• -7%

NMC ST2 Listwa sufitowa

23,10 zł 21,48 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST2 to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, potrzebny w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu, harmonizuje i przełamuje monotonie pomieszczeń. Przełamuję monotonie płaskich powierzchni na styku ściany i sufitu, optycznie zmienia proporcje pomieszczenia. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, jest łatwa w montażu. Listwa ST2 gotowa do pomalowania może stanowić alternatywę do zamaskowania brzydkich i szpecących pęknięć i ubytków na połączeniu ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  ST2
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Sztukateria styropianowa NMC Nomastyl ST2 – listwa sufitowa

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl ST2  sprawia, że jest to element dekoracyjny o finezyjnym kształcie, potrzebny w każdym dobrze zaprojektowanym wnętrzu. Listwa ST2 gotowa do pomalowania, po pomalowaniu wspaniale harmonizuje i przełamuje monotonie pomieszczeń. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, jest łatwa w montażu.  Może stanowić alternatywę do zamaskowania brzydkich i szpecących pęknięć i ubytków, które mogą się pojawić na połączeniu ściany i sufitu.

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu, to element zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji. Produkty te jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl ST2 przełamuję monotonie płaskich powierzchni na styku ściany i sufitu, optycznie korzystnie zmienia proporcje pomieszczenia.

Delikatna dekoracja listwa wykończeniową – NMC Nomastyl ST2

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl ST2 ze styropianu dodaje jej plastyczności, listwa jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci bardzo to sobie chwalą, bo mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Ważnym argumentem który przeważa za kupnem tego typu dekoracji  jest jej niezwykle niska cena.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze ST2 ze styropianu jest niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii, pozwala to na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju kompozycjach, od wytwornych i eleganckich, po nowoczesne i finezyjne.

Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC ST2 posiada atut niezwykle niskiej ceny, to wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy. W salonach, w kuchni i w łazience, będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Prosty nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl ST2

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl ST2 z linii NMC jest to, że jest  nadzwyczaj lekka, ten fakt sprawia, iż styropianową listwę wykończeniową są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie!

Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo samodzielnie zamontować NMC Nomastyl ST2. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS czyni to samodzielny montaż jeszcze łatwiejszy. Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala Państwu na zamontowanie go bez większych trudności,  pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl jest prosta i przyjemna. Z nami, bez ekipy remontowej, zmiany w  mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, a przede wszystkim efektowne!

Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące listwy Nomastyl ST2.

Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrz. Wiemy, że remont to wyzwanie, pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl ST2 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. nasze doświadczenie jest dla Państwa.  Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

60,33 zł 56,11 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

63,42 zł 58,98 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...