• -8%

Mardom Decor MDD325F Listwa ścienna

120,44 zł 110,80 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Elastyczna listwa ścienna MDD325F nada ścianom niepowtarzalnego stylu i elegancji, podkreślając charakter wnętrza, niezależnie od rodzaju pomieszczenia, gdyż listwa Mardom Decor MDD325 Flex wyróżnia się wytrzymałością i odpornością na wilgoć. Gięta listwa Mardom jest lekka, a przede wszystkim łatwa w montażu również przy łukach i kolumnach, a dzięki możliwości pomalowania można ją dopasować do każdej kolorystyki ściany.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Długość (cm)
  235
 • Szerokość (cm)
  1.5
 • Symbol
  MDD325F
 • Kolekcja
  Prestige
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  Mardom Decor fix montażowy oraz klej do łączeń Mardom Decor fix elastyczny
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna elastyczna Mardom Decor MDD325F

Elastyczna listwa ścienna Mardom Decor MDD325F jako nadzwyczajnej jakości produkt spełni oczekiwania niejednego wielbiciela ponadczasowych dekoracji ścian. Wyprodukowanie produktu z solidnych materiałów oraz dbałość o najdrobniejsze szczegóły powoduje, że koło listwy ściennej MDD325F nikt nie przejdzie obojętnie. Giętkość Mardom Decor MDD325F fenomenalnie dopasowuje się do występujących w pomieszczeniu zaokrągleń jak między innymi półkolumny, kolumny i łuki, natomiast przepiękne wzornictwo pozwala na zastosowanie owego detalu w niejednej aranżacji.

CX190 FLEX i niespotykany design

Gięta ścienna listwa MDD325F Mardom Decor to sztukateria, która wniesie do każdego pomieszczenia ponadczasowego akcentu. Jest to spowodowane niezwykle planowaną formą, która zachwyca swoją elegancją, a jednocześnie jest naprawdę uniwersalna. Elastyczna listwa ścienna MDD325F Mardom Decor to model, który zdecydowanie spodoba się miłośnikom klasycznych wnętrz, którzy cenią niepowtarzalne efekty ścienne bądź sufitowe w każdym wnętrzu. Akcent jest zaprojektowany w taki sposób, by nie tylko zamaskować widoczne nierówności malowania i końcówki tapety, ale także stworzyć majestatyczne obramowania obrazów bądź luster.

Trwała giętka ścienna listwa MDD325F Mardom Decor

Stworzenie giętkiej ściennej listwy Mardom Decor MDD325F z niespotykanej jakości tworzyw przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii spowodowało, że jest to wyjątkowy detal. Ozdobna sztukateria pod postacią listwy ściennej Mardom Decor MDD325F pomimo swojej elastyczności wyróżnia się doskonałą trwałością na wszelkie zarysowania, uderzenia i wgniecenia. Dodatkowo producent zadbał o to, by ścienna listwa MDD325F Mardom Decor była również wytrzymała na wodę, tak więc można produkt zastosować bez względu na występujące warunki.

Mardom Decor MDD325F i jej gotowość do pomalowania

MDD325F Mardom Decor to gięta sztukateria dekoracyjna, która jest fabrycznie przygotowana do samodzielnego malowania. Pozwala to na wkomponowanie modelu teoretycznie do każdego pomieszczenia przy użyciu wybranej przez siebie farby, która nie zawiera rozpuszczalników. Elastyczna ścienna listwa Mardom Decor MDD325F jest więc nadzwyczaj uniwersalna.

Listwa gięta Mardom Decor MDD325F i sposób jej zamocowania

Gięta listwa ścienna MDD325F Mardom Decor jest sztukaterią ozdobną nieskomplikowaną w montażu. Zamontowanie produktu na ścianie albo suficie odbywa się wyłącznie za pomocą rekomendowanych klejów i niewątpliwie właściwych narzędzi oferowanych w naszym sklepie. Aby uzyskać bardzo dobry efekt końcowy, należy użyć kleju montażowego FIX oraz kleju na łączenia listew FIX elastyczny marki Mardom Decor. W przypadku wątpliwości związanych z montażem giętej listwy ściennej zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Profesjonalna pomoc przy wyborze listew ściennych

Jeżeli będą mieli Państwo pytania toteż wątpliwości związane z doborem, zakupem, jak i także montażem sztukateryjnych elementów znajdujących się w naszym asortymencie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego. Nasi specjaliści przybliżą specyfikację dowolnego modelu, oferowanego w naszym sklepie, jak i również udzielą wszystkich odpowiedzi związanych z giętą listwą ścienną Mardom Decor MDD325F.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Łączenie listew ściennych Mardom Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: