• -7%

Orac Decor W107 Panel 3D

117,90 zł 109,65 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 109.65 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W107 w kształcie kwadratu to geometryczna forma, który ożywi każdą ścianę. Panele mogą dowolnie łączyć się między sobą oraz z trapezem (model W101) i rombem (model W100), co pozwala projektować przestrzeń w niezwykle unikatowy sposób. Panele Orac można zamontować na całej ścianie lub jej fragmencie, tworząc we wnętrzu elegancki akcent. Panel 3D Orac W107 jest odporny na wilgoć i uderzenia.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  33.3
 • Szerokość (cm)
  33.3
 • Grubość (cm)
  2.9
 • Symbol
  W107
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  orac fdp500
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Panel ścienny 3D Orac Decor W107

Po zakończeniu etapu budowy czy też podczas renowacji aranżacji bardzo ważne jest dbałe wykończenie wnętrza. Bez właściwych detali sztukateryjnych uzyskany efekt może być mdły i nijaki, a wygląd wybranego pomieszczenia nie będzie w całkowicie zharmonizowany.

W ofercie naszego sklepu na www.maszwnetrze.pl znajduje się dużo detali zdobniczych, na przykład bardzo efektowny, a jednak nowoczesny panel ścienny 3D Orac Decor W107, za którego pomocą każdy dom oraz niejedno mieszkanie zyska inny, niepowtarzalny charakter. Taka dekoracja w postaci panelu ściennego 3D Orac Decor W107 będzie doskonałym uzupełnieniem zdobionego wnętrza i nada mu szyku, jak i również niezwykłego stylu.

Dekoracyjny panel ścienny 3D Orac Decor W107 do wnętrz z charakterem

Jedynie niewielka część osób, odświeżających własne mieszkanie pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle ważna kwestia, by w każdym domu zapanował aranżacyjny ład oraz porządek. Sztukateria w postaci paneli ściennych Orac Decor W107 dostępnych w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl jest doskonałą dekoracją do zastosowania w aranżacji każdego typu wnętrza. Prostota formy i ponadczasowa stylistyka produktu, jakim jest ozdobny panel ścienny 3D Orac Decor W107 umożliwia montaż go zarówno w pomieszczeniach o stylizacji stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni i w pokojach reprezentacyjnych z dozą elegancji, m.in. salonie.

Poza niezwykle ważną rolą paneli ściennych Orac Decor W107 jako ozdoby, nie można zapominać o roli użytkowej takiego rodzaju sztukaterii. Dekoracyjne ścienne panele 3D Orac Decor W107 bowiem ukrywają wszelkie mankamenty widoczne na ścianach. Tym samym prezentowany przez w naszym sklepie sztukateryjny detal, jakim jest panel ścienny 3D Orac Decor W107 będzie dopełniał stylizację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw wśród domowników.

Panel ścienny 3D Orac Decor W107 i jego produkcja z pasją

Wszystkie detale sztukateryjne, także panele ścienne 3D Orac Decor W107 są tworzone z dbałością. Troszczymy się o to, aby produkty oferowane naszym Klientom były jak najwyższej klasy oraz spełniały Państwa wymagania. Dlatego też istotna jest zaawansowana technologia i właściwie wyselekcjonowane tworzywa o cechach przedłużających trwałość paneli ściennych 3D Orac Decor W107.

Ponadto pokrycie dekoracji ściennych w postaci paneli 3D Orac Decor W107 warstwą podnoszącą odporność na kontakt z wilgocią i na wgniecenia jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez naprawdę długi czas. Co ważne, biały podkład będący zewnętrzną warstwą ściennego panelu 3D Orac Decor W107 zwiększa przyczepność farby. Ułatwia to dopasowanie się sztukaterii ozdobnej, w tym paneli ściennych Orac Decor W107 do istniejącej już stylizacji.

Łatwy montaż paneli ściennych 3D Orac Decor W107

Z produktami do montażu paneli ściennych Orac Decor W107, czyli klejem montażowym Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400 do łączeń oferowanymi w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl montowanie dekoracyjnych paneli ściennych W107 Orac Decor nie może być prostsze!

Kontakt w razie pytań dotyczących dekoracyjnych paneli ściennych Orac Decor

Znajomość wszystkich dostępnych na stronie www.maszwnetrze.pl akcentów dekoracyjnych, w tym paneli ściennych 3D Orac Decor W107 umożliwi profesjonalne doradztwo w zakupie odpowiedniego modelu. W czasie remontu i odnowy domu może pojawić się ogrom pytań związanych z wykończeniem wnętrza sztukaterią. Jeśli potrzebują Państwo informacji na temat danego produktu, na przykład panelu ściennego Orac Decor W107, jego sposobu montażu lub specyfikacji to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: