• -7%

NMC FB2 Listwa przypodłogowa

82,75 zł 76,96 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 76.96 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, łatwy w montażu, pozwalający zamaskować odsłonięte kable i przewody, szczelinę dylatacyjną  oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi.

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to listwa wykończeniowa, która małym kosztem wykończy aranżację każdego pomieszczenia, to funkcjonalny element wykończenia wnętrz na styku ściany i podłogi. Listwa NMC FB2 jest gładka i gotowa do pomalowania w dowolnym kolorze.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  FB2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FB2

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to listwa dekoracyjna, która stanowi niezwykle funkcjonalny, a jednocześnie bardzo estetyczny element każdego wnętrza. Listwa przypodłogowa to rodzaj listwy, który oprócz funkcji estetycznej służy również ochronie ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakryciu szczeliny dylatacyjnej powstającej przy montażu paneli lub parkietu, jak i końcówek tapet, a także wszelkich innych nierówności na styku ścian i podłogi. Listwa perfekcyjnie prezentuje się na styku ścian i podłogi w pełni wykańczając aranżację, listwa zaskakuje swoją prostotą designu, co sprawia, że można ją wykorzystać zarówno we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, jak i w każdej innej stylizacji wnętrza.

Dzięki zastosowanej nowoczesnej technologii, listwa przypodłogowa NMC FB2 pozostaje w niezmienionym perfekcyjnym stanie przez lata, ciesząc wzrok wszystkich domowników, jak i gości. Wszystkie cechy i właściwości listwy NMC FB2 powodują, że będzie ona stanowić niezwykły element ozdobny, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, poszukujących wysokiej jakości produktów podczas urządzania własnego wnętrza.

Listwa przypodłogowa NMC FB2 elegancja w zasięgu ręki.

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, łatwy w montażu, pozwalający zamaskować odsłonięte kable i przewody, szczelinę dylatacyjną  oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Listwa przypodłogowa NMC FB2 to produkt wytworzony z wysokiej jakości materiałów, a podczas jej produkcji zachowana jest perfekcyjność w każdym detalu. Dzięki czemu listwa NMC FB2 rewelacyjnie prezentuje się w niejednym wnętrzu, odgrywając rolę niezwykłej ozdoby harmonizującej aranżację pomieszczenia na styku ściany i podłogi.

Oferowaną w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwę podłogową NMC FB2 charakteryzuje: odporność na wilgoć, co oznacza, że można ją czyścić i zmywać wielokrotnie doprowadzając ją do stanu sprzed montażu, oraz odporna jest na uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu podczas przypadkowego uderzenia w listwę odkurzaczem lub mopem nie powstaną nieestetyczne wgniecenia.

Ponadto naszą listwę można pomalować dowolną farbą do wnętrz niezawierającą rozpuszczalników jak farby akrylowe, lateksowe, czy silikonowe. Pomalowanie listwy przypodłogowej pozwala na jeszcze lepsze dopasować ją do wnętrza, wtapiając ją w jego kolorystykę lub wręcz przeciwnie, eksponując ją kontrastowymi kolorami, tworząc wyraźny i oryginalny akcent w pomieszczeniu.

Listwa NMC FB2 – nieskomplikowany montaż

Listwę przypodłogową NMC FB2 listwę wykończeniową, są Państwo w łatwy i prosty sposób sami zainstalować. Stworzona z niezwykle lekkich materiałów listwa jest bardzo łatwa do pomalowania, jak i w montażu. Oferowane przez nas w atrakcyjnej cenie kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus na stronie sklepu www.maszwnetrze.pl ułatwią jeszcze bardziej montaż listwy w szybki sposób. Możesz to zrobić samemu, co zaoszczędzi czas i pieniądze, gdyż w prosty sposób zamontujesz listwy bez konieczności wynajęcia ekipy remontowej.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania - Listwa NMC FB2

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy NMC FB2 na www.maszwnetrze.pl, lub innych produktów, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Państwa pytania dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: