• -7%

Listwa sufitowa NMC Nomastyl NE4

31,04 zł 28,87 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 28.87 zł

Opis produktu

Styropianowa listwa sufitowa NMC NE4 z serii Nomastyl to ozdobny element sztukaterii, nadający w każdym wnętrzu stylu i elegancji w połączeniu z perfekcyjnym wykończeniem. Stworzona z lekkiego, plastycznego materiału, co sprawia, że listwa NMC NE4 zachowuje swój nieskazitelny wygląd przez długi czas. Listwa jest gotowa do pomalowania dowolną farbą, samodzielnie można ją przykleić na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10
 • Symbol
  NE4
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

NMC Nomastyl NE4 listwa sufitowa

Sztukateria styropianowa to rewelacyjny pomysł na samodzielne nadanie wnętrzu nowego, wyjątkowego i niepowtarzalnego stylu. Dzięki swemu uniwersalnemu stylowi listwa sufitowa NMC Nomastyl NE4 świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i w tych zaaranżowanych w nowoczesnym stylu.

Styropianowa listwa sufitowa NMC NE4 z serii Nomastyl to ozdobny element sztukaterii, stworzona z lekkiego, plastycznego materiału, gotowa do pomalowania. Listwa sufitowa, wykonana z lekkiego materiału, jakim jest styropian, dzięki temu jej montaż jest nad wyraz łatwy i zdecydowanie każdy sobie z nim poradzi.

Subtelny element dekoracyjny – NMC Nomastyl NE4

Listwa sufitowa NMC Nomastyl NE4 została wykonana ze styropianu, charakteryzuje się dużą plastycznością. Co istotne można ją pokryć samodzielnie farbą już w dniu zakupu, została do tego odpowiednio przygotowana. Za sprawą takiego udogodnienia z łatwością dopasują ją Państwo do różnorodnej kolorystyki. Dzięki temu montaż listwy na wykończeniu ściany i sufitu jest nad wyraz łatwy i zdecydowanie każdy sobie z nim poradzi.

Dopełnieniem wyjątkowości produktu, jakim jest listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze NE4 stanowi jej niska cena, co zachęca do jej zakupu. Listwa sufitowa Nomastyl NE4 linii NMC odznacza się dokładnością wykonania, dzięki czemu może być stosowana w różnych pomieszczeniach: salon, przedpokój, łazienka czy kuchnia. Sztukateria styropianowa, do której niewątpliwie zalicza się listwa sufitowa NMC Nomastyl NE4 poza funkcjami dekoracyjnymi pełni również funkcje praktyczne, kryje wady na styku ściany i sufitu.

NMC NE4 niezwykle łatwa w montażu

Ważną informacją dla wszystkich, którzy chcieliby cieszyć się nowym elementem ozdobnym w swoim domu, jest to, że listwa sufitowa NMC Nomstyl NE4 jest łatwa w montażu, że każdy z łatwością sobie z tym poradzi. Ta czynność nie wymaga olbrzymich umiejętności technicznych, zastosowanie dedykowanych do tej czynności klejów takich jak NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS sprawi to jeszcze łatwiejszym.

Nie będzie konieczności zatrudniania do tej czynności ekipy remontowej, co jak wiadomo, wiąże się z dodatkowymi kosztami i nierzadko wysokimi. Jeżeli zależy Państwu na wprowadzeniu szybkich i efektownych zmian w mieszkaniu to listwa sufitowa NMC Nomastyl NE4, sprawdzi się w tej roli perfekcyjnie.

Chętnie rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości.

Jeżeli zastanawiają się Państwo, jaki produkt sprawdzi się najlepiej we wnętrzu domu czy mieszkania, to nasz wysoko wykwalifikowany zespół chętnie pomoże w jego doborze. Udzielimy również wszelkich niezbędnych wskazówek i rad na temat montażu oraz ewentualnego dopasowania ich wyglądu do pomieszczenia, w którym będą się znajdowały. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami i zadawaniu wszelkich, nurtujących Państwa pytań. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...