• -7%

NMC K Listwa sufitowa

23,42 zł 21,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 21.78 zł

Opis produktu

Listwa wykończeniowa NMC Nomastyl K to element dekoracyjny o uniwersalnym, a zarazem efektownym kształcie.  Listwa NMC K idealnie pasuje, do każdego rodzaju pomieszczeń nadaje wnętrzu charakteru, a umiejętnie wykorzystana zmienia proporcje i wykańcza wnętrze. Wykonana ze styropianu jest gotowa do pomalowania, lekka i łatwa do samodzielnego montażu. Oprócz funkcji estetycznej i zdobniczej stanowi także doskonałą alternatywę do zakrycia pęknięć, nierówności oraz ubytków, które często powstają na styku ściany i sufitu.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  7
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  7
 • Symbol
  K
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl K – sztukateria styropianowa

Listwa wykończeniowa NMC Nomastyl K to element dekoracyjny o uniwersalnym kształcie, wykonana ze styropianu jest gotowa do pomalowania. Sztukateria styropianowa jest to sprawdzony sposób na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Listwa będzie pełnić funkcje estetyczne i zdobnicze, zakrywając nierówności oraz ubytki, które często powstają na styku ściany i sufitu.

Kompleksowość listwy sufitowej NMC Nomastyl K pozwala na zamontowanie jej we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach o rożnych stylizacjach. Aranżacje od klasycznych, stonowanych i eleganckich, po nowoczesne i ekstrawaganckie listwa NMC K idealnie wszędzie pasuje. Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC K to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to także element wykończeniowy, który zasłoni wszelkie nieestetyczne elementy. Atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl K z linii NMC jest jej niezwykle niska cena.

Lekka subtelna dekoracja – NMC Nomastyl K

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl K ma swój ponadczasowy i prosty wzór. Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze K  ze styropianu wtopi się w wiele stylizacji. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii, co czyni ją niesamowicie lekkim, a zarazem nieskomplikowanym w montażu produktem.

Właściwości styropianu powodują, że bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl K wszędzie: salony, kuchnie i łazienki. Będzie tam pełnić funkcję dekoracyjną, jak i wykończeniową. Listwa sufitowa wprowadzi harmonię aranżacji do każdego pomieszczenia. Oprócz funkcji estetycznej i zdobniczej posłuży do zakrycia pęknięć, nierówności oraz ubytków, które często powstają na zbie ściany i sufitu.

Łatwy samodzielny montaż NMC Nomastyl K

Głównym atutem sztukaterii styropianowej w postaci sufitowej listwy Nomastyl K z linii NMC jest jej mała waga, pozwala to na samodzielne zainstalowanie! Nadzwyczajna lekkość produktu oraz dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS sprawiają, że montowanie jest bez trudności.

Z nami Państwo oszczędzają czas, jak i pieniądze, będzie to ogromną satysfakcją. Nie ma bowiem potrzeby wynajmowania robotników z ekipy remontowej, która często pobiera wysokie opłaty za montaż. Listwa styropianowa NMC K  jest gotowa do pokrycia farbą w dowolnym kolorze, klienci więc mają możliwość dopasowania do każdego pomieszczenia. Z nami zmiany w mieszkaniu są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne!

Pytania i wątpliwości są do rozwiania.

Mamy ogromne doświadczenie, wiemy, że przy zakupach nasi Klienci mają problemy z doborem odpowiednich produktów. Pojawiają się pytania dotyczące właściwości, specyfikacji czy też funkcji sztukaterii. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany i wykańcza wnętrz. Udzielimy Państwu odpowiedzi na zadane pytania związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl K oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C33 Rozeta

51,56 zł 47,95 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC C33 z kolekcji Nomastyl rewelacyjnie podkreśli żyr...

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

99,86 zł 92,87 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...