• -7%

NMC FT2F-RAL9016 Listwa przypodłogowa

56,98 zł 52,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 52.99 zł

Opis produktu

Praktyczna listwa przypodłogowa NMC FT2F to listwa malowana na biało, która przygotowana jest do samodzielnego montażu.

Za pomocą tej sztukaterii nadasz swojemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter i zakryjesz nieznośne szczeliny dylatacyjne oraz nieestetyczne końcówki tapet. Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 łączy w sobie funkcjonalność i dekoracyjność. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FT2F-RAL9016 NMC malowana listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to eleganckie rozwiązanie sztukateryjne, pozwalające skuteczne ukryć niedoskonałości pomiędzy podłogą a ścianą. Pomalowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC ma szereg właściwości, dzięki którym jej zastosowanie będzie doskonałym rozwiązaniem do wykończenia każdego wnętrza.

Wysokiej jakości materiały zastosowane w produkcji malowanej listwy FT2F NMC pozwalają jej cieszyć oczy domowników przez wiele lat. Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC jest odporna na uszkodzenia oraz wilgoć, dzięki czemu można ją wielokrotnie czyścić i myć, przywracając jej wygląd do stanu sprzed montażu.

Malowana listwa przypodłogowa do wykończenia wnętrza

Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to doskonały sposób na perfekcyjne wykończenie różnego rodzaju wnętrz - zarówno nowoczesnych i innowacyjnych, jak również tych utrzymanych w tradycyjnym stylu.

Jej fabryczne pomalowanie na kolor RAL9003 nada całości kompozycji ekskluzywnego charakteru, dzięki czemu można ją zamontować zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Co ważniejsze, kształt listwy nieco odbiega od klasycznego wyglądu, jakim charakteryzuje się tradycyjna listwa przypodłogowa. Design listwy przypodłogowej FT2F-RAL9016 NMC nawiązuje do najnowszych trendów aranżacji wnętrz, dzięki czemu model przykuwa uwagę, a ponadto tworzy całość aranżacji wnętrza sprawiając, że prezentuje się ono niezwykle ekskluzywnie.

FT2F-RAL9016 NMC - funkcjonalny sposób maskowania

Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to doskonałe rozwiązanie sztukateryjne, za pomocą którego możliwe jest eleganckie zamaskowanie wszelakich niedoskonałości znajdujących się na styku ściany a podłogi np. szczelin dylatacyjnych, wystających przewodów elektrycznych czy nieestetycznych końcówek tapet.

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 jest zatem rozwiązaniem, które łączy w sobie funkcje dekoracyjne i użytkowe. Model ten jest odporny na wgniecenia oraz wilgoć, co umożliwia jego instalację również w takich pomieszczeniach jak kuchnia, czy łazienka. Ponadto malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 pełni również funkcję ochronną, zapobiegając uszkodzeniom mechanicznym ścian na styku z podłogą.

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC - wygodny montaż

Produkt, jakim jest malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to prosta, choć zaskakująca konstrukcja, którą można łatwo przymocować do ściany, bez konieczności użycia innych elementów łączących jak np. śrub, czy wkrętów. Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to nie tylko szybki montaż, ale też lekkość, która nie obciąża ściany.

Samodzielny montaż listwy przypodłogowej to oszczędność. Wykańczając pomieszczenie na własną rękę unikasz niepotrzebnych kosztów związanych z wynajęciem specjalnej ekipy remontowej. Do zamontowania listwy FT2F-RAL9016 NMC niezbędne będą jedynie specjalne akcesoria, które znajdziesz na stronie www.maszwnetrze.pl.

Malowana listwa przypodłogowa a kleje do montażu

Fabrycznie malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC jest bardzo łatwa w montażu.

W przeciwieństwie do analogicznych rozwiązań dostępnych na rynku, listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC nie wymaga wykorzystywania dodatkowych elementów łączących. Przed przymocowaniem tej dekoracji upewnij się, że posiadasz specjalistyczne kleje marki NMC. Dedykowane do montażu modelu FT2F-RAL9016 NMCklej montażowy NMC FDP500 oraz klej do łączeń listew NMC FX200, które znajdziesz na stronie www.maszwnetrze.pl.

Wykorzystanie tych produktów pozwoli otrzymać trwałe i estetyczne łączenie listew do przygotowanego podłoża. Produkt w postaci listwy przypodłogowej FT2F-RAL9016 NMC jest już fabrycznie pomalowany, także nie wymaga dodatkowego malowania po montażu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: