• -7%

ORAC DECOR D507 Panel ścienny

384,86 zł 357,92 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 357.92 zł

Opis produktu

Ten wyjątkowy element sztukaterii nada elegancji każdej ścianie, idealnie komponując się z klasycznymi aranżacjami wnętrza. Panel D507 jest gotowy do malowania farbami bez rozpuszczalników, co umożliwia dostosowanie go do dowolnej kolorystyki. Dodatkowo, jego wytrzymałość, odporność na uszkodzenia i wilgoć sprawiają, że jest doskonałym wyborem do dekoracji.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  90.5
 • Długość (cm)
  55
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  D507
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Panel ścienny Orac Decor D507

Ten prostokątny i subtelny panel ścienny dostępny na www.maszwnetrze.pl stanowi doskonałą sztukaterię, aby urozmaicić wystrój wnętrza po zakończeniu budowy lub podczas renowacji. Nasza oferta obejmuje wiele elementów zdobniczych, ale panel Orac Decor D507 wyróżnia się prostotą formy, co sprawia, że idealnie pasuje do klasycznych aranżacji.

Niebagatelna rola sztukaterii polega nie tylko na ozdobie, ale również na funkcji użytkowej. Panele ścienne Orac Decor D507 doskonale maskują wszelkie niedoskonałości ścian, jednocześnie skutecznie zasłaniając łączenia i zakończenia listew wykończeniowych. To subtelne, a zarazem praktyczne rozwiązanie, które doda elegancji każdemu pomieszczeniu.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

Produkty Orac Decor, w tym panel D507, są efektem pasji i precyzji w procesie produkcji. Dbałość o najwyższą jakość i zastosowanie nowoczesnej technologii oraz odpowiednich materiałów sprawiają, że oferujemy Państwu produkty trwałe i estetyczne. Dodatkowa powłoka ochronna na panelach ściennych Orac Decor D507 chroni przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi, utrzymując ich wygląd przez wiele lat.

Orac Decor D507 – produkcja z pasją

Dodatkowe pokrycie sztukaterii w postaci paneli ściennych Orac Decor D507 powłoką uodparniającą na kontakt z wilgocią oraz na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez wiele lat. Co więcej, podkład będący zewnętrzną warstwą ściennych paneli ozdobnych Orac Decor D507 poprawia przyczepność farby. Ułatwia to dopasowanie się sztukaterii dekoracyjnej, w tym paneli ściennych Orac Decor D507 do istniejącej już stylizacji.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż naszych produktów, w tym paneli ściennych Orac Decor D507, jest niezwykle prosty dzięki specjalnym klejom, takim jak Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400, dostępnym w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Gwarantujemy, że łatwa instalacja pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i pieniądze, które moglibyście przeznaczyć na wynajem ekipy remontowej.

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej sztukaterii, w tym paneli ściennych Orac Decor D507, chętnie służymy pomocą. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 609 142 576 lub poprzez e-mail: biuro@maszwnetrze.pl. Nasz zespół pracowników jest gotów podzielić się wiedzą na temat wszystkich oferowanych elementów dekoracyjnych oraz udzielić wsparcia w przypadku pytań dotyczących montażu czy specyfikacji produktów. Czekamy na Państwa zapytania!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: