• -7%

Orac Decor W103 Panel 3D

119,31 zł 110,96 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 110.96 zł

Opis produktu

Orac Decor W103 Cubi to kubiczny, sześcienny panel 3D, pozwalający tworzyć oryginalne, nowoczesne kompozycje ścienne. Możesz je dowolnie komponować oraz łączyć, projektując swoją przestrzeń w unikatowy sposób. Geometryczna forma paneli ożywi zwykłe, nudne ściany, przekształcając je w śmiałe projekty. Panel ścienny 3D Orac W103 jest odporny na wilgoć, a także uderzenia.

Zapytaj o dostępność.

Opis

 • Wysokość (cm)
  33.3
 • Długość (cm)
  33.3
 • Szerokość (cm)
  2.5
 • Symbol
  W103
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Materiał
  PUROTOUCH®
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400

Informacje o produkcie

Panel ścienny 3D Orac Decor W103

Po zakończeniu prac budowlanych czy też podczas odnowy aranżacji bardzo istotne jest estetyczne wykończenie pomieszczenia. Bez odpowiednich detali sztukateryjnych uzyskany efekt może być mdły oraz nijaki, a wygląd dowolnego pomieszczenia nie będzie w całkowicie zharmonizowany.

W asortymencie naszego sklepu internetowego na www.maszwnetrze.pl znajduje się wiele detali dekoracyjnych, na przykład bardzo efektowny, a jednak nowoczesny panel ścienny 3D Orac Decor W103, za którego pomocą każdy dom lub niejedno mieszkanie zyska inny, niepowtarzalny charakter. Taka dekoracja w postaci panelu ściennego 3D Orac Decor W103 będzie idealnym uzupełnieniem zdobionego wnętrza oraz nada mu elegancji, a także ekskluzywnego stylu.

Panel ścienny 3D Cubi W103 Orac Decor

Tylko niewielka część osób, odświeżających własne mieszkanie pamięta o jego dekoracji, a jest to bardzo ważna kwestia, by w każdym domu zapanował aranżacyjny ład oraz porządek. Detal w postaci paneli ściennych Orac Decor W103 dostępnych w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl jest idealną ozdobą do wykorzystania w aranżacji dowolnego typu wnętrza. Prostota designu oraz uniwersalna stylistyka produktu, jakim jest ozdobny panel ścienny 3D Orac Decor W103 umożliwia montaż go zarówno we wnętrzach o stylistyce stonowanej, jak i uporządkowanej, przykładowo w sypialni i w pokojach reprezentacyjnych z nutą szyku, między innymi salonie.

Poza niewątpliwie ważną funkcją paneli ściennych Orac Decor W103 jako dekoracji, nie można zapomnieć o roli użytkowej tego rodzaju sztukaterii. Dekoracyjne panele ścienne 3D Orac Decor W103 bowiem maskują wszelkie niedoskonałości widoczne na ścianach. Tym samym prezentowany przez nas sztukateryjny akcent, jakim jest panel ścienny 3D Orac Decor W103 będzie dopełniał aranżację wszystkich pomieszczeń, budząc zachwycenie u domowników oraz gości.

Orac Decor W103 – panel ścienny 3D wyprodukowany z pasją

Wszystkie detale sztukateryjne, również panele ścienne 3D Orac Decor W103 są tworzone z dbałością. Troszczymy się o to, by produkty oferowane naszym Klientom były jak najwyższej jakości i spełniały wszystkie oczekiwania. Dlatego też priorytetem jest nowoczesna technologia oraz właściwie wyselekcjonowane tworzywa o cechach podnoszących wytrzymałość paneli ściennych 3D Orac Decor W103.

Dodatkowe pokrycie sztukaterii w postaci paneli 3D Orac Decor W103 warstwą uodparniającą na kontakt z wilgocią i na uszkodzenia mechaniczne jest gwarancją trwałości oraz wyglądu produktu jak z dnia zakupu przez naprawdę długi czas. Co więcej, biały podkład będący zewnętrzną warstwą ściennego panelu 3D Orac Decor W103 zwiększa przyczepność farby. Ułatwia to wkomponowanie sztukaterii ozdobnej, w tym paneli ściennych Orac Decor W103 do obecnej już aranżacji.

Przyjemny montaż panelu ściennego 3D Orac Decor W103

Z akcesoriami do montażu paneli ściennych Orac Decor W103, czyli klejem montażowym Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń dostępnymi w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl instalacja dekoracyjnych paneli ściennych W103 Orac Decor nie może być łatwiejsze!

Kontakt w razie pytań dotyczących paneli 3D Orac Decor

Wiedza na temat wszelkich oferowanych na stronie www.maszwnetrze.pl akcentów ozdobnych, w tym paneli ściennych 3D Orac Decor W103 umożliwi fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. W czasie remontu oraz odświeżania domu może pojawić się ogrom pytań związanych z wykończeniem wnętrza sztukaterią. Jeżeli potrzebują Państwo szczegółowych informacji na temat danego modelu, na przykład panelu ściennego Orac Decor W103, jego montażu bądź specyfikacji to zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż paneli, boazerii i listew narożnikowych Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: