• -7%

NMC B1 Listwa sufitowa

23,64 zł 21,99 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 21.99 zł

Opis produktu

Wykonaną ze styropianu listwę sufitową NMC B1  można wykorzystać w każdym wnętrzu. Listwa sufitowa NMC stworzy efekt wykończenia, niewielkim kosztem nawet w najmniejszym detalu. Zastosowanie listwy na styku sufitu i ścian ukryje, pęknięcia i nierówności. Listwa NMC B1 w swej klasycznej formie wpasuje się w eleganckich oraz nowoczesnych wnętrz. Listwa styropianowa jest gotowa do pomalowania, jest lekka oraz łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  6.5
 • Symbol
  B1
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl B1 – sztukateria styropianowa

Styropianowa, lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl B1 poprzez swój prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Dzięki wykorzystaniu, oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl B1 uzyskają Państwo subtelne wykończenie ściany.

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na przejście ściany w sufit, nadając wnętrzu oryginalny wygląd, harmonię oraz efektownej prezencji. Produkty jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl B1, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko przy niespotykanym designu 

Wszechstronność listwy sufitowej NMC Nomastyl B1 pozwala na zastosowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, uwypuklając charakter pomieszczenia. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC B1 to wspaniała dekoracja, do wykorzystania w pomieszczeniach od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. To element wykończeniowy, na przejście ściany w sufit, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Styropianowa lekka dekoracja – NMC Nomastyl B1

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl B1 ze styropianu nadaje jej lekkości oraz plastyczności. Proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl B1 jest przygotowana do pokrycia farbą w dowolnym kolorze, jest więc możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze B1 została wykonana ze styropianu, jest lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii jest to materiał lekki, wytrzymały.

Listwa styropianowa Nomastyl B1 z linii NMC jest niezwykle tania, ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wykończeniowej listwy sufitowej NMC B1 jest jej solidność wykonania. Właściwości styropianu pozwalają bez problemu zamontować NMC Nomastyl B1 w salonach, ale także kuchni i łazience. Listwa wykończeniowa będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Prosty, nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl B1

Styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl B1 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za montaż. Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności, przy zastosowaniu dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS.

Z nami przy wykorzystaniu listwy styropianowa NMC B1 zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne a przede wszystkim efektowne!  Nasze produkty NMC z kolekcji Nomasty ułatwiają Państwu pracę. Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją.

Pytania i wątpliwości chętnie pomożemy.

Wiemy z doświadczenia, że niekiedy są problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania, jaki wybrać produkt, czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl B1 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Jesteśmy dla Państwa, z nami zmiany wnętrz są proste i przyjemne. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: