• -7%

ORAC DECOR C902 Listwa sufitowa

218,41 zł 203,12 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 203.12 zł

Opis produktu

Wysoka jakość połączona z uniwersalnością to główne zalety listwy oświetleniowej Orac Decor C902. Produkt rewelacyjnie wkomponuje się w stylowe, eleganckie aranżacje, gdzie dzięki znakomitej współpracy ze światłem tworzy wyjątkowy klimat. Ponadto zakryje mankamenty na styku ścian i sufitu. Listwa oświetleniowa Orac Decor C902 jest wytrzymała i odporna na wilgoć. Produkt jest gotowy do malowania.

Opis

 • Wysokość (cm)
  10.3
 • Długość (cm)
  200
 • Szerokość (cm)
  10.3
 • Symbol
  C902
 • Kolekcja
  Luxxus
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Zalecany klej
  FDP500 oraz na łączenia FX400
 • Właściwości
  odporna na wilgoć

Informacje o produkcie

Listwa oświetleniowa Orac Decor C902

Listwy oświetleniowe to specyficzny rodzaj listew sufitowych, które w bardzo łatwy i szybki sposób odmienią każde wnętrze, nadając mu wyjątkowego charakteru. Są one nie tylko dekoracją, ale również elementem wykończeniowym, zasłaniającym nieestetyczne pęknięcia, ubytki lub inne mankamenty znajdujące się na styku ścian i sufitu, które zaburzają końcowy efekt wizualny aranżacji.

Dekoracyjne listwy oświetleniowe to rodzaj sztukaterii, który dzięki współpracy ze światłem np. ledowym potrafi stworzyć wyjątkowy klimat w każdym wnętrzu. Ich umiejętne zastosowanie pozwala na zmianę proporcji pomieszczenia, optycznie je wydłużając lub podnosząc sufit. Listwa oświetleniowa staje się zatem zarówno piękną, jak i funkcjonalną dekoracją, wykańczającą każdą stylizację wnętrza.

Dostępna w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl listwa oświetleniowa Orac Decor C902 to efektowna listwa wykończeniowa, która doskonale współgra ze światłem. Za dnia jest piękną listwą ozdobną zasłaniającą pęknięcia, ubytki, nierówności czy też zakończenia tapet, natomiast wieczorową porą w towarzystwie oświetlenia tworzy wyjątkową atmosferę w każdym wnętrzu niezależnie od jego kolorystyki, dzięki możliwości pomalowania farbami niezawierającymi rozpuszczalników.

Dzięki zastosowanym materiałom dekoracyjna listwa oświetleniowa Orac C902 doskonale prezentuje się przez wiele lat, perfekcyjnie zdobiąc pomieszczenie. Nadaje aranżacji elegancji, a jednocześnie nowoczesnego wykończenia, stając się wyjątkowym akcentem, robiącym ogromne wrażenie zarówno na domownikach, jak i odwiedzających ich gościach.

Orac Decor C902

Oświetleniowa listwa Orac C902 wykonana została z materiałów o wysokiej odporności na czynniki zewnętrze. Perfekcyjność najmniejszych detali sprawia, że jest to listwa wykończeniowa, która spełni oczekiwania wizualne, funkcjonalne, a także jakościowe nawet najbardziej wymagających klientów. Jej kształt, a także zdobienia sprawiają, że doskonale prezentuje się na styku ścian i sufitu zarówno w stylizowanych, jak i nowoczesnych aranżacjach wnętrza.

Orac Decor C902 to listwa dekoracyjna, która została zabezpieczona powłoką (gruntem), dlatego jest odporna na uderzenia i wilgoć, co pozwala na zastosowanie jej niemal w każdym pomieszczeniu, minimalizując ryzyko powstania ewentualnych wgnieceń podczas montażu. Oprócz tego listwa Orac Decor C902 jest gotowa do pomalowania wybraną farbą niezawierającą rozpuszczalników jak lateksowe, silikonowe, dzięki czemu można dowolnie dopasować ją do kolorystyki wnętrza, wtapiając ją w kolor ścian lub tworząc z niej charakterystyczny akcent na styku ścian i sufitu. Wybranie do malowania listwy Orac C902 farby o właściwościach wodoodpornych ułatwi jej czyszczenie, a także przedłuży żywotność nawet o kilka lat.

Listwa Orac C902 i łatwość montażu

Ozdobna listwa oświetleniowa Orac C902 wykonana jest z lekkich materiałów, dzięki czemu jest niezwykle łatwa w montażu, szczególnie przy użyciu dostępnego w naszym sklepie www.maszwnetrze.pl kleju montażowego jak Orac Decor FDP500, a także kleju do łączeń Orac Decor FX400. Dzięki klejom Orac w szybki i łatwy sposób samodzielnie zamontujesz listwę oświetleniową w swoim wnętrzu.

Pomoc przy zakupie listew oświetleniowych

Zakup dekoracyjnych listew oświetleniowych, w tym listwy Orac C902 może wiązać się z szeregiem pytań dotyczących specyfikacji produktu, czy też jego montażu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane ze sztukaterią dostępną w naszym sklepie, to skontaktuj się z naszymi pracownikami. W branży jesteśmy od wielu lat, dlatego doskonale znamy się na sprzedawanych przez nas produktach, a także ich montażu. Nasze doświadczenie pozwala nam w profesjonalny sposób odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące listew oświetleniowych Orac lub innego rodzaju sztukaterii.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: