• -7%

ORAC DECOR DX170 Listwa ścienna

163,06 zł 151,65 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 186.52 zł

Opis produktu

Listwy ścienne ORAC DECOR DX170 to element dekoracyjny o efektownym kształcie, który kapitalnie nada Twojemu wnętrzu oryginalnego charakteru. Ożywiają wnętrze, doskonale przełamując monotonię płaszczyzn i optycznie powiększają pomieszczenie. Listwy wykonane są z trwałego materiału, który odporny jest na uszkodzenia oraz wilgoć. Listwę ścienną DX170 można pomalować na dowolny kolor, farbą niezawierającą rozpuszczalników.

Opis

 • Wysokość (cm)
  11.9
 • Długość (cm)
  230
 • Szerokość (cm)
  3.2
 • Symbol
  DX170
 • Kolekcja
  Orac Decor
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Duropolimer
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor DX170

Listwa dekoracyjna Orac Decor DX170 to doskonały dodatek, który wnosi do wnętrza niepowtarzalny, elegancki i ekskluzywny charakter. Ten model jest niezwykle wszechstronny i może być używany w różnych aranżacjach, dzięki swojemu ponadczasowemu wzornictwu i doskonałemu wykonaniu.\

Orac Decor DX170 to listwa ścienna o wielu zastosowaniach

Dzięki swojemu trójwymiarowemu efektowi listwa ścienno-dekoracyjna Orac Decor DX170 dodaje ścianom niezwykłej głębi. Może być stosowana jako pojedynczy element dekoracyjny lub jako część bardziej złożonej kompozycji sztukateryjnej. Model ten jest bardzo popularny wśród architektów i projektantów wnętrz, którzy chętnie sięgają po niego, aby dodać swoim projektom ciekawego detalu dekoracyjnego. Szczególnie, że atutem listwy ściennej Orac Decor DX170 jest możliwość pełnej personalizacji. Model został bowiem przygotowany do samodzielnego pomalowania farbami, które w swoim składzie nie zawierają rozpuszczalników. Pozwala to na idealne wkomponowanie listwy ściennej Orac Decor DX170 w kolorystykę każdej aranżacji.

Gdzie wykorzystać listwę ścienną Orac Decor DX170?

Listwa ozdobna Orac Decor DX170 sprawia, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru, niezależnie od rodzaju pomieszczenia. Jest odporna na wilgoć, co czyni ją idealnym wyborem do kuchni czy łazienki. Dzięki najwyższej jakości materiałom i nowoczesnej technologii listwa ta zachowuje swoje właściwości przez długi czas, zachwycając nawet najbardziej wymagających miłośników sztukaterii.

Prosty montaż Orac Decor DX170

Montaż dekoracyjnej listwy ściennej Orac Decor DX170 jest prosty i szybki, co sprawia, że jest to model idealny dla osób pragnących natychmiastowej i efektownej zmiany wnętrza. Listwa ścienna Orac Decor DX170 jest gotowa do zamocowania za pomocą specjalnych klejów montażowych marki Orac Decor.

Skorzystaj z fachowego doradztwa

Nasi doświadczeni pracownicy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące dekoracyjnej listwy ściennej Orac Decor DX170 oraz udzielić fachowej porady odnośnie montażu, czy zakupu odpowiednich klejów montażowych. Ponadto nasza obsługa udzieli porady dotyczącej doboru innych elementów sztukateryjnych kompatybilnych z modelem Orac Decor DX170.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: