• -7%

Orac Decor C240 FLEX poliuretan Listwa sufitowa

292,98 zł 272,47 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 272.47 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa Orac Decor C240 Flex to szykowny element sztukaterii, który dopasuje się do każdej stylizacji wnętrza niezależnie ilości łuków. Dzięki możliwości pomalowania łatwo wpasuje się w kolorystykę pomieszczenia. Gięta listwa sufitowa Orac Decor C240 Flex nada aranżacji wyrafinowanego wykończenia ukrywając mankamenty i ubytki na styku ścian i sufitu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  C240F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C240 Flex

Efektowna w swojej krasie elastyczna sufitowa listwa Orac C240 Flex jest sztukaterią, spełniającą oczekiwania wizualne niejednego miłośnika tradycyjnych ozdób na łączeniu sufitu oraz ścian.

Wykorzystanie przy tworzeniu trwałych tworzyw, jak i również dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, iż sufitowa listwa C240 Flex jest rewelacyjnym wyborem na podkreślenie dowolnego wnętrza. Wysoka elastyczność Orac Decor C240 Flex pozwala na dostosowanie produktu do różnorodnych zaokrągleń ściennych między innymi łuków. Ponadto sufitowa listwa C240 Flex Orac Decor ma efektowne wzornictwo, tak więc fenomenalnie udekoruje łączenie ścian oraz sufitu.

Unikalny design Orac Decor C240 Flex

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C240 Flex jest sztukaterią, która wprowadzi ponadczasowego kunsztu do każdego pomieszczenia. Nad wyraz przemyślana forma elastycznej listwy sufitowej C240 Flex Orac Decor powoduje, że model oszałamia efektownością. Orac Decor C240 Flex jest zatem sufitową listwą ozdobną, która na pewno trafi w poczucia estetyczne miłośników klasycznych pomieszczeń.

Detal sztukateryjny w postaci giętkiej sufitowej listwy Orac C240 Flex jest wyprodukowany tak, by w prosty sposób zamaskować znajdujące się wzdłuż łączenia sufitu oraz ścian nierówności malowania, czy też zakończenia tapety, gwarantując nieskazitelne wykończenie w niejednym wystroju.

Gięta listwa sufitowa Orac Decor C240 Flex i jej niezwykła wytrzymałość

Wyprodukowanie giętkiej listwy sufitowej C240 Flex Orac Decor z materiałów z najwyższej półki przy wdrożeniu najnowszych rozwiązań spowodowało, iż jest to detal nader wielowymiarowy. Sztukateria dekoracyjna pod postacią Orac Decor C240 Flex wyróżnia się ponadto niezwykłą wytrzymałością na różnego rodzaju zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Marka zadbała o to, by prezentowana sufitowa listwa była także odporna na wodę, dlatego też można model zamontować w każdy wnętrzu.

Orac Decor C240 Flex i gotowość do samodzielnej personalizacji

Orac Decor C240 Flex to gięta sufitowa listwa fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia wtopienie modelu praktycznie do niejednego wnętrza. Wystarczy zaopatrzyć się w wybraną farbę, niezawierającą rozpuszczalników.

Listwa elastyczna Orac Decor C240 Flex i sposób montażu

Giętka sufitowa listwa C240 Flex Orac Decor jest sztukaterią dekoracyjną nieskomplikowaną w montażu. Zamontowanie modelu wzdłuż łączenia sufitu i ścian odbywa się w całości przy użyciu odpowiednich klejów oraz przydatnych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. W przypadku zamiaru uzyskania jak najlepszego rezultatu, należy zastosować klej montażowy FDP500 Orac Decor, jak i również klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. Jeżeli wystąpią wątpliwości dotyczące montażu listwy sufitowej zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

Doradztwo przy doborze listew wykończeniowych

W przypadku pojawienia się wątpliwości albo pytań dotyczących elastycznej sufitowej listwy C240 Flex Orac Decor serdecznie zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi profesjonalistami. Za sprawą zdobywanej latami wiedzy objaśnimy parametry techniczne każdego modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu znajdujących się w naszym sklepie elementów sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: