• -7%

NMC D Listwa sufitowa

10,92 zł 10,15 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 10.15 zł

Opis produktu

Listwa sufitowa NMC D z serii Nomastyl ozdobi każde wnętrze, dzięki klasycznej formie pasującej do nowoczesnych oraz eleganckich aranżacji. Listwa wykończeniowa NMC ze styropianu jest bardzo lekka oraz łatwa w montażu przy użyciu klejów NMC. Sztukateria styropianowa w postaci listwy sufitowej NMC D zasłoni nierówności powstałe na styku ścian oraz sufitu. Można ją pomalować na dowolny kolor.

Wymiary wyrobów NMC podlegają tolerancjom produkcyjnym +/- 5mm.

Opis

 • Wysokość (cm)
  5
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  4
 • Symbol
  D
 • Kolekcja
  Nomastyl
 • Materiał
  Polistyren ekstrudowany
 • Zalecany klej
  Adefix New oraz na łączenia Adefix plus
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa sufitowa NMC Nomastyl D – sztukateria wykończeniowa.

Sztukateria styropianowa pozwala na nadanie wnętrzu oryginalnego wyglądu, harmonii oraz niespotykanego designu. Dekoracyjna listwa sufitowa NMC Nomastyl D to elementy zdobnicze o kształcie przykuwającym oko oraz efektownej prezencji.

Wszechstronność listwy sufitowej NMC Nomastyl D pozwala na zastosowanie jej we wszelkiego rodzaju stylizacjach. Klasyczne, stonowane i eleganckie, czy nowoczesne i ekstrawaganckie, w każdym pomieszczeniu przejście ściany w sufit będzie subtelne.   Sztukateryjna dekoracja w postaci listwy sufitowej NMC D to nie tylko wspaniała dekoracja, uwypuklająca charakter pomieszczenia, to także element wykończeniowy, który zasłoni wady.

Styropianowa, nadzwyczaj lekka ścienna listwa ozdobna NMC Nomastyl D poprzez swoje zalety: ponadczasowy i prosty wzór wtopi się w wiele stylizacji. Zainstalowanie oferowanej w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl dekoracji w postaci listwy wykończeniowej NMC Nomastyl D da Państwu wiele korzyści.

Dyskretna, lekka dekoracja – NMC Nomastyl D.

Wykończeniowa listwa sufitowa NMC Nomastyl o numerze D została wykonana ze styropianu, co czyni ją niesamowicie lekkim, plastycznym produktem. Ze względu na swoją niewielką wagę styropian to jeden z najczęściej używanych materiałów do produkcji sztukaterii.

Wyprodukowanie listwy NMC Nomastyl D ze styropianu czyni ją nieskomplikowanym w montażu produktem. Do proponowanych w naszym sklepie wykończeniowych listw styropianowych NMC Nomastyl są przygotowane kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS. Listwa jest gotowa do pomalowania farbą, nasi klienci mają wiec możliwość sami ustalić stylistykę i aranżację pomieszczenia.

Walorem sufitowej listwy Nomastyl D z linii NMC ze styropianu  jest jej solidność wykonania. Atutem sztukaterii styropianowej w postaci wykończeniowej listwy sufitowej NMC D jest jej niezwykle niska cena. Ten argument przeważa za kupnem tego typu dekoracji. Dzięki właściwościom styropianu bez problemu mogą Państwo zamontować NMC Nomastyl D w salonach, ale także kuchni i łazience, gdzie będzie pełnić funkcję dekoracyjną.

Nieskomplikowany montaż NMC Nomastyl D

Ważnym faktem może jest to, iż styropianową listwę sufitową NMC Nomastyl D są Państwo w stanie zainstalować samodzielnie! Mała waga produktu pozwala na zamontowanie go bez większych trudności. Dostępne w naszym sklepie kleje do montażu NMC Adefix NMC i NMC Adefix PLUS do połączeń ułatwiają Państwu pracę z produktami NMC z kolekcji Nomastyl.

Zmiany w mieszkaniu z nami są niezwykle szybkie, łatwe, przyjemne, a przede wszystkim efektowne! Kupując, nasze produkty  oszczędzasz czas, jak i pieniądze, bez potrzeby wynajmowania ekipy remontowej. Listwa styropianowa NMC D. to wspaniała dekoracja uzyskana samodzielnie.

Wszelkie obiekcje są do rozwiania.

Nasze doświadczenie jest dla naszych Klientów. Dobór odpowiednich produktów, specyfikacja czy też funkcja sztukaterii styropianowej  nie ma dla nas żadnych tajemnic. Jesteśmy dla Państwa, by pomóc i poprowadzić na drodze do zmiany wnętrz. Każde zadane pytanie, związane z sufitową listwą dekoracyjną NMC Nomastyl D oraz z innymi produktami dostępnymi na www.maszwnetrze.pl. otzryma odpowiedź. Zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PROMOCJA

NMC C27 Rozeta

136,58 zł 127,02 zł za szt. brutto
Styropianowa rozeta NMC Nomastyl C27 świetnie podkreśli żyrandol, czy lamp...