• -7%

Orac Decor W112 Panel 3D

253,70 zł 235,94 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 235.94 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W112 to idealny model do nowoczesnych aranżacji. Jego wyjątkowa jakość w połączeniu z wytrzymałością na uderzenia oraz wodę, pozwala na zastosowanie modelu zarówno w pomieszczeniach prywatnych, jak i komercyjnych. Panel ścienny W112 Orac Decor jest dodatkowo lekki oraz łatwy w montażu, a dzięki przygotowaniu do malowania doskonale wkomponuje się w dowolną kolorystykę wnętrza.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  25
 • Długość (cm)
  200
 • Grubość (cm)
  1.9
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP700 oraz FX200 na łączenia
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Panel ścienny 3D Orac Decor W112

Wykończenie wnętrza może być prawdziwym wyzwaniem, ale na szczęście dzięki takim produktom, jak panele ścienne Orac Decor 3D, można z łatwością podnieść wizualny aspekt każdej aranżacji pomieszczenia. Model W112 Orac Decor to doskonały pomysł na dekorację ścian nie tylko w różnych wnętrzach, niezależnie od ich przeznaczenia.

Efektowna dekoracja wnętrz, czyli W112 Orac

Panel ścienny 3D Orac Decor W112 to imponująca sztukateria nienawiązująca do tradycji, a wręcz przeciwnie, jest produktem niezwykle nowoczesnym. Panel ścienny Orac Decor W112 wykonany jest z trwałych i odpornych materiałów, charakteryzujących się wysoką wytrzymałością na wodę i wilgoć, co pozwala na zastosowanie modelu nie tylko w salonach czy sypialniach, ale także w kuchniach, łazienkach czy różnych pomieszczeniach użytkowych. Panel ścienny Orac Decor W112 3D dzięki jakości wykonania, a także modernistycznemu, a jednocześnie niezwykle efektownemu wzornictwu doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie. Tego typu dekoracja pięknie podkreśli charakter eklektycznych i niezwykle nowoczesnych stylizacji, tworząc niezwykle pożądany trójwymiarowy efekt na ścianie.

Panel ścienny 3D Orac Decor o modernistycznym designie

Panel ścienny 3D Orac Decor W112 o prostokątnym kształcie posiada niezwykły design z delikatnymi zdobieniami. Produkt doskonale komponuje się z innymi modelami paneli Orac Decor, a także z nowoczesnymi listwami ściennymi tego producenta, dzięki czemu z ich pomocą można z łatwością stworzyć niepowtarzalne kompozycje sztukaterii w każdym wnętrzu, niezależnie od ich złożoności. Ponadto panel ścienny 3D Orac Decor W112 pomimo swoich rozmiarów jest niezwykle lekki, co pozwala na użycie modelu na dowolnej powierzchni bez obawy o jego obciążenie.

Nowoczesny panel ścienny 3D Orac Decor W112 - maluj tak, jak lubisz!

Ogromną zaletą produktów Orac Decor jest możliwość ich indywidualnego dostosowania. Do tego typu sztukaterii należy również panel ścienny 3D W112. Przy użyciu dowolnej farby bezrozpuszczalnikowej panel osiągnie ostateczny wygląd pasujący do każdej aranżacji. Produkt, jakim jest panel ścienny Orac Decor W112 3D z łatwością wkomponuje się w kolorystykę dowolnej ściany lub będzie stanowić element kontrastu, nadając charakteru i elegancji stylowi wnętrza.

Jak widać sztukateria w postaci panelu ściennego 3D Orac Decor W112 to element dekoracyjny łączący w sobie wiele ważnych aspektów dla każdego miłośnika perfekcyjnego wykończenia wnętrz. Wysoka jakość detali, trwałość i odporność na wilgoć, a także atrakcyjny i jednocześnie niezwykle uniwersalny design sprawiają, że jest to model gwarantujący satysfakcję z zakupu. Dodatkowo sztukateria ścienna w kształcie panelu Orac Decor W112 3D to doskonały pomysł na wykończenie zarówno małych, jak i dużych pomieszczeń, ponieważ odpowiednie zastosowanie tego typu produktów pozwala na optyczne powiększenie wnętrza czy wydzielenie stref użytkowych.

Łatwa instalacja panelu ściennego 3D Orac W112

Mówiąc o zaletach panelu ściennego 3D, jakim jest W112 Orac Decor, nie można zapomnieć o łatwości jego montażu. Lekkość tego typu sztukateria w połączeniu z wysoką jakością dedykowanego kleju montażowego Orac Decor FDP700 pozwala na proste i sprawne ułożenie detalu na dowolnej powierzchni. Oczywiście warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu podłoża, a także o zastosowaniu akcesoriów i narzędzi niezbędnych do montażu panelu ściennego Orac Decor W112 3D. Dodatkowo produkt jest łatwy w obróbce i cięciu, co pozwala dopasować go do każdego pomysłu aranżacyjnego.

Odpowiemy na wszystkie pytania związane z panelami ściennymi Orac Decor!

W przypadku pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor, w tym paneli ściennych W112 lub innych produktów dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i doskonałej znajomości naszego asortymentu pomożemy Państwu dobrać odpowiednią sztukaterię dopasowaną do wybranego wnętrza.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: