• -7%

ORAC DECOR C327 Listwa sufitowa

230,94 zł 214,78 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 214.78 zł

Opis produktu

Orac Decor C327 to oświetleniowa listwa sufitowa o nowoczesnym designie. Świetnie sprawdzi się w różnych aranżacjach wnętrz, tworząc niezwykły klimat gry światłem. Jest to model lekki, łatwy w montażu, gotowy do pomalowania i prosty w implementacji z taśmą LED. Listwa sufitowa Orac Decor C327 jest zatem doskonałym pomysłem na wykończenie dowolnej aranżacji.

Opis

 • Długość (cm)
  200
 • Kolekcja
  Ulf Moritz
 • Powłoka
  Podkład
 • Materiał
  Poliuretan
 • Właściwości
  Odporne na wilgoć i uderzenia

Informacje o produkcie

C327 Orac Decor oświetleniowa listwa sufitowa

Modernistyczna listwa sufitowa C327 Orac Decor to niezwykłe połączenie promocyjnej ceny, podwyższonej wytrzymałości oraz niesamowitego wykonania. Jest to model wyjątkowo lekki, a zarazem trwały. Listwa sufitowa C327 Orac Decor cechuje się minimalistyczną formą, dającą wiele możliwości.

To kwestia indywidualna, gdzie będzie przymocowana sztukateria. Detal zapewne będzie w niejednym wnętrzu będzie wyglądać interesującą oraz elegancko. Listwa oświetleniowa Orac Decor C327 jest niezwykle uniwersalna, dlatego nie będziemy mieć żadnych problemów z wkomponowaniem jej w konkretne pomieszczenie. Warto również dodać, że została ona stworzona z niezwykle mocnych tworzyw, niepodatnych na uszkodzenia i deformacje.

Szybka metamorfoza każdego wnętrza

Oświetleniowa listwa sufitowa Orac Decor C327 jest nie tylko stylowa, ale również funkcjonalna. Należy nakreślić, że została ona w 100% przystosowana do zamocowania taśmy LED. Prezentowana listwa sufitowa Orac Decor C327 upiększy niejedno wnętrze.

Zredukowana waga listwy bardzo ułatwia jej zamocowanie, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby samodzielnie go wykonać. Listwa oświetleniowa Orac Decor C327 montowana jest na klej, dlatego ważne jest to, by wykorzystać wysokojakościowy produkt, który zapewni maksymalną przyczepność. Producent rekomenduje klej montażowy Orac Decor FDP500 jak i również klej do łączeń Orac Decor FX400. Należy oczywiście postępować według instrukcji.

C327 Orac Decor jej łatwy montaż i gotowość do malowania

Oświetleniowa listwa sufitowa C327 Orac Decor to rewelacyjny sposób na to, aby odnowić wnętrze. Z uwagi na swoje wymiary listwa oświetleniowa Orac Decor C327 najlepiej wygląda w sporych wnętrzach, jednakże zależy to od osobistych upodobań. Listwa sufitowa Orac Decor C327 może zostać pokryta jedynie farbą, nieposiadającą w sobie substancji rozpuszczających, co daje szerokie pole do personalizacji. Listwa sufitowa C327 Orac Decor może zostać samodzielnie pomalowana na subtelny, jak i również mocny kolor. Niekiedy wystarczy nałożenie dwóch warstw emalii. Wszystko po to, aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Listwa sufitowa Orac Decor C327 pomoże zamaskować różnorodne niedoskonałości, pojawiających się na styku sufitu oraz ścian. Dostępny w naszym sklepie produkt nie jest podatny na wilgoć, co pozwala na montaż tego detalu sztukateryjnego również w różnych wnętrzach, w tym w kuchniach.

Odpowiemy na Twoje pytania!

W razie pojawiających się pytań związanych z wyborem, kupnem, jak i również instalacją dostępnych w naszym sklepie akcentów sztukateryjnych to zapraszamy do kontaktu. Nasza ogromna wiedza oraz doświadczenie umożliwi nam odnaleźć produkt spełniający wszelkie potrzeby.

Skontaktuj się z nami za pomocą telefonu: 609 142 576 lub e-maila: biuro@maszwnetrze.pl.

Montaż listwy oświetleniowej Orac Decor

Produkty powiązane

16 innych produktów w tej samej kategorii: