• -7%

ORAC DECOR P101A Dekor

70,88 zł 65,92 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 65.92 zł

Opis produktu

Narożnik Orac Decor P101A to unikalny element sztukaterii, który doskonale uzupełni kompozycję ściennej aranżacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw, narożnik jest nie tylko trwały, ale także odporny na wilgoć. Jego wyjątkowe wzornictwo sprawia, że doskonale prezentuje się zarówno w klasycznych, jak i stylizowanych aranżacjach, podkreślając ich wyjątkowy charakter.

Opis

 • Wysokość (cm)
  2.4
 • Długość (cm)
  24.5
 • Szerokość (cm)
  24.5
 • Symbol
  P101A
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Narożnik Orac Decor P101A

Narożnik Orac P101A został zaprojektowany z myślą o łatwej personalizacji. Jest gotowy do pomalowania farbami, które nie zawierają rozpuszczalników. Dzięki temu można dostosować go do każdej kolorystyki wnętrza, co pozwala uzyskać spójny i zharmonizowany efekt.

Podkreślenie estetyki wnętrza po zakończeniu budowy lub w trakcie renowacji jest kluczowe, a narożnik Orac Decor P101A stanowi doskonałe narzędzie do osiągnięcia tego celu. Jego trwałość, odporność na wilgoć i możliwość malowania sprawiają, że staje się on nie tylko elementem dekoracyjnym, ale także praktycznym dodatkiem, który doda elegancji i charakteru każdemu pomieszczeniu.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Narożnik Orac Decor P101A to niezwykły element sztukaterii, który doskonale wykończy aranżację ściennej przestrzeni. Po zakończeniu budowy lub w trakcie renowacji wnętrz, ważne jest estetyczne dopełnienie aranżacji, a nasz narożnik Orac Decor P101A jest idealnym rozwiązaniem.

Oferujemy Państwu prosty, a zarazem ponadczasowy narożnik Orac Decor P101A dostępny w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Ten niepozorny element sztukaterii stanie się doskonałym uzupełnieniem każdego wnętrza, nadając mu elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Orac Decor P101A – produkcja z pasją

Narożniki Orac Decor P101A nie tylko pełnią funkcję ozdobną, ale również mają istotne znaczenie praktyczne. Doskonale maskują wszelkie niedoskonałości na ścianach, a także zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. Dzięki nim aranżacja wnętrza staje się kompletna, zachwycając domowników i gości.

Produkty Orac Decor, w tym narożniki Orac Decor P101A, są wytworzone z dbałością o precyzję wykonania, używając nowoczesnej technologii i odpowiednio dobranych materiałów, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Dodatkowa powłoka, chroniąca narożniki przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, sprawia, że produkt utrzymuje swój wygląd przez wiele lat.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż narożników Orac Decor P101A jest niezwykle łatwy dzięki klejom do montażu Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 dostępnym w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Gwarantujemy, że prostota instalacji pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze, eliminując konieczność wynajmowania ekipy remontowej.

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszych produktów, chętnie służymy pomocą. Skontaktujcie się z nami telefonicznie pod numerem 609 142 576 lub drogą mailową pod adresem biuro@maszwnetrze.pl. Oferujemy również fachowe porady dotyczące montażu paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor. Zainwestujcie w estetykę swojego mieszkania razem z nami!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: