• -5%

Mardom Decor MDC239F Listwa ścienna

182,95 zł 173,80 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 173.80 zł

Opis produktu

Giętka listwa ścienna MDC239F to wyjątkowa dekoracja, która sprawi, że ściany zyskają trójwymiarowości i stylu również w przypadku łuków, eksponując styl wnętrza. Elastyczna listwa Mardom Decor MDC239 Flex jest listwą ścienną, którą można pomalować wybraną farbą. Produkt jest odporny na uszkodzenia, a także wilgoć, a przy tym jest lekka i łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów Mardom Decor podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 0.5 %

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7.5
 • Symbol
  MDC239F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Do pokrycia podkładem i farbą
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDC239F

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDC239F jako najwyższej klasy produkt spełni oczekiwania każdego wielbiciela ekskluzywnych dekoracji ścian. Wyprodukowanie produktu z solidnych tworzyw i zadbanie o najmniejsze detale sprawia, że obok listwy ściennej MDC239F nie przechodzi się obojętnie. Elastyczność Mardom Decor MDC239F fenomenalnie dopasowuje się do różnorodnych krzywizn ścian, w tym łuków, a przepiękne wzornictwo pozwala na użycie owego detalu w każdej stylistyce pomieszczenia.

CX190 FLEX i jej niespotykany szyk

Gięta ścienna listwa MDC239F Mardom Decor to sztukateria dekoracyjna, która wprowadzi do dowolnego wnętrza eleganckiego akcentu. Jest to spowodowane nad wyraz planowanej formy, która zachwyca swoją elegancją, a zarazem jest naprawdę uniwersalna. Gięta listwa ścienna Mardom Decor MDC239F to model, który na pewno przypadnie do gustu wielbicielom tradycyjnych pomieszczeń, którzy cenią wysokiej jakości dekoracje ścienne bądź sufitowe w każdym wnętrzu. Akcent sztukateryjny jest zaprojektowany w taki sposób, aby nie tylko zasłonić widoczne mankamenty malowania i zakończenia tapet, ale również stworzyć piękne sztukateryjne kompozycje.

Trwała gięta ścienna listwa MDC239F Mardom Decor

Wyprodukowanie elastycznej ściennej listwy Mardom Decor MDC239F z niespotykanej jakości materiałów przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jest to luksusowy detal. Dekoracyjna sztukateria pod postacią ściennej listwy MDC239F Mardom Decor mimo swojej elastyczności cechuje się niezwykłą solidnością na wszelkie zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Ponadto producent zadbał o to, aby listwa ścienna Mardom Decor MDC239F była również wytrzymała na wodę, a więc można ją wykorzystać bez względu na występujące warunki.

MDC239F Mardom Decor i gotowość do malowania

Mardom Decor MDC239F to elastyczna listwa ścienna, która jest fabrycznie przygotowana do pomalowania. Pozwala to na dopasowanie produktu do każdego pomieszczenia przy wykorzystaniu wybranej farby, która w swoim składzie nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa MDC239F Mardom Decor daje więc ogromne możliwości aranżacyjne.

Listwa elastyczna MDC239F Mardom Decor oraz sposób montażu

Gięta ścienna listwa MDC239F Mardom Decor jest sztukaterią ozdobną nieskomplikowaną w zamocowaniu. Zastosowanie modelu na ścianie bądź suficie odbywa się wyłącznie przy użyciu polecanych klejów i bezspornie przydatnych akcesoriów oferowanych w naszym sklepie. Żeby uzyskać najlepszy efekt końcowy, należy wykorzystać klej montażowy Fix Mardom Decor, a także klej na łączenia listew Fix elastyczny Mardom Decor. W razie problemów dotyczących montażu giętej listwy ściennej zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Profesjonalna pomoc przy doborze listew ozdobnych

Jeśli mają Państwo wątpliwości albo pytania dotyczące doboru, zakupu oraz mocowania sztukateryjnych akcentów oferowanych w naszym sklepie internetowym zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego. Nasi specjaliści objaśnią parametry techniczne wybranego modelu, dostępnego w naszym sklepie internetowym, jak i również udzielą wszystkich odpowiedzi dotyczących giętej listwy ściennej Mardom Decor MDC239F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: