• -7%

NMC J Listwa sufitowa

15,40 zł 14,32 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

Klasyczna listwa NMC Nomastyl J jest, listwą sufitową zrobioną ze styropianu o uniwersalnym prosty wzorze. Styropianowa sztukateria pozwala ozdobić wnętrze o każdej stylizacji, wysoka jakoś detali daje efekt perfekcyjnego wykończenia pomieszczenia przy styku sufitu i ścian. Styropianowa listwa NMC J z kolekcji Nomastyl jest lekka, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor. Zamaskuje nieestetyczne nierówności czy pęknięcia, można dopasować ją kolorystycznie do wnętrza.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  4.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  5
 • Symbol
  J
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl J – sztukateria styropianowa

NMC Nomastyl J listwa wykończeniowa pozwala na zamontowanie we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od eleganckich, klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i niekonwencjonalne. Sztukateryjna dekoracja wspaniale upiększy i uwypukli charakter każdego pomieszczenia. To element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy przy styku sufitu i ścian.

Uniwersalizm listwy sufitowej w postaci Sztukaterii styropianowej powoduje, że jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu. Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl J poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Zainstalowanie oferowanych w naszym sklepie produktów www.maszwnetrze.pl do dekoracji da Państwu perfekcyjne wykończenie pomieszczenia. Styropianowa listwa NMC J z kolekcji Nomastyl jest lekka, łatwa w montażu, można ją pomalować na dowolny kolor.

Ważnym faktem jest to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl I są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności, przy użyciu dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS.

listwy Nomastyl J z linii NMC jest jej niezwykle atrakcyjnie niska cena. Właściwości styropianu pozwalają bez roblemu Państwu zamontować NMC Nomastyl J w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekopracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Lekka styropianowa dekoracja – NMC Nomastyl J

Wykończeniowa listwa NMC Nomastyl J to listwa sufitowa ze styropianu, uniwersalna forma tej listwy wraz z wysoką jej jakości detali umożliwia zamontowanie przy styku sufitu i ścian. Podstawowym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl J ze styropianu dodaje jej plastyczności. Proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl J jest od razu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Nasze produkty to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji, dodają harmonii oraz niespotykanego designu.

Nieskomplikowany montaż listwy wykończeniowej NMC Nomastyl J

Listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze J wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Nasze kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS jeszcze bardziej ułatwiają Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Listwa wykończeniowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor.

Nasze produkty oszczędzają czas, jak i pieniądze, będzie to dla Państwa ogromną satysfakcją, bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowe. Listwa styropianowa NMC J powoduje, że zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Odpowiadamy na pytania i wątpliwości.

Każdy zakup wywołuje pytania i wątpliwości, dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy jak pomóc naszym Klientom, gdy ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pytania dotyczące funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych, chętnie odpowiemy. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc przy wyborze właściwości czy specyfikacji. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl J oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

 Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

60,33 zł 56,11 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

63,42 zł 58,98 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...