• -7%

Orac Decor W119 Panel 3D

251,79 zł 234,16 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 234.16 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor W119

Prostokątny, subtelny panel ścienny 3D Orac Decor W119 o podłużnych żłobieniach, które dają efekt głębi to sztukateria, która sprawi, że każda ściana czy sufit będzie elegancką dekoracją wnętrza. 3D Orac Decor W119 doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje.

Dekoracyjny panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest produktem lekkim, łatwym w montażu, a także wysoce odpornym na wgniecenia oraz wilgoć, gotowym do pomalowania. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach, to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji, ponadto jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia i wilgoć.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  25
 • Grubość (cm)
  2
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP700 oraz FX200 na łączenia
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W119

Po zakończeniu budowy lub też podczas renowacji wnętrz bardzo ważne jest estetyczne wykończenie aranżacji, bez odpowiednich elementów sztukateryjnych efekt będzie mdły i nijaki, a wygląd każdego pomieszczenia nie będzie w pełni zharmonizowany. W naszej ofercie na www.maszwnetrze.pl znajduje się prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119, jest on nowoczesnym sposobem wykończenia pomieszczeń. Taka ozdoba będzie doskonałym uzupełnieniem ściany czy sufitu, dekorowanemu wnętrzu nada elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Wykończenie wnętrz - sztukateria dekoracyjna 3D W119

Niewiele osób, remontujących własne lokum pamięta o jego wykończeniu, a jest to niezwykle istotna kwestia, by w każdym domu zapanował ład i porządek. Sztukateria w postaci panel ścienny 3D Orac Decor W119 oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną dekoracją do wykorzystania w aranżacji każdego typu wnętrza to prostota designu i uniwersalne zastosowanie produktu. Ozdobny panel ścienny 3D Orac Decor W119 pozwala na zainstalowanie go zarówno w pomieszczeniach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, na przykład w sypialni oraz w pokojach typowo reprezentatywnych z nutą elegancji. Prostokątny, subtelny panel ścienny 3D Orac Decor W119 o podłużnych żłobieniach, które dają efekt głębi to sztukateria, która sprawi, że każda ściana czy sufit będzie elegancką dekoracją wnętrza.

Panel 3D Orac Decor W119 to subtelna sztukateria o prostym, a jednak ciekawym wzornictwie, wyraźne żłobienia dają efekt głębi, z którego pomocą każda ściana lub sufit zyska niepowtarzalny charakter. Poza niewątpliwie istotną rolą ozdoby panelu ściennego 3D Orac Decor W119 nie można zapomnieć o funkcji użytkowej tego typu sztukaterii. Wykończeniowy prostokątny przestrzenny panel ścienny 3D Orac Decor W119 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach ściany czy sufitu: pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia. Element sztukaterii zamaskuje również nieestetyczne łączenia, pozwalając na efektowne wykończenie całej aranżacji. Tym samym oferowany przez nas sztukateryjny detal, jakim jest panel ścienny 3D Orac Decor W119, będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc podziw u domowników oraz ich gości na wiele lat.

3D Orac Decor W119 – wysoka jakość produkcji

Elementy sztukateryjne, również panel ścienny 3D Orac Decor W119 są wytwarzane z precyzją, dbamy o to, aby produkty sprzedawane naszym Klientom były jak najwyższej jakości i spełniały Państwa oczekiwania. Dlatego też priorytetem jest nowoczesna technologia i odpowiednio dobrane materiały o właściwościach przedłużających trwałość końcową sztukaterii. Prostokątny panel 3D Orac Decor W119 Orac Decor charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, dzięki niej jest on odporny na działanie zarówno wilgoci, jak i bezpośrednich oddziaływań mechanicznych, jest gwarancją trwałości i wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez wiele lat. Panel ścienny 3D W119 Orac Decor pomalowany jest na biało, dzięki czemu wygląda uniwersalnie i elegancko, bez problemu dopasowując się do dowolnej aranżacji wnętrz. Dekoracyjny panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest produktem lekkim, łatwym w montażu, a także wysoce odpornym na wgniecenia oraz wilgoć, gotowym do pomalowania.

Prosty montaż sztukaterii Orac Decor

Wykończeniowy prostokątny panel ścienny 3D Orac Decor W119 doskonale zakryje wszelkie niedoskonałości na powierzchniach, to uniwersalny sposób zamknięcia aranżacji, ponadto jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia i wilgoć. Z klejami do montażu Orac Decor FDP700 oraz Orac Decor FX400 do łączeń oferowanych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl montowanie ozdobnych paneli ściennych 3D Orac Decor W119 jest proste dla każdego! Gotowy panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest elementem sztukateryjnym utrzymanym w tradycyjnej, białej stylistyce podkładu, podłużne żłobienia dają efekt głębi, w zależności od potrzeb stylizacji pomieszczenia, po wyschnięciu kleju można całą lub część jego powierzchni pokryć dowolną kolorystycznie farbą.

Gwarantujemy Państwu, iż niezwykle łatwa instalacja sztukateryjnych elementów z linii Orac Decor pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze przeznaczone na wynajem ekipy remontowej. Zmień swoje mieszkanie ze sztukaterią i akcesoriami Orac Decor!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

3D Orac Decor W119 doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. Wiedza na temat wszystkich oferowanych na stronie www.maszwnetrze.pl elementów dekoracyjnych, w tym panel ścienny 3D Orac Decor W119 jest czymś, czym chcą się z Państwem podzielić nasi pracownicy. Podczas remontu i odnowy wnętrz na drodze naszych Klientów pojawia się wiele wątpliwości i pytań, jeśli nie potrafią Państwo znaleźć rozwiązania problemu lub potrzebują informacji na temat danego produktu, na przykład panelu ściennego 3D Orac Decor W119, jego montażu lub specyfikacji to właśnie na Was czekamy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: