• -7%

ORAC DECOR PX103 Listwa ścienna

25,07 zł 23,32 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23.32 zł

Opis produktu

Listwy ścienne ORAC DECOR PX103 to estetyczny element wykończenia wnętrz, który doskonale aranżuje puste i nudne ściany. Idealnie sprawdza się w każdym rodzaju pomieszczeń, tworząc w nim oryginalne kompozycje przyciągające uwagę. Optycznie powiększa pomieszczenie. Listwy ORAC DECOR PX103 wykonane są z trwałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć materiału, dzięki czemu będzie wyglądała jak nowa przez długi czas użytkowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.2
 • Symbol
  PX103
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

PX103 Orac Decor listwa ścienna

Listwy ścienne stanowią rodzaj dekoracyjnej sztukaterii, która umożliwia łatwą i przystępną zmianę wystroju wnętrza, nadając mu zarówno oryginalny, jak i elegancki charakter. Współcześnie architekci oraz projektanci wnętrz coraz częściej wykorzystują listwy ścienne do tworzenia różnorodnych aranżacji, podkreślając trójwymiarowość przestrzeni. Listwy te służą jako elementy kompozycyjne, znane również jako sztukateria, inspirując do kreowania efektownych powierzchni na ścianach.

Produkt, taki jak listwa ścienna Orac Decor PX103, zachowuje swoje walory estetyczne i trwałość na długi okres, satysfakcjonując nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od warunków zewnętrznych, dekoracja utrzymuje nienaruszony wygląd, pozwalając cieszyć się jej doskonałym efektem przez wiele lat.

PX103 i technologia na miarę XXI wieku

Doskonale dopracowana w każdym aspekcie, ozdobna listwa ścienna Orac PX103 została stworzona z najwyższej jakości tworzywa, zachowując przy tym pełną precyzję wykonania. Jej obecność w pomieszczeniu wzbogaca je o niezwykle efektowny element wykończeniowy, nadając całej aranżacji harmonii i niezwykłego designu.

Orac Decor PX103 to listwa, która charakteryzuje się odpornością na wilgoć, dzięki czemu swobodnie można ją montować nawet w miejscach narażonych na działanie wilgoci, takich jak kuchnia czy łazienka. Dzięki starannie dobranemu materiałowi oraz odpowiedniej powłoce ochronnej, listwa utrzymuje swoje właściwości w różnych warunkach. Co więcej, produkt można łatwo czyścić, przywracając mu pierwotny wygląd po upływie czasu.

Łatwy montaż listwy ściennej PX103

Listwa ścienna Orac Decor PX103 cechuje się niezwykle prostym montażem, co sprawia, że nawet osoby bez doświadczenia w remontach będą w stanie sobie z nią poradzić. To wynika z zastosowania lekkich materiałów w procesie produkcji. Dodatkowym ułatwieniem jest dostępność kleju Orac Decor FDP500 oraz kleju do łączeń Orac Decor FX400 w naszym sklepie. Dzięki nim, przymocowanie listwy ozdobnej do ściany staje się szybkim i wygodnym zadaniem, które pozwoli całkowicie odmienić charakter wnętrza.

Kolor listwy PX103 można dostosować do indywidualnych preferencji, co daje dużą swobodę w aranżacji. Wystarczy pokryć powierzchnię listwy wybraną farbą, która nie zawiera rozpuszczalników. To niewielki nakład pracy, który pozwoli w krótkim czasie odświeżyć przestrzeń i nadać jej nowy wymiar dzięki kolorowej listwie przypodłogowej.

Pomoc przy wyborze sztukaterii

Zakup odpowiedniej listwy ściennej jest często powiązany z wieloma pytaniami i wątpliwościami. Dzięki naszemu doświadczeniu ze sztukaterią, jak i również zdobywanej przez lata obszernej wiedzy na temat wszystkich produktów dostępnych na www.maszwnetrze.pl nasi pracownicy bez problemów odpowiedzą na każde zadane pytanie związane z wyborem właściwego produktu, oraz specyfikacją listwy ściennej. Ponadto chętnie udzielimy porady dotyczącej montażu listew, jak i również zakupu odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: