• -7%

NMC A2 Listwa sufitowa

12,74 zł 11,85 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 11.85 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC A2 ze styropianu jest sztukaterią, który małym kosztem ozdobi każde wnętrze. Łączenie na styku ściany i sufit za pomocą listwy sufitowej NMC będzie perfekcyjne, ukrywając ubytki, a także nierówności. Klasyczna listwa NMC A2 rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Podstawową zaletą  listwy styropianowej jest lekkość oraz możliwość samodzielnego montażu, polecamy nasze kleje NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  A2
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl A2 – sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa Listwa ozdobna NMC jest przeznaczona dla osób, które chcą nadać wnętrzu oryginalnego wygląd oraz niespotykany design. Nasza dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl A2, spełnia wszystkie wymagania związane z estetyką, przyciąga oko oraz uwypukla charakter pomieszczenia.

 Listwa ozdobna NMC Nomastyl A2  - styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna, poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl A2 pozwala uzyskać subtelne przejście ściany w sufit.

Wszechstronność listwy sufitowej NMC Nomastyl A2 pozwala na zastosowanie jej w różnych stylizacjach, od klasycznych po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC A2 to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl A2

Styropianowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze A2 jest niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowana w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Kolejnym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl A2 z linii NMC jest jej atrakcyjna, niska cena. Omawiając walory listwy wyprodukowanej ze styropianu, wykończeniowej listwy sufitowej NMC A2 warto podkreślić jej solidność wykonania. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl A2 w salonach, ale także kuchni i łazience.

Listwa styropianowa NMC Nomastyl A2 jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Wykonanie jej ze styropianu daje jej elastyczność. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Listwa do samodzielnego montażu NMC Nomastyl A2

Ciekawym faktem może być to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl A2 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS do połączeń jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne! Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu tak lekkiej sztukaterii, jaką jest listwa styropianowa NMC A2. Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją.

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące listwy NMC Nomstal A2

Reagujemy na wszelkie pytania i wątpliwości naszych Klientów z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz, z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl A2 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...