• -7%

ORAC DECOR C321 FLEX Listwa sufitowa

309,11 zł 287,47 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 287.47 zł

Opis produktu

Elastyczna listwa sufitowa Orac Decor C321 Flex o klasycznym designie nada wnętrzu wyjątkowego charakteru, dopełniając jego aranżację. Prawidłowe użycie elastycznej listwy sufitowej pozwala na dowolną zmianę proporcji pomieszczenia oraz jego ozdobienie niezależnie od występujących łuków. Ponadto gięta listwa Orac C321F umożliwi ukrycie rozmaitych pęknięć, ubytków, jak i innych mankamentów widocznych przy suficie.

Opis

 • Wysokość (cm)
  9.9
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  C321F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C321 Flex

Najwyższej jakości giętka listwa sufitowa C321 Flex Orac Decor to produkt, który spełni oczekiwania największych miłośników subtelnych dekoracji na styku sufitu i ścian. Zastosowanie podczas produkcji trwałych tworzyw, jak i również dbałość o najdrobniejsze szczegóły powoduje, iż listwa sufitowa C321 Flex to fenomenalny pomysł na dekorację każdego pomieszczenia. Giętkość Orac Decor C321 Flex pozwala na wygięcie listwy do wielorakich zaokrągleń ściennych przykładowo łuków. Dodatkowo listwa sufitowa Orac Decor C321 Flex posiada efektowne wzornictwo, dlatego świetnie zaprezentuje się wzdłuż łączenia sufitu i ścian.

Ponadczasowy wygląd C321 Flex

Giętka listwa sufitowa C321 Flex Orac Decor jest sztukaterią ozdobną, która wniesie ponadczasowego wykończenia do dowolnego wnętrza. Niezwykle planowana forma elastycznej sufitowej listwy C321 Flex Orac Decor przyczynia się do tego, że detal oszałamia elegancją. Orac C321 Flex jest toteż sufitową listwą dekoracyjną, która na pewno podpasuje wielbicielom tradycyjnych wnętrz. Akcent w postaci giętkiej listwy sufitowej Orac Decor C321 Flex został zaprojektowany tak, by bez trudu zamaskować znajdujące się na styku ścian oraz sufitu nierówności malowania, jak i również zakończenia tapety, zapewniając perfekcyjne wykończenie w niejednym wystroju.

Giętka listwa sufitowa Orac Decor C321 Flex i jej wysoka jakość

Stworzenie giętkiej listwy sufitowej C321 Flex Orac Decor z tworzyw z najwyższej półki przy jednoczesnym wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań spowodowało, że jest to model niebywale funkcjonalny. Sztukateria dekoracyjna w postaci Orac Decor C321 Flex wyróżnia się ponadto niebywałą wytrzymałością na różnego rodzaju uderzenia, wgniecenia i zarysowania. Marka Orac Decor zadbała o to, aby przedstawiona sufitowa listwa była także wytrzymała na wilgoć, dlatego też można model zastosować bez względu na panujące warunki.

C321 Flex Orac Decor i gotowość do malowania

C321 Flex Orac Decor to giętka listwa sufitowa, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania, co umożliwia wkomponowanie modelu praktycznie do każdego wystroju. Wystarczy raptem użyć dowolną farbę, która nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa Orac Decor C321 Flex oraz sposób mocowania

Giętka sufitowa listwa Orac Decor C321 Flex jest ponadczasową sztukaterią niezwykle prostą w montażu. Zamontowanie modelu wzdłuż łączenia sufitu i ścian dokonuje się jedynie przy użyciu dedykowanych klejów montażowych oraz właściwych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie. W celu osiągnięcia bardzo dobrego efektu końcowego, trzeba zastosować klej montażowy FDP500 i klej do łączeń listew FX400 marki Orac Decor. Jeśli wystąpią wątpliwości dotyczące montażu listwy sufitowej zachęcamy do skontaktowania się z naszą obsługą.

Doradztwo przy zakupie listew sufitowych

W przypadku zaistnienia pytań albo wątpliwości związanych z elastyczną sufitową listwą Orac Decor C321 Flex zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego z naszymi zawodowcami. Za sprawą ogromnej wiedzy rozwiniemy parametry techniczne dowolnego produktu, a także udzielimy wszelkich odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu oferowanych w naszym sklepie internetowym sztukateryjnych detali.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: