• -7%

NMC FB2F-RAL9016 Listwa przypodłogowa

63,94 zł 59,46 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa przypodłogowa NMC FB2F malowana na kolor RAL9016, gotowa do natychmiastowego montażu. NMC FB2F jest elementem funkcjonalnym, który cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i wilgoć, ponadto doskonale wpisuje się w wystrój wnętrz, sprawiając, że będzie ono doskonale wykończone.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Długość (cm)
  200
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FB2F-RAL9016 NMC listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa, oprócz pełnienia ważnej funkcji estetycznej, stanowi barierę ochronną na ścianie, zapobiegając jej uszkodzeniom mechanicznym. Ten detal sztukateryjny pozwala ukryć szczelinę dylatacyjną oraz widoczne na styku ścian i podłogi niedociągnięcia powstałe podczas remontu, nadając niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu.

Listwa przypodłogowa FB2F-RAL9016 NMC to jeden z rewolucyjnych produktów dostępnych w naszej ofercie, stworzony do szybkiej i prostej metamorfozy każdego pomieszczenia. Jest niezwykle funkcjonalny i stanowi element estetyczny, nadający niezwykły charakter wnętrzu. Dzięki FB2F-RAL9016 w łatwy sposób można zamaskować wszystkie niedoskonałości takie jak nierówności malowania, zakończenia tapet, czy szczelinę dylatacyjną. Minimalistyczny design listwy wykończeniowej NMC FB2F-RAL9016 sprawia, że ​​produkt jest estetyczny i dostosowuje się do niejednej aranżacji. Ponadto łatwość instalacji sprawi, że praca z listwami NMC FB2F-RAL9016 będzie dziecinnie prosta!

FB2F-RAL9016 NMC

Listwa przypodłogowa FB2F-RAL9016 stanowi połączenie trzech niezwykle ważnych aspektów: jakości, funkcjonalności i wyjątkowości. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, wysoce odpornych na wilgoć, czy też uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że ​​możemy cieszyć się jego nienagannym wyglądem przez wiele lat. Listwa NMC FB2F-RAL9016 jest ponadto niebywale lekka, co w znaczący sposób ułatwia jej samodzielny montaż. Dużym atutem produktu jest również jego długość. Listwa ma dwa metry, dzięki czemu stosując ją we wnętrzu zmniejszamy ilość łączeń, zapewniając perfekcyjne wykończenie na styku ścian i podłogi.

Prezentowana listwa przypodłogowa dostępna na naszej stronie www.maszwnetrze.pl FB2F-RAL9016 NMC została już fabrycznie pomalowana na uniwersalny kolor RAL9016. Dzięki takiemu rozwiązaniu listwa przypodłogowa FB2F-RAL9016 NMC jest od razu gotowa do montażu, a jej zastosowanie nie wymaga dodatkowych prac. Malowana listwa FB2F-RAL9016 NMC będzie zatem fenomenalnym pomysłem na szybkie i łatwe wyróżnienie i perfekcyjne wykończenie każdego wnętrza, w których za sprawą swojego prostego, aczkolwiek efektownego designu nada niepowtarzalny charakter.

Listwa przypodłogowa FB2F-RAL9016 NMC to niezwykle estetyczny, funkcjonalny i odporny element sztukateryjny, który pozwoli łatwo odświeżyć wnętrze i nadać mu nowy wymiar ekskluzywności.

Montaż listwy przypodłogowej FB2F-RAL9016 NMC

Dzięki doskonałemu wykonaniu i lekkości produktu montaż listwy przypodłogowej FB2F-RAL9016 NMC nie powoduje większych problemów. Dodatkowo dostępne w naszym sklepie kleje NMC pozwolą w prosty i bardzo szybki sposób zamontować listwy przypodłogowe FB2F-RAL9016 NMC w każdym pomieszczeniu, a zatem ukryć szczeliny dylatacyjne i braki na styku ścian i podłóg. Do instalacji prezentowanych listew najlepiej wykorzystać dedykowane produkty, które dadzą pewność odpowiedniego i trwałego połączenia z podłożem. W tym przypadku warto zdecydować się na klej montażowy NMC Adefix New i klej do łączeń listew NMC Adefix Plus. Są to renomowane produkty, dzięki którym zapewnić odpowiednią trwałość wiązania sztukaterii. Gwarantujemy, że produkty te spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nieoceniona pomoc w dokonaniu wyboru

Jeśli posiadają Państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu. Nasi wykwalifikowani pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące specyfikacji FB2F-RAL9016 NMC, jak i innych listew przypodłogowych bądź pozostałych elementów sztukaterii dostępnych w naszym sklepie, a także pomogą w wyborze narzędzi niezbędnych do ich montażu.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: