• -7%

NMC J Listwa sufitowa

12,52 zł 11,64 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 11.64 zł

Opis produktu

Klasyczna listwa NMC Nomastyl J jest, listwą sufitową zrobioną ze styropianu o uniwersalnym prosty wzorze. Styropianowa sztukateria pozwala ozdobić wnętrze o każdej stylizacji, wysoka jakoś detali daje efekt perfekcyjnego wykończenia pomieszczenia przy styku sufitu i ścian. Styropianowa listwa NMC J z kolekcji Nomastyl jest lekka, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor. Zamaskuje nieestetyczne nierówności czy pęknięcia, można dopasować ją kolorystycznie do wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  J
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl J – sztukateria styropianowa

NMC Nomastyl J listwa wykończeniowa pozwala na zamontowanie we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od eleganckich, klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i niekonwencjonalne. Sztukateryjna dekoracja wspaniale upiększy i uwypukli charakter każdego pomieszczenia. To element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy przy styku sufitu i ścian.

Uniwersalizm listwy sufitowej w postaci Sztukaterii styropianowej powoduje, że jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu. Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl J poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Zainstalowanie oferowanych w naszym sklepie produktów www.maszwnetrze.pl do dekoracji da Państwu perfekcyjne wykończenie pomieszczenia. Styropianowa listwa NMC J z kolekcji Nomastyl jest lekka, łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor.

Ważnym faktem jest to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl I są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności, przy użyciu dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS.

listwy Nomastyl J z linii NMC jest jej niezwykle atrakcyjnie niska cena. Właściwości styropianu pozwalają bez roblemu Państwu zamontować NMC Nomastyl J w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekopracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Lekka styropianowa dekoracja – NMC Nomastyl J

Wykończeniowa listwa NMC Nomastyl J to listwa sufitowa ze styropianu, uniwersalna forma tej listwy wraz z wysoką jej jakości detali umożliwia zamontowanie przy styku sufitu i ścian. Podstawowym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl J ze styropianu dodaje jej plastyczności. Proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl J jest od razu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Nasze produkty to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji, dodają harmonii oraz niespotykanego designu.

Nieskomplikowany montaż listwy wykończeniowej NMC Nomastyl J

Listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze J wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Nasze kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS jeszcze bardziej ułatwiają Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Listwa wykończeniowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor.

Nasze produkty oszczędzają czas, jak i pieniądze, będzie to dla Państwa ogromną satysfakcją, bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowe. Listwa styropianowa NMC J powoduje, że zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

Każdy zakup wywołuje pytania i wątpliwości, dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym Klientom, gdy ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pytania dotyczące funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych, chętnie odpowiemy. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc przy wyborze właściwości czy specyfikacji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl J oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

 Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...