• -7%

Orac Decor C211 FLEX Listwa sufitowa

497,40 zł 462,58 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 462.58 zł

Opis produktu

Klasyczny gzyms ORAC DECOR C211F z bloków schodkowych o efektownym kształcie. Inspirowany stylem gregoriańskim, idealny do klasycznych i stylizowanych wnętrz. Listwa została wykonana z poliuretanu i pokryta gruntującą farbą podkładową koloru białego. Gięta listwa sufitowa Orac C211 Flex jest wytrzymała, a także odporna na wilgoć. Dzięki jej lekkości jest bardzo łatwa w montażu przy łukach ściennych.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  11.2
 • Symbol
  C211F
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa gięta Orac Decor C211 Flex

Efektowna w swojej formie elastyczna listwa sufitowa C211 Flex Orac Decor jest produktem, spełniającym wymagania największych wielbicieli klasycznych ozdób na łączeniu ścian oraz sufitu.

Zastosowanie podczas tworzenia trwałych tworzyw, a także dbałość o precyzję najmniejszych detalów sprawia, że listwa sufitowa C211 Flex jest doskonałym wyborem na wykończenie każdej aranżacji. Wysoka elastyczność C211 Flex Orac Decor pozwala na wygięcie modelu do łuków. Ponadto listwa sufitowa Orac Decor C211 Flex ma elegancki kształt, zatem doskonale zaprezentuje się na styku ścian oraz sufitu.

Niespotykany design C211 Flex

Giętka listwa sufitowa C211 Flex Orac Decor jest detalem ozdobnym, który wniesie eleganckiego wykończenia do dowolnego wnętrza. Nad wyraz planowana forma giętkiej listwy sufitowej Orac Decor C211 Flex przyczynia się do tego, iż detal epatuje subtelnością. C211 Flex Orac Decor jest zatem sztukaterią, która na pewno trafi w poczucia estetyczne miłośników tradycyjnych pomieszczeń.

Akcent sztukateryjny pod postacią elastycznej sufitowej listwy Orac C211 Flex został wyprodukowany w taki sposób, by w prosty sposób zasłonić widoczne na styku ścian i sufitu mankamenty malowania, czy też końce tapety, tworząc perfekcyjne urozmaicenie w dowolnym pomieszczeniu.

Elastyczna listwa sufitowa C211 Flex Orac Decor i wysoka jakość

Stworzenie giętkiej sufitowej listwy C211 Flex Orac Decor z materiałów z najwyższej półki zarazem przy zastosowaniu najnowszych rozwiązań za skutkowało faktem, iż jest to akcent nader wielostronny. Dekoracyjna sztukateria w postaci Orac Decor C211 Flex cechuje się co więcej, doskonałą solidnością na różnego typu uderzenia, zarysowania, jak i wgniecenia. Marka Orac Decor zadbała o to, aby przedstawiona listwa sufitowa była również wodoodporna, a więc można model zamontować niezależnie od występujących warunków.

Orac Decor C211 Flex i gotowość do malowania

Orac Decor C211 Flex to elastyczna sztukateria dekoracyjna, która jest gotowa do samodzielnego malowania, co pozwala na wtopienie modelu praktycznie do niejednego wystroju. Wystarczy zastosować dowolną farbę, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników.

Listwa sufitowa Orac Decor C211 Flex oraz sposób mocowania

Giętka sufitowa listwa C211 Flex Orac Decor jest ponadczasową sztukaterią bezproblemową w montażu. Instalacja modelu na łączeniu sufitu i ścian odbywa się w całości przy użyciu polecanych klejów montażowych oraz niezbędnych akcesoriów znajdujących się w naszym sklepie. W celu osiągnięcia jak najlepszego efektu końcowego, należy wykorzystać klej montażowy FDP500 Orac Decor, jak i również klej do łączeń listew FX400 Orac Decor. Jeżeli wystąpią wątpliwości związane z montażem listwy sufitowej serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem.

Pomoc przy doborze listew sufitowych

W momencie pojawienia się pytań albo wątpliwości dotyczących giętej listwy sufitowej Orac Decor C211 Flex zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą. Dzięki ogromnemu doświadczeniu przybliżymy specyfikację każdego modelu, a także udzielimy wyczerpujących odpowiedzi dotyczących doboru, zakupu oraz montażu oferowanych w naszym sklepie sztukateryjnych akcentów.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: