• -7%

Listwa sufitowa NMC Nomastyl NE3

26,42 zł 24,57 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24.57 zł

Opis produktu

Listwa styropianowa NMC Nomastyl NE3 o prostej formie nada każdemu wnętrzu stylu i ciekawej aranżacji. Prosta, a jakże elegancka i efektowna forma listwy, sprawia, że pięknie prezentuje się w różnych wnętrzach od klasycznych po nowoczesnych. Gotowa w dniu zakupu do pomalowania, zakryje wszelkie wady na styku ściany i sufitu. Ozdobna listwa sufitowa NMC Nomastyl NE3 to element sztukaterii, który nada wnętrzu niezwykłego charakteru i perfekcyjnego wykończenia. Stworzona z lekkiego, a także odpornego tworzywa co powoduje, że listwa NMC NE3 zachowuje nieskazitelny wygląd przez długi czas.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.2
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8.2
 • Symbol
  NE3
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa wykończeniowa sufitowa NMC Nomastyl NE3 - sztukateria.

Sztukateria styropianowa o prostej formie nada każdemu wnętrzu stylu i ciekawej aranżacji. Prosta, a jakże elegancka i efektowna forma listwy styropianowej NMC Nomastyl NE3, sprawia, że pięknie prezentuje się w różnych wnętrzach od klasycznych po nowoczesnych. Jest pewnym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanej ekspozycji. Produkt ten jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl NE3, to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Zalety listwy sufitowej NMC Nomastyl NE3 pozwalają na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie wtopi się w każdą kompozycję. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC NE3 to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy na przejściu ściany i sufitu.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl NE3

Zauważalną zaletą sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl NE3 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena, jest to argument, który przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi zaletami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC NE3 jest jej solidność wykonania, jak i lekkość.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl NE3 ze styropianu dodaje jej plastyczności i jest od razu w dniu zakupu gotowa do pomalowania farbą w wybranym przez Państwa kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu i samodzielnego montażu w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl NE3 w salonach, w przedpokoju, w kuchni, w łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa.

Nieskomplikowany samodzielny montaż NMC Nomastyl NE3

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze NE3 została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Gotową do pomalowania listwę mogą Państwo samodzielnie zamontować podczas remontu. Wkomponowanie listwy dla łagodnego połączenia ściany i sufitu, ułatwiają dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS. Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności, w ten sposób oszczędzają Państwo czas, jak i pieniądze. Będzie to dla Państwa ogromną satysfakcją, nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości.

Pełna gama produktów dostępnych w naszym sklepie, sprawia, że Klienci mogą mieć problemy z doborem odpowiednich elementów do samodzielnego remontu. Pojawiają się pytania i wątpliwości dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz, chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl NE3 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...