• -7%

NMC GR Listwa sufitowa

28,68 zł 26,68 zł za szt. (brutto)

Opis produktu

NMC Nomastyl GR to listwa sufitowa ze styropianu, dzięki której ozdobisz każde wnętrze niskim kosztem. Ponadczasowe wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością detali świetnie prezentuje się w klasycznych i nowoczesnych aranżacjach. Listwa NMC, dzięki stworzeniu ze styropianu jest bardzo lekka, co sprawia, że jest łatwa w montażu. Listwa sufitowa NMC GR zakryje również nierówności powstałe na styku ściany i sufitu. Istnieje możliwość pomalowania listwy na dowolny kolor farbą do wnętrz.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8.5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  GR
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl GR – sztukateria styropianowa

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Produkty te jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl GR, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl GR pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC GR to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl GR poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Ponadto, dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl GR zyskają Państwo subtelne przejście ściany w sufit.

Lekka dekoracja – NMC Nomastyl GR

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze GR została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl GR z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC GR jest jej solidność wykonania, jak i odporność na wilgoć. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl GR w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl GR ze styropianu dodaje jej plastyczności. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl GR jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl GR

Ciekawym faktem może być to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl GR są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Nadzwyczajna lekkość produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności. Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS do łączeń jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją. Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu tak lekkiej sztukaterii, jaką jest listwa styropianowa NMC GR. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiania

Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, że wiele naszych Klientów ma problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Chętnie udzielimy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl GR oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: