• -7%

NMC A1 Listwa sufitowa

25,24 zł 23,48 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 23.48 zł

Opis produktu

Styropianowa listwa sufitowa NMC A1 jest elementem sztukaterii, który małym kosztem udekoruje każde wnętrze. Za sprawą listwy sufitowej NMC doskonale wykończysz pomieszczenie na styku ścian i sufitu, zakrywając wszelkie ubytki i nierówności. Prosta listwa NMC A1 świetnie wkomponuje się zarówno w eleganckie, jak i nowoczesne wnętrza. Listwa styropianowa jest bardzo lekka i łatwa w montażu, dzięki klejom marki NMC.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  8
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  8
 • Symbol
  A1
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl A1 – sztukateria styropianowa

Uniwersalizm listwy sufitowej NMC Nomastyl A1 pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach, od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC A1 to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia. To także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy.

Sztukateria styropianowa jest sprawdzonym sposobem na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Produkty te jak na przykład dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl A1, to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl A1 poprzez swój ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Ponadto, dzięki zainstalowaniu oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl A1 zyskają Państwo subtelne przejście ściany w sufit.

Lekka, dyskretna dekoracja – NMC Nomastyl A1

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl A1 z linii NMC jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Kolejnymi walorami wyprodukowanej ze styropianu wykończeniowej listwy sufitowej NMC A1 jest jej solidność wykonania. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl A1 w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną jako wykończeniowa listwa sufitowa, wprowadzając harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze A1 została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl A1 ze styropianu dodaje jej plastyczności. Co więcej, proponowana w naszym sklepie wykończeniowa listwa styropianowa NMC Nomastyl A1 jest od razu w dniu zakupu gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze. Nasi klienci więc mają możliwość dopasowania tegoż detalu do każdego pomieszczenia, bez względu na jego stylistykę i aranżację.

Łatwy samodzielny montaż NMC Nomastyl A1

Ważne jest to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl A1 są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Używając, dostępnych w naszym sklepie klejów do montażu NMC Adefix NEW i NMC Adefix PLUS do połączeń jeszcze bardziej ułatwiamy Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl. Dzięki zakupom u nas oszczędza się czas i pieniądze.

Nie ma potrzeby wynajmowania ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za fatygę do montażu tak lekkiej sztukaterii, jaką jest listwa styropianowa NMC A1. Zaoszczędzony czas, jak i pieniądze będą dla Państwa ogromną satysfakcją. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości do rozwiania: listwa sufitowa NMC Nomastyl

Nasze doświadczenie zdobyte na kontakcie z wieloma Klientami podpowiada, że pojawiają się problemy z doborem odpowiednich produktów. Pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii, w tym także listew styropianowych. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmian wnętrz. Chętnie udzielamy odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC A1 oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C25 Rozeta

49,05 zł 45,62 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta sufitowa NMC Nomastyl C25 podkreśli każdy żyrandol, cz...

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...