• -7%

NMC ST4 Listwa sufitowa

90,86 zł 84,50 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 84.50 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST4 to elegancki element dekoracyjny o bardzo subtelnym kształcie sprawia to, że sprawdza się do każdego rodzaju aranżacji. Wykonana została z lekkiego styropianu, przełamuję monotonie wnętrz i uatrakcyjnia wygląd pomieszczenia. Listwa ST4 jest gotowa do pomalowania i idealnie maskuje nieestetyczne ubytki, nierówności i pęknięcia, które pojawiają się na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  13
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  13
 • Symbol
  ST4
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST4 – styropianowa listwa

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl ST4 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór, który wspaniale ozdobi każde Twoje pomieszczenie! Wykonana jest z najwyższej jakości materiałów z największą dbałością o szczegóły. Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl ST4 da Państwo subtelne przejście ściany w sufit.

Sztukateria styropianowa jest pewnym sposobem na nadanie w każdym wnętrzu oryginalnego wystroju. Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST4 to elegancki element dekoracyjny o bardzo subtelnym kształcie sprawia harmonię oraz niespotykany szyk.

Kompleksowość listwy sufitowej NMC Nomastyl ST4 pozwala, na zastosowanie jej w różnych stylizacjach jej subtelny kształt sprawia, że każda aranżacja będzie wyjątkowa. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC ST4 to lekka gotowa do pomalowania listwa, to wspaniała dekoracja, to także element wykończeniowy na łączeniu ściany i sufitu, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Lekka, subtelna dekoracja – NMC Nomastyl ST4

Istotnym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl ST4 z linii NMC jest jej niezwykle niska, atrakcyjna cena. Kolejnymi zaletami wykończeniowej listwy sufitowej NMC ST4 jest jej solidność wykonania oraz gotowość do pomalowania. Właściwości styropianu zastosowanego do produkcji listwy sprawia, że bez problemu mogą ją  Państwo samodzielnie zamontować NMC Nomastyl ST4 w salonach,w kuchni i w łazience.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze ST4 została wykonana ze styropianu, ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii. Nasi klienci mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację. Produkt ten  to elementy zdobniczy o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji jest od razu w dniu zakupu gotowy do pokrycia farbą w dowolnym kolorze.

Nieskomplikowany prosty montaż NMC Nomastyl ST4

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl ST4 ze styropianu dodaje jej plastyczności, lekkości. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl ST4 jest gotowa do pomalowania i idealnie maskuje nieestetyczne ubytki, nierówności i pęknięcia, które pojawiają się na styku ściany i sufitu. Zachęcamy do użycia, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS  czynią one samodzielny remont jeszcze łatwiejszy i przyjemny.

Ułatwiamy Państwu pracę z całą gamą produktów NMC z kolekcji Nomastyl z nami zmiany w mieszkaniu, są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne! Listwa sufitowa NMC Nomastyl ST4 to elegancki element dekoracyjny, który pozwala Państwu na zaoszczędzenie czasu, jak i pieniędzy.  Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu.

Pytania i wątpliwości do rozwiania, listwa wykończeniowa.

Styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl ST4 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! W trakcie jednak remontu, jak i zakupów pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu wiemy, o problemach z doborem odpowiednich produktów. Nasi pracownicy są dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz, chętnie udzielimy odpowiedzi na  wszystkie zadane pytania. Listwa dekoracyjna NMC Nomastyl ST4 oraz z inne produkty dostępne na www.maszwnetrze.pl. bez tajemnic. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

70,73 zł 65,78 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...