• -7%

NMC ST2 Listwa sufitowa

18,78 zł 17,47 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 17.47 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST2 to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, potrzebny w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu, harmonizuje i przełamuje monotonie pomieszczeń. Przełamuję monotonie płaskich powierzchni na styku ściany i sufitu, optycznie zmienia proporcje pomieszczenia. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, jest łatwa w montażu. Listwa ST2 gotowa do pomalowania może stanowić alternatywę do zamaskowania brzydkich i szpecących pęknięć i ubytków na połączeniu ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  ST2
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Sztukateria styropianowa NMC Nomastyl ST2 – listwa sufitowa

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl ST2  sprawia, że jest to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, potrzebny w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu. Listwa ST2 gotowa do pomalowania, po pomalowaniu wspaniale harmonizuje i przełamuje monotonie pomieszczeń. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, jest łatwa w montażu.  Może stanowić alternatywę do zamaskowania brzydkich i szpecących pęknięć i ubytków, które mogą się pojawić na połączeniu ściany i sufitu.

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu, to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji. Produkty te jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl ST2 przełamuję monotonie płaskich powierzchni na styku ściany i sufitu, optycznie korzystnie zmienia proporcje pomieszczenia.

Delikatna dekoracja listwa wykończeniową – NMC Nomastyl ST2

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl ST2 ze styropianu dodaje jej plastyczności, listwa jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci bardzo to sobie chwalą, bo mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Ważnym argumentem który przeważa za kupnem tego typu dekoracji  jest jej niezwykle niska cena.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze ST2 ze styropianu jest niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii, pozwala to na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju kompozycjach, od wytwornych i eleganckich, po nowoczesne i finezyjne.

Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC ST2 posiada atut niezwykle niskiej ceny, to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy. W salonach, w kuchni i w łazience, będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Prosty nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl ST2

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl ST2 z linii NMC jest to, że jest  nadzwyczaj lekka, ten fakt sprawia, iż styropianową listwę wykończeniową są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie!

Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo samodzielnie zamontować NMC Nomastyl ST2. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS czyni to samodzielny montaż jeszcze łatwiejszy. Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala Państwu na zamontowanie go bez większych trudności,  pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl jest prosta i przyjemna. Z nami, bez ekipy remontowej, zmiany w  mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, a przede wszystkim efektowne!

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące listwy Nomastyl ST2.

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrz. Wiemy, że remont to wyzwanie, pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl ST2 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. nasze doświadczenie jest dla Państwa.  Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: