• -7%

Orac Decor WX204 Panel 3D

164,96 zł 153,41 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 153.41 zł

Opis produktu

Panel ścienny 3D Orac Decor WX204, prostokątny panel dwustronny.

Strona A - zagruntowana.

Strona B - niezagruntowana.

Dwustronny prostokątny Panel ścienny 3D Orac Decor WX204 wykonany z duropolimeru, to Państwo sami wybierają którą stroną ozdobią ścianę czy sufit. Panele 3D Orac Decor WX204 to ozdoba, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, efektowny wzór żłobienia pozwala na uzupełnienie nie tylko klasycznych, ale również nowoczesnych wnętrz.

Panel 3D Orac Decor WX204 o podłużnym wzorze na obu stronach tworzy grę światła i cienia do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie, tworzy wyjątkowy efekt trójwymiarowości. Wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX204, to dekoracja doskonała do aranżacji wnętrz każdego pomieszczenia.

Zapytaj o dostępność

Opis

 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  25
 • Grubość (cm)
  1.6
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP700 oraz FX200 na łączenia
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

Panele ścienne WX204 do nowoczesnych wnętrz

3D Orac Decor WX204 dwustronny idealnie wpasuje się w wystroje o różnych stylach - od tradycyjnych, aż po modernistyczne. Jest to dekoracja uniwersalna, efektownie i elegancko dopełniająca wystroju każdego pomieszczenia. Ponadto ten element sztukaterii jest swoistym powrotem do klasyki w aranżacji wnętrza.

Wykończeniowy 3D Orac Decor WX204  to prosty montaż, nałożenie koloru i późniejsza pielęgnacja. Zakup proponowanej dekoracji nie tylko urozmaici wnętrze, lecz także pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze - nie ma konieczności wynajęcia ekipy remontowej do pomocy przy montażu. Wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX204 do mieszkań oraz biur, to dekoracja na lata.

Dwustronny panel ścienny WX204 to nowoczesna aranżacja

Strona A - zagruntowana - pokryta podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować gotową kompozycję.

Strona B - niegruntowana - jeżeli wybierzemy tę stronę, najpierw nakładamy warstwę podkładową, następnie farbę końcową lub nakładamy dwie warstwy wybranej farby.

Dzięki 3D Orac Decor WX204 masz pełną swobodę kompozycji, biorąc pod uwagę formę panelu i stworzenia samodzielnie wymarzonej kompozycji przestrzennej.  Wykończeniowy dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX204 zadowoli oczekiwania wielbicieli sztukaterii, zakryje wszelkie mankamenty na powierzchniach: pozostałości po wierceniu, wgniecenia czy też trwałe zabrudzenia, to doskonały sposób zamknięcia aranżacji. Panel ścienny 3D Orac Decor WX204 jest zaprojektowany w taki sposób, by przy niewielkim zaangażowaniu, uzyskać doskonałe efekty, podłużne żłobienia dają efekt głębi, to sprawia, że doskonale wykańcza stylizowane, jak i nowoczesne aranżacje. 3D WX204  to dekoracja, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, jej podłużny wzór pozwala na uzupełnienie wielu stylów.

Prostokątny panel 3D Orac Decor WX204

Materiał duropolimer, z jakiego jest wykonany panel 3D Orac Decor WX204, charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, również na zróżnicowane warunki, daje to bardzo wiele zastosowań. Element dekoracyjny zachowuje swoje właściwości i kształt nawet w warunkach zmieniających się często temperatur, czy wysokiej wilgotności.

Duropolimer - niezwykle odporna odmiana poliuretanu, podstawowe właściwości to odporność na uderzenia i wilgoć.

Wykończeniowy panel 3D Orac Decor WX204 wyróżnia się na tle podobnych produktów i może być stosowany prawie wszędzie, jest odporny na wilgoć, dzięki temu może być stosowany w łazienkach czy kuchniach. W razie potrzeby bardzo łatwo czyści się z wszelkiego rodzaju zabrudzeń, przez co będzie służył, jako dekoracja przez długie lata.

Prostokątny dwustronny panel ścienny WX204 3D Orac Decor można wykorzystać w mieszkaniach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, wszędzie sprawi on zaskakujący efekt głębi. Ozdobny panel 3D Orac Decor WX204 dzięki swemu wzorowi na obu stronach tworzy grę światła i cienia do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie, a nawet drzwiach, stworzy wyjątkowy efekt trójwymiarowości. Panel 3D Orac Decor WX204 jego podłużny wzór po obu stronach tworzy grę światła i cienia do zastosowania zarówno na ścianie, jak i na suficie.

Instalacja i malowanie paneli ściennych WX204 3D Orac Decor

Panele 3D Orac Decor WX204 to ozdoba, która nada elegancji każdemu pomieszczeniu, efektowny wzór żłobienia pozwala na uzupełnienie nie tylko klasycznych, ale również nowoczesnych wnętrz. Montowanie prostokątnych paneli ściennych 3D Orac Decor WX204 na powierzchni ściany czy sufitu jest łatwe, warto jednak pamiętać, że właściwe połączenie ściany z panelem, uzyska się jedynie w przypadku określonych rodzajów klejów Orac Decor. Najlepszy, to klej montażowy Orac Decor FDP700, a także klej do łączeń - FX400, dzięki temu jakość uzyskanych wiązań jest najefektywniejsza i pozwala na zachowanie ich pierwotnej formy nawet przez wiele lat.

Gotowy panel ścienny 3D Orac Decor WX204 jest wstępnie po jednej stronie, pokryty podkładem w kolorze białym, po zakończeniu montażu i wyschnięciu kleju można pomalować gotowe dekoracje. Klej jest całkowicie bezbarwny i po zastygnięciu może być malowany, nadają się do tego dowolne farby do wnętrz niezawierające rozpuszczalników. Dzięki naszym produktom cały remont jest prosty i przyjemny, finalny wygląd gotowych dekoracji można dopasować samodzielnie do własnych, zindywidualizowanych potrzeb.

Pytania i wątpliwości - WX204 3D Orac Decor

Prostokątny dwustronny panel ścienny 3D Orac Decor WX204 wykonany z duropolimeru, to Państwo sami wybierają którą stroną ozdobią ścianę czy sufit, zakryje wszelkie mankamenty, prosty w montażu oraz gotowy do pomalowania. Jeżeli jednak pojawią się pytania, jesteśmy dla Państwa, zakup, montaż, malowanie - poprowadzimy przez cały proces zmiany wnętrza. Nasze doświadczenie i wiedza jest dla Państwa, obejmuje ona całą gamę artykułów w naszym sklepie, zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: