• -7%

NMC TI Listwa sufitowa

61,96 zł 57,62 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 57.62 zł

Opis produktu

Litwa sufitowa NMC Nomastyl TI to świetny sposób, aby odświeżyć swoje wnętrze, zakryje niedoskonałości, ubytki i pęknięcia. Oprócz funkcji maskowania, powstających na styku ściany i sufitu wad, jej zaletą jest estetyka. Z listwami sufitowymi NMC z kolekcji Nomastyl bez problemu nadasz charakteru Twojemu pomieszczeniu, wprowadzasz do pomieszczenia szyk i elegancje. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, przełamuję monotonię płaszczyzn i uatrakcyjnia wygląd przestrzeni użytkowej. Idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz, bo można ją pomalować na dowolny kolor, łatwa w montażu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  14
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  14
 • Symbol
  TI
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl TI – sztukateria styropianowa

Litwa sufitowa NMC Nomastyl TI to sposób, aby zakryć niedoskonałości, ubytki i pęknięcia, powstałe na styku ściany i sufitu. Wprowadza do pomieszczenia szyk i elegancje, sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Listwa została wykonana z lekkiego styropianu, idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrz, nadaje się do malowania i samodzielnego montażu.

Uniwersalność listwy sufitowej NMC Nomastyl TI pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach,  aby uzyskać zdobniczy kształt, przykuwający oko oraz efektownej prezencji. W każdej stylizacji, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie, listwa sufitowa NMC Nomastyl TI to element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne wady.

Listwa ozdobna NMC Nomastyl TI to ponadczasowy i prosty wzór, wtopi się w każdą architekturę. Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl TI da Państwu subtelne przejście na zbiegu ściany w sufit.

Delikatna dekoracja listwą wykończeniową – NMC Nomastyl TI.

Podstawowym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl TI jest jej niezwykle dostępna, niska cena. Wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu elementem. Ten argument przeważa za kupnem, naszych produktów do dekoracji. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować listwę NMC Nomastyl TI w każdym pomieszczeniu swego domu. Salony, kuchnie i łazienki, wszędzie tam będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze TI została wyprodukowanie ze styropianu, dodaje to jej plastyczności. Listwa styropianowa NMC Nomastyl TI jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze, nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Łatwy samodzielny montaż NMC Nomastyl TI

Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC TI to wspaniała dekoracja do samodzielnego montażu, uwypuklająca charakter pomieszczenia. Lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności na styku ściany i sufitu. Zachęcamy do stosowania, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS. 

Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją, nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej. Listwa styropianowa NMC TI daje Państwu pewność, że nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne! Nasze produkty do połączeń ściany i sufitu, jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Pytania i wątpliwości związane z produktami NMC Nomastyl

Szukasz sposobu, aby odświeżyć swoje wnętrze? Chcesz uzyskać płynne przejście na łączeniu ściany i sufitu?

Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy, abu Państwu pomóc. Wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów, pojawiają się wiele pytań. Z ochotą pomożemy i poprowadzimy na drodze do zmiany wnętrz. Sufitowa listwa dekoracyjna NMC Nomastyl TI oraz z inne produkty dostępne na www.maszwnetrze.pl. są dla Państwa. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...