• -7%

ORAC DECOR C342 Heritage Listwa karniszowa maszwnetrze maszwnetrze.pl

307,11 zł 285,61 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 285.61 zł

Opis produktu

C342 Orac Decor to listwa karniszowa, która będzie przepięknym elementem każdego wnętrza. Perfekcyjnie zakryje znajdujące się na styku sufitu i ścian mankamenty jak na przykład ubytki, pęknięcia czy nierówności, nadając wnętrzu rewelacyjnego wykończenia. Ozdobna karniszowa listwa Orac Decor C342 jest bardzo trwała i odporna na wilgoć, dzięki wytrzymałym materiałom użytym do jej wytworzenia.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  19
 • Symbol
  C342
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

C342 Orac Decor listwa karniszowa

Listwy karniszowa to niezwykły element ozdobny, który w prosty i szybki sposób umocni wizualny aspekt przestrzeni dowolnego pomieszczenia, nadając mu stylu i charakteru. Perfekcyjnie wykańczają aranżację wnętrza, dodatkowo zasłaniając nieestetyczne elementy na styku ścian i sufitu w postaci nierówności, ubytków, czy zakończenia tapet.

C342 jako listwa karniszowa

Listwa karniszowa Orac Decor C342 to produkt uniwersalny, dzięki swojej prostocie, który wyśmienicie dopełni każde wnętrze w stylu nowoczesnym lub klasycznym. Listwa Orac Decor C342 cudownie dekoruje ściany, skutecznie zakrywając elementy, zakłócające estetykę pomieszczenia, w tym również nieestetyczny karnisz czy szyny karniszowe, dlatego może posłużyć także jako listwa karniszowa.

Wykorzystanie w pomieszczeniu listwy C342 Orac Decor w postaci listew karniszowych i sufitowych optycznie powiększy pomieszczenie, sprawiając, że ściana, delikatnie i powoli, przejdzie w sufit.

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego www.maszwnetrze.pl listwa karniszowa Orac Decor C342 jest subtelnym i wyszukanym elementem sztukaterii, doskonale podkreślającym każdą aranżację pomieszczenia, odświeżając jego wystrój, a także nadając mu stylowego charakteru.

Orac Decor C342

Listwa sufitowo-karniszowa Orac Decor C342 stworzona jest z niezwykłą precyzją z wysokiej jakości materiałów. Za sprawą zastosowanej technologii, szczegółowości detali oraz materiałów listwa karniszowo-sufitowa jest odporna na czynniki zewnętrze, dzięki czemu rewelacyjnie prezentuje się przez długi czas!

Listwa karniszowa C342 fantastycznie dopasuje się do kolorystyki wnętrza, gdzie na styku ścian i sufitu, będzie niebywałą ozdobą, a jednocześnie zamaskuje karnisz, łącząc całą aranżację w spójną całość.

Dzięki zastosowanym technologiom, a także właściwemu zabezpieczeniu powłoką, listwa C342 jest odporna na wilgoć, umożliwiając jej montaż nawet w takich pomieszczeniach jak łazienka, czy kuchnia. Listwę Orac C342 można systematycznie czyścić, przedłużając jej piękny wygląd o kolejny czas. Warto również wspomnieć o wytrzymałości listwy karniszowej Orac Decor C342, gdyż jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Jednym z wielu atutów, które zasługują na wyróżnienie, bez wątpienia jest ten, który czyni listwę Orac Decor C342 możliwie jak najbardziej uniwersalnym i oryginalnym elementem dekoracyjnym.

Dopasuj C342 do każdego wnętrza

Listwa C342 Orac Decor to listwa karniszowa, która została stworzona tak, aby mogła zdobić każde wnętrze niezależnie od jego kolorystyki. Listwę karniszową Orac Decor C342 można pomalować na dowolny kolor lub wzór, dopasowując ją do wnętrza lub wyróżnić ją kontrastującą farbą. Do tego celu mogą posłużyć wszystkie farby niezawierające rozpuszczalników, jak na przykład farba akrylowa, lateksowa lub silikonowa.

Listwa karniszowa Orac Decor – łatwość w montażu

Dekoracyjna karniszowa listwa Orac Decor C342 pomimo swojego mocnego wykonania oraz odporności na czynniki zewnętrze, pozostaje lekka i łatwa w montażu. Dzięki swojej niewielkiej wadze bez problemu zamontujesz ją samodzielnie, bez pomocy fachowców. Co więcej, dzięki oferowanym w naszym sklepie internetowym mocnym klejom Orac Decor FDP500 i Orac Decor FX400 do łączeń w szybki i łatwy sposób trwale przymocujesz listwę do podłoża.

Montaż listwy sufitowej Orac Decor

Masz jakiekolwiek pytania?

Nie czekaj i skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać odpowiednią listwę sufitową, w tym odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące listwy Orac Decor C342 i każdego innego artykułu z naszego sklepu. Doświadczenie ze sztukaterią zaowocowało szeroką wiedzą, na temat asortymentu, montażu sztukaterii, a także wykończenia wnętrz. Nasi pracownicy z chęcią rozwieją wszelkie przypuszczenia i pomogą znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania. Jesteśmy po to, aby udzielić porad dotyczących produktu, jego specyfikacji, montażu oraz zakupu odpowiedniego kleju montażowego.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: