• -7%

Orac Decor C217 Listwa sufitowa poliuretan maszwnetrze maszwnetrze pl

256,69 zł 238,72 zł za szt. (brutto)

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 238.72 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa Orac Decor C217 to dekoracyjny model, który tworzy we wnętrzu perfekcyjne i stylowe wykończenie. Jedyny w swoim rodzaju kształt w połączeniu z niezwykłym wykonaniem nawet najmniejszych detali daje fantastyczny efekt wizualny. Dekoracyjna listwa Orac C217 stworzona została z odpornego na uszkodzenia, jak i wilgoć poliuretanu pokrytego gruntującą farbą koloru białego, dlatego świetnie prezentuje się przez wiele lat i sprawia, że model jest gotowy do pomalowania farbami na bazie wody.

Opis

 • Wysokość (cm)
  15.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Symbol
  C217
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX200
 • Właściwości
  odporne na wilgoć

Informacje o produkcie

C217 Orac Decor listwa sufitowa

Listwa sufitowa Orac Decor C217 to produkt o dekoracyjnym charakterze, który pasuje do niemal każdej aranżacji. Wzornictwo jest subtelne i minimalistyczne. Daje to wiele możliwości. Taka stylistyka jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę do pomieszczeń w nowoczesnym stylu. Opisywana listwa sufitowa Orac Decor C217 została wykonana z najwyższą precyzją, co z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby. Jest o idealna opcja dla tych, którzy zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale. Listwa sufitowa Orac Decor C217 posiada delikatne wyżłobienia znajdujące się w dolnej oraz górnej części. Prezentuje się to niezwykle elegancko i stylowo. Jest to model często wybierany przez miłośników klasyki.

Estetycznie wykonana listwa sufitowa Orac Decor C217

Orac Decor C217 to listwa sufitowa, która została wyprodukowana przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Podczas procesu produkcyjnego stosuje się liczne kontrole jakości, które potwierdzają doskonałe parametry użytkowe produktu. Wszystko po to, aby uniknąć nieprawidłowości.

Listwa sufitowa Orac Decor C217 to maksymalnie wykończona powierzchnia, która może zostać poddana dalszym zabiegom. Jest ona wykonana z certyfikowanego poliuretanu, który przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Trzeba zaznaczyć, że opisywana listwa sufitowa występuje fabrycznie w białym kolorze. Oczywiście możemy ją pomalować na dowolną barwę. To właśnie dzięki temu będzie ona w stu procentach dopasowana do naszych osobistych upodobań. Pamiętajmy jednak o tym, że listwa sufitowa Orac Decor C217 nie może być poddawana działaniu rozpuszczalników. Z tego względu należy wybrać bezpieczną farbę, która nie posiada w swoim składzie rozpuszczalnika. Zaleca się stosowanie np. farby akrylowej, silikonowej, czy też lateksowej. Kompozycja zależy wyłącznie od nas. Listwa sufitowa może wtapiać się w otoczenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby była ona elementem kontrastującym, który w wyrazisty sposób oddzieli sufit oraz ściany.

Listwa sufitowa C217 Orac Decor o doskonałych parametrach

Orac Decor C217 to listwa sufitowa gwarantująca znakomite parametry użytkowe. Jest to produkt o podwyższonej trwałości, który przetrwa w nienaruszonym stanie długie lata. Cechuje się on wysoką trwałością oraz odpornością na oddziaływanie negatywnych czynników zewnętrznych. Zagrożenia nie stanowi także wilgoć, która może pojawić się na ścianie. Warto wspomnieć, że listwa sufitowa Orac Decor C217 jest lekka, a zarazem niezwykle solidna. Takie połączenie skłania do dokonania zakupu.

Oczywiście listwa sufitowa Orac Decor C217 ukryje wszelkie mankamenty powierzchni. Jest to prosty sposób na to, aby odświeżyć pomieszczenie. Wnętrze zyska na atrakcyjności. Za pomocą listwy dekoracyjnej ukryjemy nierówności, które występują na łączeniu ścian oraz sufitu.

Orac Decor C217 - błyskawiczny montaż

Listwa sufitowa Orac Decor C217 to produkt najwyższej jakości, który dostępny jest w okazyjnej cenie. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy pragną rozsądnie zainwestować swoją gotówkę. Warto również wspomnieć, że produkt nie wymaga specjalnych umiejętności z zakresu montażu. Zdecydowana większość osób poradzi sobie z tym zadaniem samodzielnie. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria. To najprostszy sposób na to, aby zminimalizować koszty. Listwa sufitowa Orac Decor C217 może być zamocowana za pomocą kleju Orac Decor FDP500, który jest mocny, a jednocześnie nie stanowi żadnego zagrożenia dla materiału. Orac Decor C217 wymaga również specjalnego kleju do łączeń np. Orac Decor FX200.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: