• -7%

ORAC DECOR CX134 Listwa narożnikowa

37,43 zł 34,81 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 34.81 zł

Opis produktu

Listwa narożnikowa Orac Decor CX134 to klasyczna forma, dzięki które wykończysz kompozycję ścienną i wnętrze. Listwa jest wytrzymała, dzięki zastosowanym materiałom oraz odporna na wilgoć, co pozwala na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu. Listwa narożnikowa Orac CX134 jest gotowa do pomalowania, umożliwiając dopasowanie jej do każdej kolorystyki wnętrza. Jest łatwa w montażu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  3
 • Symbol
  CX134
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa narożnikowa Orac Decor CX134

Po zakończeniu etapu budowy lub też podczas renowacji wnętrz bardzo ważne jest estetyczne wykończenie aranżacji. Bez odpowiednich elementów sztukateryjnych efekt będzie mdły i nijaki, a wygląd każdego pomieszczenia nie będzie w pełni zharmonizowany.

W naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl znajduje się wiele elementów zdobniczych, na przykład prosty, ale ponadczasowy Orac Decor CX134, za pomocą którego Państwa mieszkanie zyska inny niepowtarzalny styl. Taka ozdoba będzie doskonałym uzupełnieniem dekorowanego wnętrza oraz nada mu elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Tylko niewielka część osób, remontujących własne lokum pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle istotna kwestia, by w każdym domu zapanował ład i porządek. Sztukateria w postaci listew narożnikowych Orac Decor CX134 oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną dekoracją do wykorzystania w aranżacji każdego typu wnętrza. Prostota designu i uniwersalna stylistyka produktu, jakim jest ozdobny listwa ścienny Orac Decor CX134 pozwala na zainstalowanie go zarówno w pomieszczeniach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni oraz w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą elegancji, na przykład w salonie.

Poza niewątpliwie istotną rolą listwy narożnikowej Orac Decor CX134 jako ozdoby, nie można zapomnieć o funkcji użytkowej tego typu sztukaterii. Zdobnicze listwy narożnikowe Orac Decor CX134 bowiem maskują wszelkie niedoskonałości pojawiające się na ścianach, a także zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Tym samym oferowany przez nas sztukateryjny detal, jakim są listwy narożnikowe Orac Decor CX134 będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw u domowników oraz ich gości.

Orac Decor CX134 – produkcja z pasją

Wszystkie elementy sztukateryjne, również listwy ścienne Orac Decor CX134 są wytwarzane z precyzją, której nie powstydziłby się żaden rzemieślnik. Dbamy o to, aby produkty sprzedawane naszym Klientom były jak najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też priorytetem jest nowoczesna technologia i odpowiednio dobrane materiały o właściwościach przedłużających trwałość końcowej sztukaterii.

Dodatkowe pokrycie sztukaterii w postaci listwa narożnikowych Orac Decor CX134 powłoką uodparniającą na kontakt z wilgocią oraz na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez wiele lat. Co więcej, podkład będący zewnętrzną warstwą narożnikowych listew ozdobnych Orac Decor CX134 poprawia przyczepność farby. Ułatwia to dopasowanie się sztukaterii dekoracyjnej, w tym listwa narożnikowych Orac Decor CX134 do istniejącej już stylizacji.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Z klejami do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX200 do łączeń oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl montowanie zdobniczych listwew narożnikowych Orac Decor CX134 nie może być prostsze! Gwarantujemy Państwu, iż niezwykle łatwa instalacja sztukateryjnych elementów z linii Orac Decor pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem ekipy remontowej. Zmień swoje mieszkanie ze sztukaterią i akcesoriami Orac Decor!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

Wiedza na temat wszystkich oferowanych na stronie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym listwa narożnikowych Orac Decor CX134 jest czymś, czym chcą się z Państwem podzielić nasi pracownicy. Podczas remontu i odnowy wnętrz na drodze naszych Klientów pojawia się wiele wątpliwości i pytań bez odpowiedzi. Jeśli nie potrafią Państwo znaleźć wyjścia z problemu lub potrzebują informacji na temat danego produktu, na przykład listwa narożnikowych Orac Decor CX134, jego montażu lub specyfikacji to właśnie na Was czekamy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: