• -7%

NMC FT2F-RAL9016 Listwa przypodłogowa

54,17 zł 50,38 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa NMC FT2F to listwa malowana na biało gotowa do montażu. Perfekcyjnie wykończy każde wnętrze, nadając mu klasy. Listwa jest niezwykle elegancka, lekka, a zarazem bardzo solidna i odporna na uszkodzenia. Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 łączy w sobie funkcjonalność i dekoracyjność, dzięki czemu jest tak praktyczna.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5.8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.3
 • Kolekcja
  Wallstyl
 • Powłoka
  Malowana na biało
 • Materiał
  Polistyren wysokiej gęstości
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

FT2F-RAL9016 NMC malowana listwa przypodłogowa

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to eleganckie rozwiązanie sztukateryjne, pozwalające skuteczne ukryć niedoskonałości pomiędzy podłogą a ścianą. Pomalowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC ma ponadto szereg właściwości, dzięki którym jej zastosowanie jest niezwykle szerokie.

Malowana listwa przypodłogowa do wykończenia wnętrza

Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to doskonały sposób na perfekcyjne wykończenie różnego rodzaju wnętrz.

Jej fabrycznie pomalowanie na kolor RAL9003 nada całości kompozycji ekskluzywnego charakteru, dzięki czemu można ją zamontować zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Co ważniejsze, kształt listwy nieco odbiega od klasycznego wyglądu, jakim charakteryzuje się tradycyjna listwa przypodłogowa. Design listwy przypodłogowej FT2F-RAL9016 NMC nawiązuje do najnowszych trendów aranżacji wnętrz, dzięki czemu model przykuwa uwagę, a ponadto tworzy całość aranżacji wnętrza sprawiając, że prezentuje się ono niezwykle ekskluzywnie.

FT2F-RAL9016 NMC - funkcjonalny sposób maskowania

Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to doskonałe rozwiązanie sztukateryjne, za pomocą którego możliwe jest eleganckie zamaskowanie wszelakich niedoskonałości znajdujących się na styku ściany a podłogi np. szczelin dylatacyjnych.

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 jest zatem rozwiązaniem, które łączy w sobie funkcje dekoracyjne i użytkowe. Ponadto jej prosty design i zastosowanie wysokiej jakości materiałów podczas produkcji, pozwala na zamontowanie tego rodzaju listwy wykończeniowej w różnorodnych wnętrzach. Model FT2F-RAL9016 NMC jest bowiem odporny na wgniecenia oraz wodę i wilgoć, co umożliwia jego instalację również w takich pomieszczeniach jak chociażby kuchnia, czy łazienka.

Listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC i jej wygodny montaż

Produkt, jakim jest malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to prosta, choć zaskakująca konstrukcja, dzięki której można ją łatwo przymocować do ściany, bez konieczności użycia innych elementów łączących jak np. śrub, czy wkrętów. Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to nie tylko szybki montaż, ale też lekkość, która nie obciąża ściany.

Malowana listwa przypodłogowa a kleje do montażu

Fabrycznie malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC jest bardzo łatwa w montażu.

W przeciwieństwie do analogicznych rozwiązań dostępnych na rynku, listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC nie wymaga wykorzystywania dodatkowych elementów łączących. Biorąc pod uwagę ten fakt, listwę można montować do ściany za pomocą specjalistycznych klejów marki NMC. Dedykowane do montażu modelu FT2F-RAL9016 NMC są klej montażowy NMC FDP500 oraz klej do łączeń listew NMC FX200).

Wykorzystanie tych produktów pozwoli otrzymać trwałe i estetyczne łączenie listew do przygotowanego podłoża. Produkt w postaci listwy przypodłogowej FT2F-RAL9016 NMC jest już fabrycznie pomalowany, także nie wymaga dodatkowego malowania po montażu.

Malowana listwa przypodłogowa FT2F-RAL9016 NMC to fenomenalne rozwiązanie o wyjątkowych parametrach użytkowych. Model z pewnością wpadnie do gustu nie tylko miłośnikom sztukaterii, ale również wszystkim osobom, które cenią takie aspekty jak: ekskluzywny wygląd, perfekcyjne wykończenie wnętrza, wysoką jakość i odporność na czynniki zewnętrzne w połączeniu z atrakcyjną ceną. Prezentowana listwa przypodłogowa sprawdzi się w każdej aranżacji, niezależnie od stylu i sposobu jego wykonania, czy zaprojektowania.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: