieszczenia. Listwa wykończeniowa przełamuje monotonię płaskich płaszczyzn, świetnie porządkujący przestrzeń wnętrza. Listwa NMC Arstyl Z12 wykonana jest z trwałego i solidnego materiału, który odporny jest na uszkodzenia i wilgoć, dzięki swym własnością sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Można ją wykorzystać na przykład jako rama do obrazu czy plakatu lub stworzyć własną kompozycję przestrzenną. Nadaj charakteru swojemu wnętrzu z listwą ścienną NMC Arstyl Z12 i pomaluj ją na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników i odmień swoje pomieszczenie. Przekonaj się sam na www.maszwnetrze.pl.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  12
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  Z12
 • Kolekcja
  Arstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12

Ścienna listwa ozdobna NMC Arstyl Z12 oferowana w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. jest bardzo delikatnym detalem sztukateryjnym. Nasza listwa odświeży stylistykę wnętrza, nada mu niepowtarzalnego charakteru oraz podkreśli jego styl, to ważny element wykończeniowy. To właśnie te czynniki czynią nasz produkt idealnym do wprowadzenia szybkiej zmiany w każdym pomieszczeniu.

Listwy ścienne to wykończeniowe listwy do dekoracji, dzięki którym samodzielnie w prosty i szybki sposób można nadać wybranemu wnętrzu oryginalnego charakteru. Nasze listwy dekoracyjne są wykorzystywane przez architektów oraz projektantów wnętrz na przykład jako rama do obrazu czy plakatu lub stworzenia wytwornej kompozycji przestrzennej. W swych dziełach projektanci i architekci, listwy tego typu łączą się w eleganckie i ekskluzywne naścienne kompozycje, listwy te idealnie pasują do pomieszczeń w stylistyce klasycznej czy też nowoczesnej.

Ogromną zaletą listwy ściennej NMC Arstyl Z12 jest zastosowanie do jej produkcji wysoko rozwiniętej technologii oraz wysokiej jakości materiałów. Proces produkcji sprawia, że listwa zachowa swoje właściwości i wygląd przez wiele lat, ponieważ nie mają na nią wpływu czynniki zewnętrzne. Listwa ta jest bowiem perfekcyjnie wykonana, a jej właściwości pozwalają na długoletnie korzystanie z tego produktu, stanie się wyjątkowym elementem dopełniającym wnętrze oraz spełniającym oczekiwania jakościowe, funkcjonalne, czy wizualne.

Delikatna dekoracja listwą wykończeniową - NMC Arstyl Z12.

Listwa ścienna NMC Arstyl Z12 jest produktem do wykańczania stylizacji, który znajduje się w ofercie listew ozdobnych. Wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów przy zachowaniu pełnej precyzji detali ozdobna listwa ścienna jest idealna w każdym calu. Nasze listwy, niezależnie od stylizacji wnętrza, wtapiają się w sposób niezwykle harmonijny, spajając wszystkie elementy aranżacji w zwarty projekt o niezwykle efektownym wykończeniu, dlatego rewelacyjnie prezentuje się ona na ścianie, wykańczając wnętrze w niezwykle ekskluzywny i elegancki sposób.

Argumentem, który przeważ za kupnem naszej listwy wykończeniowej, jest jej wykonanie, zastosowano bardzo dobrze dobrane materiały oraz zabezpieczono odpowiednią powłoką wodoodporną. To wszystko sprawia, że listwa NMC Arstyl Z12 jest odporna na wilgoć, dzięki czemu można bez problemu zamontować ją w pomieszczeniach takich jak kuchnia, czy łazienka. Proponowana w naszym sklepie listwa jest gotowa do pomalowania, na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników, a dzięki właściwościom wodoodpornym listwę można systematycznie czyścić. Listwa dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest nadzwyczajnie funkcjonalna, można ją dopasować do każdego pomieszczenia, jej charakterystyka to trwałość, wytrzymałość na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.

Listwa NMC Z12 nieskomplikowany montaż.

Wykończeniową listwę NMC Arstyl Z12 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie,jest bardzo łatwa w instalacji, nawet dla osób nieznających się na remoncie mieszkania. Ścienna listwa dekoracyjna NMC Arstyl Z12, jest z lekkich materiałów, dzięki prostocie w samodzielnym montażu listwy ozdobnej zaoszczędzisz czas i pieniądze przeznaczone na ekipę remontową. Używając, dostępne w naszym sklepie kleje NMC Adefix NEW oraz NMC Adefix PLUS sam w prosty i szybki sposób przymocujesz listwę ozdobną na ścianie, oraz odmienisz swoje wnętrze nie do poznania.

Pomoc przy wyborze listew ściennych NMC Z12

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Często zakup odpowiedniej listwy wykończeniowej jest związany z wieloma wątpliwościami i niepewnością, pojawia się wiele pytań. Nasze doświadczenie ze sztukaterią, a także obszerna wiedza na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl jest do Państwa dyspozycji, nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego wyrobu. Jesteśmy dla Państwa chętnie, udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego. Nadaj charakteru swojemu wnętrzu z listwą ścienną NMC Arstyl Z12 i pomaluj ją na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników i odmień swoje pomieszczenie. Przekonaj się sam na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: