• -7%

NMC M2 Listwa sufitowa

14,70 zł 13,67 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 13.67 zł

Opis produktu

Listwa NMC M2 nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru, służy jako element maskujący nierówności, bądź ubytki na styku ściany i sufitu. NMC Nomastyl M2 to ozdobna listwa sufitowa o uniwersalnym, a zarazem atrakcyjnym kształcie. Przełamuję monotonię wnętrz, optycznie wydłuża pomieszczenie i oryginalnie aranżuje powierzchnie płaskie. Wykonana ze styropianu jest gotowa do pomalowania, trwała, lekka i łatwa w montażu. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  6
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  2
 • Symbol
  M2
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa styropianow sufitowa NMC Nomastyl M2

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, nadaje pomieszczeniu wyjątkowego charakteru, służy jako element maskujący nierówności, bądź ubytki na styku ściany i sufitu. Produkty jak dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl M2, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Styropianowa, uniwersalna nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl M2 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Instalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl M2 da Państwu subtelne przejście ściany w sufit. To element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy powstałe na ścianach.

Lekka dyskretna dekoracja – NMC Nomastyl M2

Podstawową charakerystką sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl M2 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena, to argument przeważa za kupnem. Kolejnymi walorami wykończeniowej listwy sufitowej NMC M2 jest jej solidność wykonania, mogą je Państwo zamontować NMC Nomastyl M2 w salonach, ale także kuchni i łazience.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze M2 została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. W każdym pomieszczeniu będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa przy ścianie, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Listwa NMC M2  NMC Nomastyl M2 to ozdobna listwa wykończeniowa o uniwersalnym, a zarazem atrakcyjnym kształcie. Przełamuję monotonię wnętrz, optycznie wydłuża pomieszczenie i oryginalnie aranżuje styk ściany i sufitu. Wykonana ze styropianu jest gotowa do pomalowania, trwała, lekka i łatwa do samodzielnego montażu. Idealnie sprawdza się w nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrzach.

Listwa do samodzielnego montażu NMC Nomastyl M2

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl M2 ze styropianu nadaje jej plastyczności, jest od razu gotowa do pomalowania farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość samodzielnego dopasowania tego detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS z kolekcji Nomastyl, ułatwią Państwu pracę.

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl M2 pozwala na samodzielne zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC M2 to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to zmiany w mieszkaniu szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania, wątpliwości, obiekcje są do rozwiania.

Pełna linia produktów NMC Nomastyl naszym Klientom przy wyborze może storzyć problem. Dzięki naszemu zdobytemu doświadczeniu wiemy jak pomóc. Pojawiają się różne pytania dotyczące właściwości, funkcji sztukaterii. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do samodzielnej zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania związane z sufitową listwą NMC Nomastyl M2 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...