• -7%

NMC FB2 Listwa przypodłogowa

67,28 zł 62,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 62.57 zł

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to elegancki i wyszukany element wykończeniowy, który jest łatwy w montażu i pozwala na ukrycie odsłoniętych kabli, przewodów oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi. Ta listwa przypodłogowa jest funkcjonalnym elementem wykończenia wnętrza, który może pomóc w uzupełnieniu i podkreśleniu aranżacji każdego pomieszczenia. Jest gładka i gotowa do pomalowania na dowolny kolor, co daje możliwość spersonalizowania jej wyglądu i dopasowania do wystroju wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Symbol
  FB2
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa przypodłogowa NMC FB2

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to niezwykle wszechstronny element wykończeniowy, który łączy funkcjonalność z estetyką. Jest to listwa dekoracyjna, która nie tylko dodaje elegancji każdemu wnętrzu, ale także pełni praktyczną rolę. Listwa ta ma za zadanie ukryć odsłonięte kable, przewody elektryczne oraz niedoskonałości na styku ściany i podłogi, w tym szczeliny dylatacyjne i końcówki tapet.

NMC FB2 prezentuje się doskonale na styku ściany i podłogi, nadając wnętrzu wyrafinowanego wykończenia. Jej prosty design sprawia, że pasuje do różnych stylizacji wnętrza, od klasycznego po nowoczesny. Listwa ta jest również trwała i łatwa do pomalowania na dowolny kolor, co pozwala na spersonalizowanie jej wyglądu i dopasowanie do wystroju wnętrza. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, dekoracja ta utrzymuje swój perfekcyjny stan przez wiele lat, stanowiąc nie tylko ozdobę, ale także funkcjonalny element wykończeniowy wnętrza.

Listwa przypodłogowa NMC FB2 elegancja w zasięgu ręki.

Listwa przypodłogowa NMC FB2 to elegancki element wykończeniowy, który nie tylko ozdabia wnętrze, ale także pełni praktyczną rolę. Może być wykorzystywana do ukrycia odsłoniętych kabli, przewodów elektrycznych oraz innych niedoskonałości na styku ściany i podłogi, takich jak szczeliny dylatacyjne czy końcówki tapet.

To produkt wykonany z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje jego trwałość i odporność na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Listwa ta jest łatwa do montażu i gotowa do pomalowania na dowolny kolor farbą bez rozpuszczalników, co pozwala na spersonalizowanie jej wyglądu i dostosowanie do wystroju wnętrza. Dzięki tym cechom, listwa przypodłogowa NMC FB2 stanowi doskonałe wykończenie dla każdego pomieszczenia, nadając mu elegancji i funkcjonalności.

Listwa NMC FB2 – nieskomplikowany montaż

Montaż listwy przypodłogowej NMC FB2 jest prosty i wykonalny samodzielnie. Listwa ta została wykonana z lekkich materiałów, co ułatwia jej montaż. Dodatkowo, kleje NMC Adefix New oraz NMC Adefix Plus, dostępne w naszym sklepie internetowym www.maszwnetrze.pl, są idealnymi pomocnikami podczas montażu listwy. Dzięki nim możesz szybko i sprawnie zamontować listwę przypodłogową, oszczędzając czas i pieniądze, które inaczej musiałbyś przeznaczyć na wynajęcie ekipy remontowej.

Pytania i wątpliwości do rozwiązania - Listwa NMC FB2

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem ozdobnej listwy NMC FB2 na www.maszwnetrze.pl, lub innych produktów, ale masz pytania, to skontaktuj się z nami. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość całego asortymentu pozwoli naszym pracownikom odpowiedzieć na dowolne zadane przez Państwa pytania dotyczące specyfiki produktu, jego funkcjonalności, a także montażu listew przypodłogowych wraz z doborem odpowiednich akcesoriów do ich przymocowania. Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: