• -7%

NMC B5 Listwa sufitowa

10,92 zł 10,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 10.15 zł

Opis produktu

Kolekcja Nomastyl listw wykończeniowych udekoruje każde wnętrze. Listwa sufitowa NMC B5 o klasycznym kształcie wpasuje się w każdą architekturę: zarówno w nowoczesną jak, w dystyngowaną. Element sztukaterii jakim, jest listwa ze styropianu perfekcyjnie zakryje pęknięcia oraz nierówności powstałe na styku ścian i sufitu. Niezwykle lekka Listwa sufitowa NMC B5 jest łatwa w montażu przy zastosowaniu klejów NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  B5
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl B5 – listwa wykończeniowa

Sztukateria styropianowa poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Jest to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Listwa sufitowa NMC Nomastyl B5 to elementy zdobnicze o kształcie pozwalającym uzyskać przykuwające oko aranżacje.

Kompleksowość listwy sufitowej NMC Nomastyl B5 pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC B5 to wspaniała dekoracja to także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy, uwypuklająca charakter pomieszczenia.

Wykonana ze styropianu, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl B5 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji, uwypuklająca charakter pomieszczenia. Dzięki zainstalowaniu, oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl B5 zyskają Państwo łagodne przejście na styku ściany i sufitu.

Subtelna dekoracja listwą wykończeniową – NMC Nomastyl B5

Podstawowym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl B5 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Następną zaletą wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC B5 jest jej solidność wykonania. Właściwości styropianu pozwalają na to, by bez problemu ją zamontować NMC Nomastyl B5 w salonach, ale także kuchni i łazience.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl B5 ze styropianu dodaje jej plastyczności. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl B5 jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Bezproblemowy montaż NMC Nomastyl B5

Ważnym argumentem jest to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl B5 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie!  Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS ułatwiajją Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności.

Listwa styropianowa NMC B5 pozwala zaoszczędzić czas, jak i pieniądze. Będzie to dla Państwa ogromną satysfakcją, nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej. Szybko, łatwo, przyjemnie, a przede wszystkim efektownie takie są zmiany z nami!

Pytania i wątpliwości do rozwiania NMC B5

Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl B5 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. W trakcie zakupów pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: