• -7%

ORAC DECOR P8030FLEX Listwa ścienna

130,81 zł 121,66 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 121.66 zł

Opis produktu

Gięta listwa ścienna Orac Decor P8030 Flex nada ścianom trójwymiarowości i efektownego wykończenia niezależnie od znajdujących się w pomieszczeniu krzywizn, jak łuki. Wytrzymałość elastycznej listwy ściennej Orac P8030 Flex to efekt wykorzystania podczas produkcji odpornego na uderzenia materiału, a dzięki pokryciu gruntem w kolorze białym listwa jest również gotowa do pomalowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.1
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  1.7
 • Symbol
  P8030F
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Gatunek
  Listwa elastyczna
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Gięta. odporna na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Listwa ścienna Orac Decor P8030 Flex

Listwa ścienna Orac Decor P8030 FLEX jest giętkim detalem ozdobnym, dostosowującym się do krzywych powierzchni. Jego ponadczasowy wygląd umożliwi dostosowanie się do każdego rodzaju pomieszczeń.

Nasz model Orac P8030 Flex cechuje się wysoką elastycznością oraz giętkością, co umożliwia zastosowanie ściennej listwy ozdobnej również w przypadku nierównych ścian, jak i łuków. Gięta listwa P8030 Flex Orac Decor jest również niezwykle funkcjonalna, bowiem dzięki łatwości jej wygięcia, bez żadnych przeszkód dopasujemy produkt do każdej ściany.

Eleganckie listwy gięte Orac Decor P8030 Flex do ozdobienia ścian lub sufitów

Ponadczasowe listwy gięte P8030 Flex Orac Decor wykorzystuje się do dekorowania ścian albo sufitów aby dodać wnętrzu charakteru. Dzięki wykorzystaniu listew Orac Decor P8030 Flex w domu oraz nie tylko mamy gwarancję całkowitej harmonii, jak i również wrażenie wykończenia perfekcyjnego w dbałości o każdy detal.

Funkcjonalna dekoracja wnętrza – elastyczna listwa ścienna P8030 Flex Orac Decor

Listwa ścienna elastyczna Orac Decor P8030 Flex to nie tylko dekoracja wnętrza, dodająca mu stylowego charakteru, ale również możliwość ukrycia nierówności po malowaniu oraz zakończenie tapet. Giętkość listwy ozdobnej umożliwia zamocowanie P8030 Flex Orac Decor w miejscach, w których znajdują się również łuki. Nieistotne, czy mamy do czynienia ze stylizacją typowo tradycyjną, bądź glamour, nasza gięta listwa ścienna P8030 Flex Orac Decor to model, który wkomponuje się w dowolne wnętrze.

Oferowana przez nasz sklep www.maszwnetrze.pl elastyczna listwa ścienna P8030 Flex Orac Decor będzie idealnym akcentem, podkreślającym elegancki charakter aranżacji. To rewelacyjne rozwiązanie, aby w bardzo szybki oraz prosty sposób odmienić wnętrze.

Elastyczna listwa ścienna Orac Decor P8030 Flex

Wysoko rozwinięta technologia oraz specjalnie dobrane materiały zapewniają zadowolenie naszych klientów. Proces produkcji listwy dekoracyjnej P8030 Flex Orac Decor to dbałość o najmniejszy szczegół, by produkt był trwały oraz niepodatny na uszkodzenia.

Dzięki czemu przez lata będzie można radować się perfekcyjnym designem oraz praktycznością. Nie zważając na czynniki zewnętrzne, trwałość i prezencja listwy ozdobnej P8030 Flex Orac Decor będą stale na identycznym poziomie. Nasz model będzie więc niebanalnym elementem sztukaterii, spełniającym oczekiwania pod względem wizualnym, funkcjonalnym oraz jakościowym.

Orac Decor P8030 Flex to wysoka wytrzymałość

Do wytworzenia listwy ściennej dekoracyjnej Orac P8030 Flex zostały wykorzystane wysokiej klasy materiały. Zastosowano także zaawansowaną obróbkę na najwyższym poziomie, aby mieć gwarancję, że produkt P8030 Flex Orac Decor spełni oczekiwania wszystkich miłośników sztukaterii. Te działania sprawiły, że wygląd i właściwości produktu umożliwią jego stosowanie przez długi czas. Tym samym ponadczasowa Orac Decor P8030 Flex rewelacyjnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu, harmonizując je oraz dodając mu polotu.

Materiały do produkcji listew są dobierane pod względem najlepszych cech i z dbałością o wytrzymałość. Pokryte są również powłoką, która uodparnia model na wodę tak więc Orac Decor P8030 Flex śmiało można zamontować w kuchni, jak i łazienkach. Dodatkowym atutem elastycznej listwy ściennej P8030 Flex Orac Decor jest odporność na wgniecenia.

Gotowość listwy giętej P8030 Flex Orac Decor do malowania

Prezentowana w naszej ofercie elastyczna listwa ścienna P8030 Flex Orac Decor jest gotowa do pokrycia wybraną przez siebie farbą do wnętrz, co ułatwia jej dopasowanie do zaaranżowanego wcześniej pomieszczenia. Mamy możliwość całkowitej personalizacji listwy ścienne P8030 Flex Orac Decor, dopasowując ją do dowolnej przestrzeni oraz stylizacji. Istotną kwestią jest to, aby farba wykorzystana do pokrycia listwy nie zawierała rozpuszczalników.

Prosty montaż listwy giętej Orac Decor P8030 Flex

Gięta listwa ścienna P8030 Flex Orac Decor stworzona jest z tworzyw niezwykle lekkich, co znacznie ułatwia jej montaż. Ponadto montaż przyśpieszą dostępne w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleje do montażu listew Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń, za których sprawą w bezproblemowy sposób odmienisz swoje pomieszczenie z oferowanymi przez nasz sklep ozdobnymi ściennymi listwami, w tym giętymi P8030 Flex Orac Decor.

Specjalistyczna pomoc przy wyborze listew

Dobór odpowiedniej listwy giętkiej może sprawić problemy, tak więc w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak i również widza o produktach pozwoli odpowiedzieć na wszelakie pytania związane z listwami elastycznymi, w tym listwy ściennej Orac Decor P8030 Flex, ich specyfikacji, jak i również instalacji.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy ściennej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: