• -7%

ORAC DECOR CX110 Flex Listwa sufitowa

173,35 zł 161,22 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 161.22 zł

Opis produktu

Giętka listwa wykończeniowa Orac Decor CX110 Flex pozwala doskonale wykończyć styk sufitu niezależnie od występujących krzywizn ścian. Listwa sufitowa doskonale podkreśli stylizację wnętrza oraz zakryje pęknięcia i nierówności występujące na styku sufitu i ścian przy łukach. Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor CX110 Flex jest odporna na wilgoć i uderzenia, a także gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4.1
 • Symbol
  CX110 Flex
 • Kolekcja
  AXXENT
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor CX110 Flex

Wysokiej jakości elastyczna sufitowa listwa Orac Decor CX110 Flex to produkt, spełniający oczekiwania każdego wielbiciela ekskluzywnych akcentów na łączeniu sufitu i ścian. Użycie w czasie produkcji trwałych tworzyw, jak i również dbałość o precyzję najmniejszych szczegółów sprawia, że listwa sufitowa CX110 Flex to fenomenalny wybór na ozdobę każdej aranżacji. Odpowiednia giętkość CX110 Flex Orac Decor pozwala na dostosowanie modelu do znajdujących się w pomieszczeniu zaokrągleń ściennych m.in. łuków. Ponadto sufitowa listwa CX110 Flex Orac Decor posiada przepiękny kształt, dlatego świetnie udekoruje łączenie ścian i sufitu.

Ponadczasowy design Orac Decor CX110 Flex

Gięta sufitowa listwa CX110 Flex Orac Decor jest akcentem sztukateryjnym, który wprowadzi eleganckiego kunsztu do niejednego wnętrza. Wyjątkowo zaplanowana forma giętkiej sufitowej listwy CX110 Flex Orac Decor powoduje, że tego rodzaju detal oszałamia prostotą. Orac CX110 Flex jest zatem listwą sufitową, która zdecydowanie przypadnie do gustu wielbicielom rozmaitych wnętrz.

Detal sztukateryjny w postaci giętkiej listwy sufitowej Orac CX110 Flex jest wyprodukowany tak, aby bez trudu zasłonić widoczne na łączeniu ścian i sufitu nierówności malowania, a także zakończenia tapety, zapewniając nieskazitelne wykończenie w praktycznie każdym wystroju.

Giętka sufitowa listwa Orac Decor CX110 Flex i jej niezwykła wytrzymałość

Zaprojektowanie elastycznej sufitowej listwy Orac Decor CX110 Flex z materiałów z wysokiej półki przy wdrożeniu najnowszych rozwiązań sprawiło, że jest to model niebywale praktyczny. Sztukateria dekoracyjna w postaci CX110 Flex Orac Decor cechuje się ponadto niebywałą solidnością na różnego typu uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Producent zadbał o to, by owa sufitowa listwa była także wilgocioodporna, a więc można produkt zamontować w dowolnym wnętrzu.

CX110 Flex Orac Decor i jej gotowość do pomalowania

CX110 Flex Orac Decor to gięta listwa sufitowa, która jest gotowa do pomalowania, co umożliwia dopasowanie produktu teoretycznie do dowolnego wnętrza. Należy jedynie wziąć wybraną farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor CX110 Flex i sposób mocowania

Elastyczna sufitowa listwa CX110 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną bardzo łatwą w montażu. Zamontowanie modelu na łączeniu sufitu i ścian dokonuje się tylko za pomocą rekomendowanych klejów montażowych oraz niezbędnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie internetowym. W celu osiągnięcia najlepszego efektu końcowego, trzeba wyposażyć się w klej montażowy FDP500 i klej na łączenia listew FX400 marki Orac Decor. Jeśli pojawią się problemy dotyczące montażu elastycznej listwy sufitowej zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą.

Pomoc przy wyborze listew wykończeniowych

W sytuacji zaistnienia wątpliwości albo pytań dotyczących elastycznej sufitowej listwy CX110 Flex Orac Decor to zachęcamy do kontaktu z naszymi profesjonalistami. Dzięki ogromnemu doświadczeniu przybliżymy parametry techniczne wybranego przez Państwa modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu i montażu oferowanych w naszym sklepie internetowym akcentów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: