• -7%

ORAC DECOR CX100Flex Listwa sufitowa

336,93 zł 313,34 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 313.34 zł

Opis produktu

Gięta listwa Orac CX100 Flex to listwa wykończeniowa o ponadczasowym wzorze i stylowej formie perfekcyjnie wykańczająca wnętrze przy łukach. Listwa sufitowa Orac jest trwała, a także odporna na wilgoć, dlatego idealnie podkreśla aranżację wnętrza przez długi czas. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX100 Flex jest niezwykle łatwa w montażu i gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7.1
 • Symbol
  CX100 Flex
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor CX100 Flex

Nadzwyczajnej jakości giętka listwa sufitowa Orac Decor CX100 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania każdego wielbiciela klasycznych akcentów na łączeniu sufitu i ścian.

Użycie w czasie tworzenia solidnych materiałów, jak i również dbałość o nawet najmniejszy detal sprawia, że sufitowa listwa CX100 Flex to idealny pomysł na podkreślenie każdej aranżacji. Elastyczność CX100 Flex Orac Decor pozwala na dopasowanie modelu do łuków,. Co więcej, sufitowa listwa Orac Decor CX100 Flex posiada wyjątkowe wzornictwo, dlatego też świetnie zaprezentuje się wzdłuż łączenia ścian i sufitu.

Oryginalny design CX100 Flex

Giętka sufitowa listwa CX100 Flex Orac Decor jest akcentem dekoracyjnym, który wprowadzi ponadczasowego szyku do każdego pomieszczenia. Nad wyraz zaplanowany design giętkiej sufitowej listwy Orac Decor CX100 Flex sprawia, iż detal urzeka prostotą. Orac CX100 Flex jest toteż sztukaterią, która na pewno trafi w estetykę wielbicieli różnorodnych wnętrz.

Akcent w postaci giętej sufitowej listwy Orac Decor CX100 Flex został wyprodukowany w taki sposób, by bez trudu zamaskować widoczne na łączeniu sufitu i ścian nierówności malowania, jak i również zakończenia tapet, zapewniając idealne dopełnienie w każdym pomieszczeniu.

Elastyczna sufitowa listwa CX100 Flex Orac Decor i jej niezwykła wytrzymałość

Stworzenie giętkiej sufitowej listwy Orac Decor CX100 Flex z wysokiej klasy tworzyw zarazem przy zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych sprawiło, iż jest to akcent nader wielostronny. Ozdobna sztukateria w postaci Orac Decor CX100 Flex odznacza się co więcej, niebywałą trwałością na różnego typu uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Marka zadbała o to, by prezentowana listwa sufitowa była również wytrzymała na wilgoć, dlatego też można produkt zastosować w każdych warunkach.

Orac Decor CX100 Flex i gotowość do malowania

CX100 Flex Orac Decor to elastyczna sufitowa listwa, która jest gotowa do malowania, co pozwala na dopasowanie modelu praktycznie do dowolnego wystroju. Wystarczy wykorzystać wybraną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa Orac Decor CX100 Flex oraz sposób montażu

Elastyczna sufitowa listwa Orac Decor CX100 Flex jest ponadczasową sztukaterią nieskomplikowaną w zamocowaniu. Instalacja produktu wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian dokonuje się w całości przy użyciu odpowiednich klejów oraz właściwych akcesoriów dostępnych w naszej ofercie. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu, trzeba zaopatrzyć się w klej montażowy FDP500 Orac Decor, a także klej na łączenia listew FX400 Orac Decor. Jeśli wystąpią problemy dotyczące montażu sztukaterii serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami.

Doradztwo przy doborze elastycznych listew sufitowych

W razie pojawienia się pytań albo wątpliwości dotyczących elastycznej listwy sufitowej CX100 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego albo telefonicznego z naszą obsługą. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu przybliżymy specyfikację dowolnego modelu, a także udzielimy wszelkich odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu znajdujących się w naszym asortymencie elementów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: