• -7%

Dekor ORAC DECOR P5020B

62,79 zł 58,39 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 58.39 zł

Opis produktu

Narożnik dekoracyjny Orac Decor P5020B stanowi wyrafinowaną ozdobę, doskonale komponującą się z każdą aranżacją ścienną. Po zakończeniu etapu budowy lub podczas renowacji wnętrz, kluczowym elementem jest estetyczne wykończenie, które dodaje harmonii i piękna każdemu pomieszczeniu.

Opis

 • Wysokość (cm)
  1.3
 • Długość (cm)
  9.1
 • Szerokość (cm)
  9.1
 • Symbol
  P5020B
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Narożnik Orac Decor P5020B

Narożnik dekoracyjny Orac Decor P5020B to subtelny element sztukaterii, który doskonale wkomponuje się w każdą kompozycję na ścianie. Dzięki swojej wytrzymałości i odporności na wilgoć, stanowi praktyczny dodatek do różnorodnych aranżacji. Doskonale prezentuje się zarówno w stylizowanych, jak i klasycznych wnętrzach, podkreślając ich charakter. Ozdobny narożnik Orac P5020B jest gotowy do pomalowania dowolną farbą do wnętrz, co pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji kolorystycznych.

Niepozorna sztukateria zdobnicza

W ofercie naszego sklepu www.maszwnetrze.pl znajduje się wiele elementów zdobniczych, a wśród nich prosty, lecz ponadczasowy narożnik Orac Decor P5020B. Ten delikatny detal stanie się doskonałym uzupełnieniem dekorowanej przestrzeni, nadając jej elegancji i ekskluzywnego charakteru.

Sztukateria, zwłaszcza narożniki Orac Decor P5020B, pełni istotną rolę zarówno jako ozdoba, jak i funkcjonalny element. Oprócz dodawania wyrafinowania, maskują one niedoskonałości na ścianach oraz zasłaniają łączenia i zakończenia listew wykończeniowych, co sprawia, że są niezastąpione w aranżacji różnych pomieszczeń.

Orac Decor P5020B – produkcja z pasją

Produkty Orac Decor, w tym narożniki P5020B, są tworzone z pasją i dbałością o najwyższą precyzję rzemieślniczą. Stawiamy na nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały, aby zapewnić trwałość i estetyczny wygląd naszych produktów.

Dodatkowe pokrycie narożników Orac Decor P5020B specjalną powłoką sprawia, że są one odporne na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne, zachowując swój pierwotny wygląd przez wiele lat. Podkład zewnętrzny ułatwia również przyczepność farby, umożliwiając dostosowanie sztukaterii do istniejącej stylizacji.

Przyjemny montaż sztukaterii Orac Decor

Montaż narożników Orac Decor P5020B jest niezwykle prosty dzięki zastosowaniu klejów Orac Decor FDP500 oraz Orac Decor FX400, dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl. Gwarantujemy, że łatwa instalacja pozwoli zaoszczędzić czas i koszty związane z wynajmem ekipy remontowej. Inwestuj w sztukaterię i akcesoria Orac Decor, by odmienić wygląd swojego mieszkania!

Kontakt w razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor

W razie pytań dotyczących sztukaterii Orac Decor, nasi pracownicy są gotowi podzielić się swoją wiedzą. Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 609 142 576 lub za pośrednictwem e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: